Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво ново се случва с вас?

Go down 
+10
Жана д`Арк
life. love. regret.
Darkmind
Saalik
Lirael
BadKitty
xRainbowx
ερsilonε
Арлина
Riddle
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyПон 30 Юли 2012, 11:50

Баси якото : (
Не се ли карате мн като живеете заедно? Щото по принцип всички казват "ако искаш да се скараш с някого, живей с него"
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyПон 30 Юли 2012, 12:52

оф, сори обаче не мога да се стърпя...
какви зодии сте двамата? :Д :Д
просто не мога, сори :Д знам, че не вярваш в тия шитни, ама се пак.
иначе като имате толкова много животни, не ви ли е трудно да се справяте с тях, да ги храните, да им чистите и прочие?
Върнете се в началото Go down
Жана д`Арк

Жана д`Арк


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 25.08.2012

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyСъб 25 Авг 2012, 22:41

Какво ново? Сменям си жилището покрай развода на родителите си и новите им половинки. Преживявам тежка раздяла с човек, на когото посветих три години от живота си. Търся си работа, квартира и съквартиранти... но това е в дългосрочен план. Правя се на терапевт на една от най-добрите си приятелки, която за малко щеше да стане майка и да загуби собствената си такава. Като цяло, това е за сега.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyНед 26 Авг 2012, 15:16

май в близките месеци и аз ще си търся квартира, а и съквартиранти. не се оправям вече с тоя наем.
след 4 дена съм на концерт на RCHP
пак си счупих телефона. всъщност, този път ми счупиха картата.
и, да, нева гив ъп, итс съч а уондъфул лайф
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyНед 26 Авг 2012, 20:24

Какво ново... В момента съм болна и поради това не мога да кажа нищо хубаво. Когато човек има чувството, че ще си изповръща вътрешностите, главата му е като в менгеме и му е адски жега, не е много оптимистично настроен. :Д
Но като оставим тази моментна неразположеност, за първи път в живота си се чувствам наистина добре и в мир със себе си. Наистина щастлива и спокойна. Можете да се досетите защо. : P (посветените)

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Unname11
Върнете се в началото Go down
Saalik

Saalik


Брой мнения : 191
Age : 29
Localisation : In the land of the crimson moon.
Registration date : 10.11.2011

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyНед 26 Авг 2012, 20:51

Нищо особено. Поредното лято, в което по цял ден се излежавам.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyПон 27 Авг 2012, 11:11

Цитат :
за първи път в живота си се чувствам наистина добре и в мир със себе си. Наистина щастлива и спокойна. Можете да се досетите защо. : P (посветените)

и аз съм в пълен мир със себе си. проблема е, че ако дойде някое момче ВСИЧКО ще се обърка и затова вече дори не съм сигурна дали искам някой до себе си :Д иначе нищо ново с мен не става, просто съм по-спокойна и уравновесена.

П.С. ахахахахахахахаххаахаххх посветенитееее ахахахахахахх. уби ме, душа. :Д
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyПон 27 Авг 2012, 12:35

рисувам по-редовно, пътувах за пръв път на стоп и беше хипер яко, имам нова коса, имам a new friend, ще ходя на хаваите, събирам пари за да си купя машинка/игли/бои/траф и всичко останало за татуировки, ще ходя в софия за една седмица затворена в апартамент с любимото ми нещо на света, все още не знам какво ще правя с живота си, но поне съм 100% сигурна, че няма да ходя в университет, а и през ноември ще почвам водолазен курс
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyПон 27 Авг 2012, 13:00

Цитат :
ще ходя на хаваите

кога??

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Unname11
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyПон 27 Авг 2012, 13:29

не знам Very Happy като събера кинти за самолетен билет
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyВто 28 Авг 2012, 23:39

и аз завърших. Wow. И май доста се промених. Мда. Сега като си гледам старите коментари... gosh тва наистина ли съм го писала аз ?! The fuuuuuuck!?

Тате ми купи апартамент в Пловдив, получих нервен срив и са си имам нервна криза и страхова невроза и си пия шарените хапчета "майната му на всичко" ахахах
записах се в ПУ със специална педагогика, ма ше ставам невролог, 'щото много ме кефи.
Не, не си сбъднах мечтата, дори не кандидатствах в НАТФИЗ, много ми е тъпо, ма много искам да стана психолог или невролог, така че натфа ше почака.
Ходих в Турция и мама не дойде да ме види. Ест.
Кво друго... старата любов ръжда не хваща и сега ше живея с нея хахаха cool, isn't it?
Пуша като комин, много много, страшно много.
Изпращането, балът, екскурзията, матурите - всичко мина отлично.
От доооста време вярвам много силно в някаква сила, която си наричам Бог, но много хубаво плюя по църквата и всичко църковно и глупаво, което твърди, че този Бог прилича на хората. Ми не е вярно.
К'во друго... има нови хора в живота ми, но в чий ли живот няма.
Има още, ма не се сещам сега.

Вероника, браво бе, Хаваи Smile)) Дано събереш парите по-бързо
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyСря 29 Авг 2012, 12:36

Нанаааааа <33 завърна сееее!!!
апартамент, ухаааааа, баси якото, аз имах възможност да дойда в пловдив но нещата не станаха :/
и да му се невиди отговаряй си на въпросите в аск. фм :Д :Д :Д
гушки.

Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyСря 29 Авг 2012, 16:26

Йейййййййййй, Нана : )) Сега като си в Пловдив трябва да се видим!
В какви насоки си се променила? .. Като харакер, в смисъл.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Unname11
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyЧет 30 Авг 2012, 18:24

flattered

Ми Сид, опитвах се да се свържа с теб няколко пъти, нооо уви - безуспешно.
Дай си номера на ЛС, защото си счупих стария телефон ии така.

Бях станала страшно раздразнителна и злобна, човече, не можеше да се говори с мен.. Хапчетата оправиха всичко.
Мисля, че съм пораснала. Вече не правя толкова глупости, колкото едно време иии май съм станала малко по-сериозна и се отпускам малко по-рядко... но това ще се промени Smile)
Заела съм се да си върна онова Аз, което вие тук познавате, понеже го обичам и ми липсва... предпочитам хората да ми обясняват колко съм миличка и добричка пред т'ва да случам в к'во изчадие адово съм се превърнала. И напоследък го постигам!
По думите на бившата ми приятелка, аззз съм станала злобарка с психични отклонения, с която не може да се разговаря Very Happy и после пак съм започнала да се превръщам в добро дете, благодарение на всичките позитивни "глупости", които чета.

Та така. Претърпях доста промени, дори бях станала отвратително затъпяла, не можех да се понасям, нооо един ден се взех в ръце и си казах "Екатерино, стегни се" ии Smile)
все още обичам всичко, което обичах и се радвам на всичко, на което се радвах, но по малко по-различен начин. Станах малко по-затворена в себе си

Всичко т'ва се дължи на черния период, от който съвсем скоро излязох.. И сега съм щастлива bounce


И искам само да кажа, че бях забравила тази емотиконка cute rabbit
и ми стана много мило и носталгично, когато я видях :33



Ели, аз не влизам в тоя сайт вече, не знам как да си изтрия рега :Д:Д
Гушвам те и ще се радвам да те видя скоро в плд или в сф, ако дойда, което от много време отлагам...
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyЧет 30 Авг 2012, 19:23

оууу <333
наистина имах чувството, че нещо се е променило в теб, но никога не съм се замисляла насериозно...
ти за мен си беше моето слънчогледче, което раздава усмивки и щастие на всички (:
аз мн пъти исках да ти клипна на телефона, ама нз дали ще е удобно, пък и съм на ваучер ии да...

и за да е по темата, станах colder then ice. не ми пука за почти нищо, просто света ми в едно изречение е "все тая браааат".
осъзнах, че all these things about love and other shit е безсмислен, защото целият ми разум ще отиде по дяволите и всичко, което съм научила също и се пазя от обвързване и срещи :Д
дори отмених срещата с рандум гай и реших, че с нищо не ми се занимава освен с приятелите, семейството и собственото ми обикновенно щастие...
като цяло адски много се кефя на живота си, не ми пука, усмихвам на всичко, което си заслужава.
аа дааа. и станах мн по-затворена в себе си. вече почти не допускам хора до мен и се плаша когато го направя... иии почвам да отбягвам съответните хора :Д
та да... но иначе съм много доволна.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyПет 31 Авг 2012, 00:25

Нана злобна, лоша и неусмихната. Някак си не ми се връзва. Не мога да го повярвам. О.о Все едно да ти кажат за ..намръщения чеширски котарак. !

Ей сега ще ти ЛЪСна телефона. Д:

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Unname11
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyПет 31 Авг 2012, 01:37

:Д Аз БЯХ такава, наистина бях! Ама вече не съм :Д
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyПет 31 Авг 2012, 02:22

Покрай изпитите всеки може да пощурее.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Unname11
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyПет 31 Авг 2012, 02:52

а когато редом с тях се случва в живота ти и местене, раздяла, гонене и все едни такива гаднички нещица, полудяваш и само хапчетата те държат. Всъщност до някъде се радвам, 'щото вече знам к'во е да си невъзпитан и злобен пульо, който само стои и се чуди на кого да се разкрещи и с кого да се заяде. Не е хубаво. :Д
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyПет 31 Авг 2012, 11:00

никога не бих могла да си те представя такава. и е тоооолкооова хубаво да те има във форума <33
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyПон 25 Юни 2018, 22:19

Щастлива съм. Like a Star @ heaven

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Unname11
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyНед 15 Юли 2018, 21:16

аз ли? пораствам (:
опитвам се да си подредя живота, да реша каква искам да бъда + какъв живот да водя и как да го постигна, ест това води до двайсет драми дневно Very Happy, но няма как да бъде иначе. абсолютно ужасяващо е, да ;D като се замисля хем нищо не се е променило, хем абсолютно всичко се е. не знам, много интересен период е. ще видим какво ще излезне.

отделно - университети, местения, пътувания, за първи път в живота си съм толкова запалена по визуалните изкуства, градя си там някакви планове, страшно вдъхновена съм, лутам се между крайностите иии така. това да си почти напълно отделен от обществото ще се окаже най-обогатяващото ми преживяване досега Very Happy даноданодано всичко ми се подреди.
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyВто 24 Юли 2018, 12:37

нямам гадже, ама имам куче <3333333333333
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyНед 29 Юли 2018, 14:47

получих от мама тениска на Хари Потър <3

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Unname11
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 EmptyСъб 29 Сеп 2018, 22:01

Занимавам се с колоездене, карам си колелото и намирам цялото спокойствие на света, когато съм някъде по шосетата извън града.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново се случва с вас?   Какво ново се случва с вас? - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво ново се случва с вас?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Какво ви се случва в момента?
» Какво ново си имате от скоро?
» Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид?
» какво работите?
» Какво премълчаваш?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Общи приказки-
Идете на: