Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Объркано и неясно формулирано запитване

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Магнолия
Finite Incantatem
Магнолия


Брой мнения : 624
Registration date : 13.02.2011

Объркано и неясно формулирано запитване Empty
ПисанеЗаглавие: Объркано и неясно формулирано запитване   Объркано и неясно формулирано запитване EmptyЧет 07 Юни 2012, 14:59

От няколко дена в главата ми се върти цитат от книга, но не си спомням нито книгата, нито ясно помня цитата. Даже името на жената, за която се говореше, не помня, но много искам да се сетя, така че ударете едно рамо, ако можете, и ще съм ви много благодарна.
В общи линии идеше реч за човек, чието сърце е разбито и обяснява, как го е залепил с лепило. Цитатът беше нещо от сорта на "*името на жената* беше това лепило".
Не ми се смейте много. Много искам да се сетя... помагайте, puh-leasee!
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Объркано и неясно формулирано запитване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Объркано и неясно формулирано запитване   Объркано и неясно формулирано запитване EmptyЧет 07 Юни 2012, 15:15

Ъъ, не успях да го намеря в гугъл, нонамерих нещо подобно:

Доктор Любов

- Нека ти помогна поне да го събереш! – каза гузно той и понечи да клекне.

- Ти го счупи, сега искаш да го събираш! – изкрещях аз, докато събирах счупеното си сърце от пода.

Беше се разпиляло на хиляди парченца, когато той каза, че го е страх от чувствата му към мен.Станах, отворих вратата и извиках:
- Хайде, страхливецо!Махай се!И да не си посмял да се върнеш!Изчезни веднага!

Той си тръгна.Аз събрах счупеното си сърце в една кутийка и тръгнах да търся нещо, с което да го залепя.Видях една книжарница и влязох.
- Имате ли лепило, с което да залепя това счупено сърце?
- Вече не.Спряха ги от производство. – каза нелюбезно и безчувствено продавачката.

- Хубава работа!А сега какво да правя?Как да го залепя?
- Занеси го в клиниката на д-р Любов.Аз така направих.Моето още е там.

Тя ми даде адреса и аз вече бях в клиниката с моето счупено сърце.На рецепцията любезно ме посрещна медицинска сестра:
- Добър ден!С какво мога да Ви помогна?
- Търся д-р Любов, за да залепи счупеното ми сърце. Казаха ми, че само тук могат да ми помогнат…

- Дайте ми го, ние ще се погрижим за него!
- Как ще Ви го оставя?Аз с какво ще чувствам? – дръпнах се изплашено аз.

- За известно време няма да чувствате, но не се притеснявайте – повечето хора в момента са без сърца, защото още ги лекуваме.
- А кога ще е готово?Кога да мина да го взема?

- Трябва много време, за да го излекуваме и залепим напълно.Не мога да Ви кажа някакъв срок.Д-р Любов сам ще Ви потърси, не се тревожете!Не ни трябват нито телефони, нито адреси – Вие сами ще усетите присъствието на д-р Любов.Дотогава пийте по едно хапче Търпение всеки ден, така по-лесно организмът Ви ще приеме сърцето по-късно.

Тръгнах си от клиниката без сърце.Хапчетата не ги пия.Още си чакам сърцето.Дано д-р Любов ме потърси скоро...

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Объркано и неясно формулирано запитване Unname11
Върнете се в началото Go down
Магнолия
Finite Incantatem
Магнолия


Брой мнения : 624
Registration date : 13.02.2011

Объркано и неясно формулирано запитване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Объркано и неясно формулирано запитване   Объркано и неясно формулирано запитване EmptyЧет 07 Юни 2012, 15:29

Ох, и аз толкова го Гугвах, ама напразно. Не е това, но ти благодаря много super hug
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Объркано и неясно формулирано запитване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Объркано и неясно формулирано запитване   Объркано и неясно формулирано запитване Empty

Върнете се в началото Go down
 
Объркано и неясно формулирано запитване
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: