Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За какво си мислите в момента?

Go down 
+15
Vanko
BadKitty
(r)evolution
MireFairy
bella_3p
SatanicSlayer
lisavegan.
dayana.v
xRainbowx
Riddle
ερsilonε
NanaSky
Annabelle
odd soul
Chocolate
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyЧет 21 Юли 2016, 22:10

taylor swift - blank space.mp3 по-скоро Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyЧет 21 Юли 2016, 22:13

ahahahahahhhhhh, мислех да направя препратка към тейлър, но се въздържах!

чоки, UBIWASH MA.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
forever whatever



Брой мнения : 550
Age : 26
Registration date : 26.06.2010

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyЧет 21 Юли 2016, 22:16

ερsilonε написа:
чоки, UBIWASH MA.
*гордост*
Върнете се в началото Go down
Анджи
aladdin sane
Анджи


Брой мнения : 693
Age : 30
Localisation : scotland, uk
Registration date : 28.02.2009

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyПет 29 Юли 2016, 22:03

Как за 1 момент от живота ми имам шанса да пиша от профила на Анджи и да се чувствам като нея.

Сид
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Saalik

Saalik


Брой мнения : 191
Age : 29
Localisation : In the land of the crimson moon.
Registration date : 10.11.2011

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyПет 29 Юли 2016, 22:26

кой като теб!
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyСъб 30 Юли 2016, 02:35

mori написа:
Как за 1 момент от живота ми имам шанса да пиша от профила на Анджи и да се чувствам като нея.

Сид

with great power comes great responsibility Very Happy
Върнете се в началото Go down
Анджи
aladdin sane
Анджи


Брой мнения : 693
Age : 30
Localisation : scotland, uk
Registration date : 28.02.2009

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyСъб 30 Юли 2016, 04:43

mori написа:
Как за 1 момент от живота ми имам шанса да пиша от профила на Анджи и да се чувствам като нея.

Сид

и как е? Smile
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyСъб 30 Юли 2016, 14:19

БАСИ ЯКОТО
почувствах някакво просветление. wise
ама и някво чак се филмирах, че съм получила тези черти от характера, които съм забелязала у Анджи, и някак си... определено за миг все едно бях в твоята кожа.
Беше интересно. Very Happy

_________________
Nihil verum est licet omnia.

За какво си мислите в момента? - Page 8 Unname11
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyСъб 06 Авг 2016, 15:37

Чудя се колко странно е да гледаш 6 часа колоездене. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyПон 22 Авг 2016, 12:45

I need a website that is alive and magical. Why has every website become a mobile Facebook?!

_________________
Nihil verum est licet omnia.

За какво си мислите в момента? - Page 8 Unname11
Върнете се в началото Go down
Dinitrophenol

Dinitrophenol


Брой мнения : 41
Age : 26
Localisation : Русе
Registration date : 22.08.2016

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyПон 22 Авг 2016, 20:00

Мисля си, че в стаята е доста тъмно. Май ще включа лампата.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyЧет 25 Авг 2016, 01:39

Да живея в Тракия ми дава такава свобода. Изгрев, колкото и street boys усещане да ми даваше в миналото, след всички неприятни преживявания, се превърна в един душещ затвор за мен. Тракия е толкова обширна, необхватна, неизследвана. Излизам от дома и ... свобода! Няма го онова заробващо пространство, което трябва да премина с неприязън, за да се озова на място, което ме зарежда. Просто този квартал, с атмосферата и свободата си, ме превръща в абсолютно нов, освежен, подмладен човек. ...

_________________
Nihil verum est licet omnia.

За какво си мислите в момента? - Page 8 Unname11
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyЧет 01 Сеп 2016, 15:36

защо е толкова трудно да подбера кои шибани стихотворения да публикувам, майка му дейба....
напълно се изгубих...
просто АД.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

За какво си мислите в момента? - Page 8 Unname11
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyСря 07 Сеп 2016, 20:37

Как нямам търпение да стане 11:30 и Росен да ме откара някъде Offroad да пушим и да си говорим.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

За какво си мислите в момента? - Page 8 Unname11
Върнете се в началото Go down
Chocolate
forever whatever



Брой мнения : 550
Age : 26
Registration date : 26.06.2010

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyЧет 08 Сеп 2016, 21:39

целия етаж мирише на цветенцата, които ми подари. умилява ме отношението. като цяло. само че всичкото ми умиление увяхва като тях като те видя на живо и си отвориш устата да говориш, ей. тоя мироглед, тоя хумор... не.

[гласът на бионсе] i only want him when he not there Very Happy
Върнете се в началото Go down
Анджи
aladdin sane
Анджи


Брой мнения : 693
Age : 30
Localisation : scotland, uk
Registration date : 28.02.2009

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyЧет 08 Сеп 2016, 23:53

как ще си направим домашен соден хляб за вечеря с песто rabbit
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyПет 09 Сеп 2016, 14:19

колко ме дразни един човек.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyПон 12 Сеп 2016, 21:47

-


Последната промяна е направена от ερsilonε на Сря 28 Сеп 2016, 06:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyВто 13 Сеп 2016, 17:09

След около пет дни се прибрах до (вкъщи?), при което отворих хладилника и видях, че прасковата, която бях оставила там, стоеше на същото място, и беше почнала да се спаружва... и ме удари такова чувства на изоставеност, празнота и застиналост... никой дори не я беше забелязал, и тя, в цялата си свежест и живост се бе състарила и почнала да гние, подмината, незабелязана, като един призрак от плът. .. но толкова далечен и застинал, мъртъв, складирал цялата си младост, вехнеща..
направо ме съкруши.
и гледам боядисаните стени и все повече ми се иска да се прибера... но това е докато апартаментът е в покой, само за мен, а аз пристъпвам прага му без да съм обвързана вече по никакъв ежедневен и прислужващ начин на баща ми... и как няма да ми се прииска, но ако го направя, няма да вляза в този дом като сега...значи този дом, в който съм сега, е една несъществуваща и неизпълнима илюзия, която ме подвежда, че е жива, че ще е моето бъдеще, но след час.. няма да има значение... ще е мъртва и ще я търся, без дори да разбирам, наслуки, ще търся и ще се чудя какво, но няма да мога да се сетя, че е това, което го няма..защото го усещам пред мен и съм твърдо уверена, че ще го докосна.. но уви.
разбира се, това чисто желание веднага се покварява в мен от гнусния спомен и от идеята, че пак мога да бъда заробена за нещо, което не е артистичният потенциал на дома ми, ужасявам се от идеята да се разминавам с баща ми?? или да почна да чистя.
но вече много ми отесня и почвам да се задъхвам.
и колкото и да ме бутат, ... не мога да намеря сили.
да почна работа, да се пилея по квартири.
не мога и да се върна.
а ако се върна, пак няма да имам нуждното лично пространство... да, сега като непринуден гост усещам някаква свобода, но върна ли се, нима това не значи пак да ме прихванат баща ми и брат ми.
това значи да се приближа до присъствието на баща ми, а аз отвътре просто гния.
не мога просто така да преглътна всичко..
не знам, толкова съм блокирала, а трябва спешно да мръдна нанякъде.
и всеки един изход е като мъртъв... защото НЕ МОГА да събера сили... събирам сили колкото да си повторя какво мога да направя и то да умре в мен.
Днес и аз, и фантазиите ми, и живота ми, и миналото, и настоящето, и бъдещето, и тялото ми избледняха до край, все едно са празни и неистински. Все едно няма нищо в тях.
Добре че усетих... една приятна хладна енергия, която ми даде надежда...
Не знам какво щях да правя без подкрепата на моя Ангел Пазител. Той е моето Чудо и Надежда в света. <3 Без него светът ще е едно посредствено място. Давам му медал.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

За какво си мислите в момента? - Page 8 Unname11
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyЧет 29 Сеп 2016, 23:24

Пих водка със златен прашец. Толкова е мека и вкусна, с привкус на ванилов сладолед. И както сърцето ми беше пристегнато от ужас, съвсем непринудено и без да усетя го отпусна и дори сега ми е приятно и леко забавно. Утре сутринта няма да ми е, но, мамка му, благодаря ти, алкохол! <3
NOOOOOOO


За какво си мислите в момента? - Page 8 2qx9ax4

Послепис: Олях си краката и имам златен прашец по тях.

[img]За какво си мислите в момента? - Page 8 33cutnd[/img]


_________________
Nihil verum est licet omnia.

За какво си мислите в момента? - Page 8 Unname11
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyВто 15 Ное 2016, 21:09

че 'новото начало' с 'шансовете' да си оправя живота и да потръгне в по-младежка насока се провалиха абсолютно.
и вече не разбирам защо животът ми ме мрази толкова много.
опитах се да променя нещата - и в трите насоки, които исках, събрах смелост за някои разговори, които уж щяха да са 'ключа' да насоча живота ми в посоката, която исках
не, всички обстоятелства само се нареждат срещу мен по супер дразнещ и раздразнителен начин.
и аз не те искам, живот, то е ясно, че бъдеще нямам, нито сред хората, нито никъде, поне да умра вече.
ама още трябва да съм банка за живот на всички останали, нали, къде ти да умра.
всеки трябва да си начеше крастата и прищявките с мен, от чист мързел и прехвърляне на отговорност до най-големия садизъм.
и каквото и да правя, все не е достатъчно.
не искам да променям нищо, не искам дори да имам шанс за живот, искам просто да изчезна завинаги, да нямам душа, да нямам нищо, никой да не може да се докопчи до мен, даже споменът за мен да го няма.
и историята за мен да я няма, да не може някой да 'си спомня' с квото и да е за мен, камо ли с 'разкаяние'.
ей така, все едно ме е нямало, никой да няма спомен за мен, да се върна към създаването ми и да дам 'abort' и всеки да си живее без мен, и вселената да си се променя без мен, да не съм обвързана с ничии съдби, да не няма никъде.
и без това съм нежелано дете, който ме е създавал или раждал, трябва да е било с най-голямата омраза, ай да го плоьснем тва милото и нежното тука, ама да го направим заробен мазохист на нашите богопомазани любимци. и най-големият боклук да е, заслужава да тормози и да се възползва от тва лайно, нали за това е създадено. о, иска да се промени? контролират го някви напреднали от отвъдното, дето могат да му променят всичко в живота от мързеливите им зрелищни игри, то просто да трае там, че да става по-издръжливо и като премине отвъд, да могат да го тормозят още повече.
о, колко красиви чувства има? и значи то обича бог? кво му пука на която и да е добра сила за това, важното е 'готините' да се забавляват. дай да сринем всичко това и то да продължава в агония да трябва да се справя с живота си, докато компютърните герои там, дето трудност не са видяли, нито плът, нито отговорност, да си правят кефа, като си взимат всичко, което искат, щото им трябва за тях си.
аха.
като ида там, ще търся начин да се самоунищожа напълно.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

За какво си мислите в момента? - Page 8 Unname11
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyПет 25 Ное 2016, 22:23

сид, постът ти ми напомня на 'бохемска рапсодия' (:
иначе не знам какво да ти кажа, много добре те разбирам, щото и аз последните години имам навика постоянно да се чудя как да изчезна. и съм убедена, че тия неща без самовнушение няма как да се оправят. ако не заживееш в твой си балон, пренебрегвайки всичко, което те влудява, в крайна сметка ще стигнеш до самоубийство. ^^ (каква приятна тема за разговор)
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyСъб 10 Дек 2016, 11:44

че ми трябва подходящ дейтасет за проекта ми, обаче мисля да крадна идеи на едно предстоящо състезание... :Д
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyВто 03 Яну 2017, 18:20

някой знае ли къде се запиля Чоки?! От ноември не е влизала!

_________________
Nihil verum est licet omnia.

За какво си мислите в момента? - Page 8 Unname11
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 EmptyВто 03 Яну 2017, 18:23

моята теза е, че студентският живот я завихри с пълна сила Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислите в момента?   За какво си мислите в момента? - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
За какво си мислите в момента?
Върнете се в началото 
Страница 8 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Вярвате ли в силата на мислите?
» Според вас мислите материализират ли се?
» Какво мислите за военните
» С какво мислите, че сте се променили от преди?
» Какво мислите за профила на предишния?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Форумни игри-
Идете на: