Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 водите ли си дневник?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyСъб 22 Юни 2013, 17:33

какво пишете в него?

_________________
Nihil verum est licet omnia.

водите ли си дневник? Unname11
Върнете се в началото Go down
Annabelle

Annabelle


Брой мнения : 103
Registration date : 13.09.2010

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyСъб 22 Юни 2013, 22:55

да <3 от 9 години Very Happy
пиша пълни глупости. понякога разказвам за неща, дето са станали, ноо най-вече мрънкам и си оплаквам живота или се обиждам за това какъв съм идиот /и мързел/. xD
но обичам да пиша, защото ми действа успокояващо, хъх. дори ако нямам дневник наблизо, пиша на някакви хвърчащи листове или по тетрадки, просто имам нужда от това.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
forever whatever



Брой мнения : 550
Age : 26
Registration date : 26.06.2010

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyПон 24 Юни 2013, 23:32

ей, през 2007 като прочетох дневника на ане франк се вдъхнових ужасно много. започнах да си водя свой от рождения си ден. и предвид вдъхновението си, не пишех особено смислени неща, обаче пишех много! до лято 2010 бях изписала 7 тетрадки и половина с по 80 листа. обикновено си разказвах за някви неща, които са ми се случили, за хората около мен, etc.

през 2010 вече воденето ми на дневници инцидентно прерасна в блогване... и така си и остана. което е до голяма степен тъжно. обаче когато пиша, имам нужда някой да ме чуе. и като блогвам, дори никой да не ме чете, поне си създавам илюзията, че някой си седи зад екрана и слуша душевните ми излияния, и ми става спокойно, че съм ги казала на някого. когато по-късно ме изби хормона и вече не знаех какво мисля и какво искам, самото ми блогване взе да се скапва и си оставих много мисли неизречени и ненаписани и те май ме отровиха. и от близо година вече направо не мога да пиша. няма ми го същия ентусиазъм, няма ми го сладкодумието и начинът, по който думите ми се изливаха под пръстите без да се мъча. и да, още блогвам, обаче вече направо не мога да си гледам постовете, супер чужди и студени са ми. израснах ли, actual тийнейджърската депресия ли ме хвана, не знам. ама вече не мога да пиша, обаче не спирам, защото сякаш свалям товар от себе си, когато си обличам мислите и чувствата с думи и ги оставям на място, на което и напълно непознат може да ги прочете и, кой знае, да намери и себе си в тях.

иначе миналия месец ми се прииска пак да почна да пиша в хартиени дневници, обаче на първата страница се отказах, щото някак не си струва да убивам дървета за неща, които повтарям в блог постовете си вече от месеци. ;д пък и, да, няма кой да ме прочете.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyПон 24 Юни 2013, 23:45

аз пък сравнително активно водя дневници от 8-ми клас. преди това водех доста рядко. 
има седмици, в които секи ден пиша. има месеци, в които дума не написвам. но без тефтера в чантата си не тръгвам никъде. имам сума изписани тетрадки и тефтери само с мисли, мисли, мисли, какви ли не. 
понякога какво съм правила през деня, понякога лиричски отклонения. когато почне уч. година винаги барабар до излиянията ми се мъдрят разни планове. редовно си оставям дневниците по чина, но никой не го ебе и предполагам винаги ще си остане така, за което съм мега щастлива. 
преписвам си цитати от книги, пиша си текстове на песни, лепя си понякога разни неща. 
просто го правя, дори понякога се насилвам, защото чувството да отвориш страниците на някой стар тефтер, да ги подушиш и да прочетеш колко глупав примерно си бил тогава е незабравимо приятно. 
е, има 1 дневник, който не смея да отворя да чета, защото е целия изпълнен с някви мисли, които са доста измислени и сътворени, неверни и прочие и не искам да си спомням точно за този ми период, затова не знам защо стои там. 
не мисля, че някога ще го прочета. мисля, че просто ще си стои там изписан като че ли напразно, само за да ми припомня, че всички правим грешки, които предпочитаме да изтрием от паметта си.
но да. обожавам да пиша дневници. такова прекрасно чувство. онзи шумолящ звук от изписан лист с химикалка <33 
уникално е.
надали ще спра някога. понякога се ядосвам, че не съм писала с месеци, защото на човек винаги му е любопитно какво е милел примерно в ТОЧНО онзи ден. 
друго хубаво е, че винаги можеш да видиш какво си правил и дори дните ти да се смесват и да смесваш събитията, мкожеш да си ги наредиш пак. 
но пък когато не пиша с дни, седмици или месеци се успокоявам, че някои хора пък изобщо не пишат, а много искат и все не се получава. 

П.С. за мен блогването не е удобно, защото винаги има нещо, което не бих искала да лъсва през целия свят, а само в моята тетрадка. 

ох, тва май ми е малко болна тема, съжалявам за дългия пост. :Д
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyПон 24 Юни 2013, 23:59

А аз от много време престанах да мога да споделям мислите и чувствата си ей така пред хората и въпреки че съм имала хиииляди работи за споделяне особено през последната година, най-вече в периода, в който бях с Минчо, а и не само, не съм го правила - просто някак не се чувствам комфортно... Вижте в какво състояние е дневника ми тук и ще разберете много добре.
Колкото до хартиен - последно имах в шести клас, споделях мислите си страшно много, но вече и да се опитвам да почна, за жалост не мога да запазя постоянство. Някак си писането ми се пренесе на компютъра, което е малко тъжно, но пък някак си ми е по-лесно да пиша на клавиатурата, много по-лесно ми протичат разсъжденията, много по-бързо мога да си излея това, което ми е на душата, и ако не харесам начина, по който съм го изказала, просто трябва да дам бакспейс. А когато споделям мисли, обикновено се нахъсвам, настървявам и прекаленото бавене ми отнема малко ентусиазираността, мъчи ме :Д
Но писането в тетрадки има красота, която нищо друго не може да замени...
Усещането от допира на химикала по белия лист, господи, понякога си купувам тетрадки, просто защото изглеждат толкова изкушаващо, бели, дебелички и чакащи да бъдат запълнени с душата ти.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

водите ли си дневник? Unname11
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 00:02

Sid написа:
Усещането от допира на химикала по белия лист, господи, понякога си купувам тетрадки, просто защото изглеждат толкова изкушаващо, бели, дебелички и чакащи да бъдат запълнени с душата ти.

Точно. Бтв, да пиша есета и разкази на лист е мъчение. Но да пиша дневник на комп също ми е мъчение. Толкова по-лесно ми е да си излея душата на някой лист. А и е в пъти по-красиво!
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 00:03

И много зависи от химикала! Човек трябва да си намери с какъв химикал му е най-удобно да пише, защото сдобиеш ли се с Химикала, чувството наподобява душевно мастурбиране. Както в ХП всеки си има подходяща пръчка, така е и с нас, мъгълите! :Д:Д:Д

_________________
Nihil verum est licet omnia.

водите ли си дневник? Unname11
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 00:12

мне. най-често просто избирам една химикалка, която ми е удобна и пиша с нея 1 или 2 месеца докато не я изпиша. после с друга и така до безкрай.
но да имам една специална, да и сменям писеца и прочие... абсурд.
и с хубави химикали не мога да пиша. нон-стоп се разсейвам от това, колко са хубави и не пиша качествено. 
бтв от германия си купих еднин тефтер, ше го снимам да ви го покажа. 17 евро, ама си заслужаваше според мен, щото аз си казах, че без тефтер няма да се връщам от там.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 00:14

ненненее, не говоря за една химикалка.
говоря за примерно един модел, или просто да разбереш точно каква дебелина да подбираш, разбираш ли. не говоря точно за един химикал, а за тип химикал.
пс. искам да го видя <33

_________________
Nihil verum est licet omnia.

водите ли си дневник? Unname11
Върнете се в началото Go down
Chocolate
forever whatever



Брой мнения : 550
Age : 26
Registration date : 26.06.2010

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 00:16

аз, колкото до лични неща, пък ползвам раздели за дневници по форуми xD което пак не е хубаво, защото в един друг форум имам 10+ страници изписани с неща все относно оня миндил, по който съзнателно и доброволно тайно си пилях здравия разум и сърцето в продължение на близо 2 години и всеки може да се регне и да ми ги изчете, обаче не искам да ги заличавам, искам да знам, че са си там и мога да си ги припомня, да знам, че някога наистина съм чувствала тия неща, някога наистина съм мислела така, както съм мислела тогава. хората от моята компания даже не стъпват във форуми, тъй че личните ми драми като че ли са в безопасност там, щото може да ги прочетат всякви непознати, обаче ако бях изписала тва на хартия, все я някой от нашите, я от компанията ми можеше да стигне до тях (true fact, през зимата бяхме с братчедка ми у гергана и тя някак успя да й намери дневника и щеше да си го носи у тях да го чете, а гергана даже не разбра ;d тогава неземно се зарадвах, че душевните ми излияния не са на хартиен носител ;d)

чувството от хартията иначе е прекрасно... обаче вече не мога да гледам собствените си думи на хартия. отвикнала съм след блогването, и, както казах, напоследък звуча ужасно и не си струва мастилото. язък, че толкова си харесвам почерка. ;д

ps. сини и черни химикалки с тънки писци <3
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 00:23

Хм, мен не ме е страх даже толкова, че някой ще го прочете, всъщност не ми пука особено, просто имам някаква вътрешна спирачка, която ме спира да го напиша пред хора изобщо. Дори и аз не разбирам особено на каква основа е. :? Сещате ли се за онези неща, които човек върши без да може да даде конкретната причина. Примерно искаш да гледаш филм, но упорито не го сваляш. И когато трябва да кажеш защо, сам не можеш да си отговориш. :Д
И аз обожавам такива химикали! И да пишат хем тънко, хем плътно, т.е. следата, която оставят да е една такава наситена.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

водите ли си дневник? Unname11
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 00:32

хмм, знаете ли какво, вие сега поразбудихте някакво животинче в мен, което доста дълго време явно е спало, защото ме обзе желанието да си излея мислите в дневника... но няма да е тая вечер, щото е късно вече и не бива да окъснявам прекалено.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

водите ли си дневник? Unname11
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 11:05

ооокей... започваме. исках да ги направя да се виждат направо, а не да кликате, ама не се получи нещо. беше по-лесно когато си виждах кодовете :// дано не ви оттегча много и ако изкарате до края, упоменете го, за да ви похваля за упоритостта :Д :Д

това са всичките ми дневници подредени по това как съм ги писала. липсват няколко, защото не можах да ги намеря в бъркотията :Д

(синия ми е от 8-ми клас)
(червения е май малко от 9-ти)
(има един тефтер дето няма мн в него, не и него не можах да намеря, той май хваща също 9-ти клас)
(розовия е на Есприт, взех го на намаление от 20 на 10 лева и хваща 10 клас)
(онзи с цветето е само първия срок на 11 клас)
(има един липсващ дневник, който нещо ми чезне)
(този дето е първия на втория ред хваща посл. месеци от 11 клас)
(този с жирафа хваща посещението ми в Германия и само един ден, в който съм била в БГ, посл. време не ми се пише. да кажем, че нямам сили да пиша в него. сиг на морето ше пиша)

тук съм ги отворила, за да добиете бегла представа какво се случва в тях

малко различен поглед върху тях

тук, до едно известно време си записвах разни цитати, но вече спрях

да видите цитатите :Д

този от германия

да го видите какъв е бебчо отвътре (даже си купих разделител за него, ще го видите по-късно)

има си таково отзад, за някви работи, от кога си мечтаех да се сетях да направят такова, моите кошчета бяха ужасни.

разделителя, които е от ония дето се мърдат насам-натам. и е някъв супер сполучлив, щото вълците ако ги гледаш мн време се едно излизат. супер добрите <33

подаръка на г-на ми по литература

ето да го видите отгоре тоз подарък
Върнете се в началото Go down
Chocolate
forever whatever



Брой мнения : 550
Age : 26
Registration date : 26.06.2010

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 13:43

оле, какви са красиви и подредени и ох <3 моите дневници приличат на баници от екстремно криене по шкафове и чанти и носене в ръкави ;d
като видя такива дневници, чак аз се вдъхновявам да почна пак

...ама тогава се сещам за старото 'кво въобще ще пиша и кой ще ме чете' ;d

имаш много хубави плочки на ноктите, бтв.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 16:16

ооо, мерси. за жалост ноктите ми са ужасни и мееега меки. 
а и не мога да ги пазя. сложих си гел. 
хората стоят без драскотина по 3 седмици, аз ги изпочупих, олющих и какво ли не. 
според мен е заради практиката, мъкненето на куфари, басейните, удрянето ми в някви работи без да искам... 
много ми е трудно с тез нокти :Д

иначе се радвам, че вдъхновявам някой. иначе и моите приличат на баници, просто факта, че са изписани и рисувани ги прави по-яки. 
аз лично пиша в дневника си, "знаете ли какво се случи, айде лека нощ от мен", се едно някой ще го прочете. 
но най-вероятно като пукна някой ще се наеме, знам ли. 
само ше ми е тъпо понеже в мн дневници съм писала такива самозаблуди, че после като чете следващите ше си каже: глей я тая как е забравила сичко и се лъже за някви неща.
дори аз нз за какво се лъжа.
относно химикалките, винаги е зависело според хартията. 
трябва хартията и химикала да си пасват. имам си отделни любими хартии, моливи и химикалки, но тва не значи че са съвместими :Д
обичам вестникарски листове адски много, но никога не пиша дневници на тях, не е красиво.
обожавам тънки писци, изглежда красиво, но никога не пиша с тях, защото думите ми се сливат и се четат трудно. 
и обожавам да пиша с молив по бели листа, но не го правя, защото много лесно се трие. 
в общи линии всичко, което обичам, не го правя в дневника, защото или не е практично, или не стои добре. и винаги съм доволна от крайния резултат. 
пък и винаги има училище да ги направиш горните неща. :Д
Върнете се в началото Go down
Annabelle

Annabelle


Брой мнения : 103
Registration date : 13.09.2010

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 20:41

хораа, това е толкова яко и толкова лично
като видя чужд дневник и... все едно ми доверяват нещо мега съкровено xD

lonewolf написа:
аз лично пиша в дневника си, "знаете ли какво се случи, айде лека нощ от мен", се едно някой ще го прочете. 
но най-вероятно като пукна някой ще се наеме, знам ли. 

100% същата работа и при мен. Даже дневниците ми имат имена... И си пиша примерно "Знаеш ли, Мона..." Тази идея да си кръщавам дневника я взех от книжката "Аз съм един сън", която е страхоотна... там има побликувани рисунки, есета, дневници и други неща на едно българско момиче, което е много талантливо и е страхотен човек, но когато е на 14, загива при пътен инцидент... И книгата е издадена в нейна чест... и ми е била страшно голямо вдъхновение.
А иначе въпреки, че нямам против да ми четат нещата след като умра, ужасно, ама ужасно много се страхувам някой от семейството да не ми намери дневниците сега. о.о Вкарвам си някви паранои понякога... За 1 дневник съм сигурна, че брат ми го е виждал. И е гадно. Правя се, че нищо не е станало...
Това да ми четеш дневника, е все едно да ми гледаш в душата. Не знам защо, но съм страшно потайна за личните си преживявания, чувства и мисли, обичам да ги крия. Имаше една тема за гледането на хората в очите - ами аз просто не мога, наистина не мога да гледам почти никой в очите. xD Все едно веднага ще разбере всичко за мен, само с един поглед.
Имам към десетина изписани тетрадки, но не винаги са някакви хубави, скъпи и т.н. Случвало ми се е да пиша в съвсем, съвсем обикновени тетрадки, в каквито пиша и в училище. Някой път може да ги снимам и и аз да покажа. xD
Иначе, Ели, яко е тва, че си рисуваш и лепиш някви неща. Аз мноого рядко го правя. Като рисувам... главно са някви драсканици, завъртулки. 
А моите дневници стоят в дъното на един шкаф и мноого се чудя кво ще правя с тях, като си тръгна от вкъщи. xD Доколкото познавам майка ми, веднага ще тръгне да разчиства, а аз просто не искам да ги вижда. Ама е тъпо да си ги нося всичките някъде с мене, особено ако ида в чужбина, хаха. 
Колкото до блоговете... и това не правя и не вярвам някога да се случи. Както споменах, предпочитам да си пазя всичко за себе си.
За мен е почти все едно дали пиша на хартия или на компютър, като имам какво да казвам. Към година си водех електронен дневник, ама после пак минах към тетрадките. Не знам. А пиша с каквото ми падне.
И да.
Да живеят дневниците. Smile
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 21:03

Мен никога не ми е пукало чак толкова много дали някой ще прочете нещо. Може и да са чели, може и да не са, не ми пука. 20 дена ме е нямало, и да са ги чели не ми дреме. Но много се съмнявам да са. Аз си взех последния изписан с най-скорошни събития, другите са прекалено отдавна били че да е толкова важно. 
Относно рисунките, специално съм отворила на някакви по-забавни странички, с годините рисувам все по-малко и пиша все повече. В най-новия има само една рисунка най-отзад дето я виждате. 
Моята най-добра приятелка пък си пише Dear Diary, 
супер странно ми е. 
И на сичкото отгоре винаги се помества в една страничка. На мен ми трябват мининум 2 листа, понякога стават и 4...
Върнете се в началото Go down
Chocolate
forever whatever



Брой мнения : 550
Age : 26
Registration date : 26.06.2010

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 25 Юни 2013, 22:40

аз си пишех 'мило дневниче' до началото на 2009 някъде. после взех да минавам направо. Very Happy

и в момента сериозно обмислям утре да отида да си купя една a5 тетрадка с повече листи и спирала. миналия месец за същата цел си купих една супер красива с английския флаг, обаче редовете бяха някви тесни и хартията не ми хареса и беше a4, а аз дълги истории на на а4 не мога да пиша. ;д майната му, като няма за кво да пиша, и без тва пропускам хиляда неща, като тръгна да пиша в блога, все нещо ще се намери. или ще го олепя с неща и препълня с тъмблър поеми. ще ме успокои, че съм се увековечила в нещо хартиено за пръв път от толкова време.

виждате ли кво ми направихте сега ;d
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyСря 26 Юни 2013, 09:38

хихи, дано е било успешно промиването на мозъка ти :Д :Д
страшно яко е да гледаш нещо написано и да си е лично твое.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyСря 18 Сеп 2013, 01:19

щях да пиша подробни излияния на мислите ми,
no progress,
i gotta change that
like 23529352 thousand damn things in my life as well, 
like get some chores done already
твърде много се зомбирам в тъмблр

_________________
Nihil verum est licet omnia.

водите ли си дневник? Unname11
Върнете се в началото Go down
MireFairy

MireFairy


Брой мнения : 22
Registration date : 01.11.2013

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyВто 05 Ное 2013, 11:53

Преди си водех, но от повече от месец не съм писала в него. Някак си вече не изпитвам нужда да го правя. Мисля, че дневник си водят само много самотните хора, които нямат с кого да споделят мислите си. Или много потайните - които не искат да споделят мислите си с други, но имат нужда да ги изкажат. Или пък хората, които обичат да документират живота си в думи, в снимки... като мен. Но аз вече го правя в блога и в тъмблъра си.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? EmptyЧет 10 Дек 2015, 00:02

ех
защо винаги умира в началото
можех някво до към 6 клас да изпиша 1 тетрадка
сега вече... не знам кво и аз.
прекалено много мисли?
знам, че няма да се задоволя, докато не нашаря всичко, а това е невъзможно,
а мъничко само ще раздразни ураган от конвулсивна обсесия :3

_________________
Nihil verum est licet omnia.

водите ли си дневник? Unname11
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





водите ли си дневник? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: водите ли си дневник?   водите ли си дневник? Empty

Върнете се в началото Go down
 
водите ли си дневник?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: