Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джордж Мартин

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Джордж Мартин Empty
ПисанеЗаглавие: Джордж Мартин   Джордж Мартин EmptyЧет 05 Юни 2014, 13:10

добре, всъщност правя тази тема ЕДИНСТВЕНО, за да споделя, че чета "Песен за огън и лед",
дори не се шегувам, слушам за тази книга откакто съм на 16 и бях се отказала да я чета ей-така, напук, но преди няколко седмици просто настъпи един момент, в който си помислих за Питър Динклидж и реших, че се предавам

и много ми се ще някой да сподели фентъзи еуфорията ми, а пък всички, някакси така, са я споделяли на 16-17 (ако не и по-рано)
(макар че не мога да си представя как не са ги травмирали описанията на кръв, изнасилвания, червеи, канибализъм и най-вече на мъж, който чука сестра си на олтара, докато тя е в цикъл < 3)

та, ДА, аз вече съм на "Танц с дракони", ийху, което значи, че скоро ще съм в период на стагнация, в който ще треперя дали добрият стар Джордж няма да отиде при Белите бродници, преди да си довърши поредицата
-също дали има шанс следващата книга да излезе догодина
-дали някой все пак ще остане жив накрая
- ДАЛИ ТОВА ЩЕ Е ТИРИОН

и т.н.

има ли естусиасти, които също чакат "Ветровете на зимата"? можем да спретнем една дискусия относно това кой кого мрази.
its been awhile since...you know, this kind of thing

 flower 

p.s. не съм пияна
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Джордж Мартин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джордж Мартин   Джордж Мартин EmptyПет 06 Юни 2014, 15:14

Ако ти наистина си почнала да я четеш едва сега и не си гледала сериала, трябва да си била някакъв феноменален мастър на антиспойлерите Very Happy

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Джордж Мартин Unname11
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Джордж Мартин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джордж Мартин   Джордж Мартин EmptyПет 06 Юни 2014, 22:11

аз съм феноменалният мастър на краткотрайната памет и съзнателното замъгляване на фактите :д
разбира се, че бях дочула неща/видяла неща/
не помня вече какви точно бяха,
освен това, че добрият чичо Мартин не може да си изпие кафето, без да убие един двама от героите си, това го разбрах още в началото и ВЪПРЕКИ ТОВА страдах дълбоко от първа книга нататък.
Също така разбрах, че Джайм е красив, Тирион е готин, Старк имат вълци, а Таргариен- дракони.

Сега вече всичко ми е ясно де, даже твърде, и ми остават само няколко глави от "Танц с дракони"
; (

Ако трябва да съм честна, аз май съм Таргариен, просто изпитвам някаква коренно дълбока симпатия към този дом, макар че  всичките му известни членове са луди/лицемерни/ непоправимо извратени, обичат да пъхат най-верните си слуги в огъня и след това да пъхат и себе си там, но, да, все пак симпатизирам на Денерис, която всички доста мразят, а и на "младия Гриф", уинк уинк.
(разбира се, все още съм раздвоена между Таргариен и Старк)
(макар че нито един от двата дома не притежава Тирион)

Изобщо, запълвам си достойно свободното време.
Върнете се в началото Go down
Mariya

Mariya


Брой мнения : 29
Registration date : 28.07.2014

Джордж Мартин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джордж Мартин   Джордж Мартин EmptyПон 28 Юли 2014, 03:07

А ти гледала ли си сериала? Защото звучи така, сякаш всичко от книгата е било ново за теб. Което ще е интересно, защото рядко се срещат хора, които да не са се информирали първо от сериала, поне за началните сезони.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джордж Мартин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джордж Мартин   Джордж Мартин Empty

Върнете се в началото Go down
 
Джордж Мартин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: