Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Оскар критика

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

Оскар критика Empty
ПисанеЗаглавие: Оскар критика   Оскар критика EmptyВто 22 Мар 2016, 16:25

Gravity

евентуални спойлери? макар, че к'во да си спойлнете

може би много от вас, които са го гледали на кино или още по-добре в imax условия ще решат, че се заяждам неоснователно, обаче гледах филма вкъщи след като разбрах, че е спечелил оскар. торентът, който свалих беше с добро качество. имах големи очаквания, все пак оскар за най-добра кинематография, тва-онва, голямата работа. и де факто нищо не се случи в целия филм. някак си можеше и в 15 минутен късометражен филм да се побере "житейската поука" или "посланието на режисьора". имам приятели, които го бяха гледали на голям imax екран и не знаеха за какво говоря като им казах, че е "баси тъпия филм, човек". може и да ме опровергаете и да съм изпуснал нещо, обаче ми се стори като доста неоригинална история. без да съм проверил наистина - сигурно 90% от масовите филми в холивуд са на тема "главният герой е в беда и е сам и трябва за много кратко време да направи някакви неща, които са на пръв поглед нереално трудни физически и психически изпитания и накрая успява и/или умира като герой"
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Оскар критика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оскар критика   Оскар критика EmptyЧет 24 Мар 2016, 01:17

Ако съм забелязала нещо при Оскарите е, че изобщо няма значение дали филмът го заслужава. Леонардо е имал супер по-добри и майндфъкващи роли, но му дадоха оскара чак сега, след като целият свят орева света.
Върнете се в началото Go down
SchiZzZo !!

SchiZzZo !!


Брой мнения : 55
Age : 34
Registration date : 29.07.2014

Оскар критика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оскар критика   Оскар критика EmptyЧет 24 Мар 2016, 01:20

Ми според мен филмът беше банален холивудски сценарий.
Върнете се в началото Go down
Mariya

Mariya


Брой мнения : 29
Registration date : 28.07.2014

Оскар критика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оскар критика   Оскар критика EmptyЧет 24 Мар 2016, 01:40

Аз си мисля, че американците отдават прекалено много внимание на сценичните ефекти. И понеже са твърде тъпи да разберат филмите с дълбок смисъл, ги неглижират за сметка на нещо по-клиширано, но с ефекти. Малко както децата в Саут Парк се забавляват супер много на хумора с пърдене, само че в Холивуд са бомби, космически кораби и драматичен забавен кадър.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Оскар критика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оскар критика   Оскар критика Empty

Върнете се в началото Go down
 
Оскар критика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Критика
» Приемате ли лесно критика?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: