Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 филм, който сте гледали, но не помните името му?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

филм, който сте гледали, но не помните името му? Empty
ПисанеЗаглавие: филм, който сте гледали, но не помните името му?   филм, който сте гледали, но не помните името му? EmptyСъб 21 Май 2016, 05:33

преди страшно много време може би 7-8 години? повече? имах период в който гледах само филми в хорър секцията. /не че е бил супер страшен, ама нали знаете как ги тагват... грешен завой беше тагнат като романтичен в един торент../

веднъж попаднах на един, в края на който имаше много успешен и неочакван обрат. разказваше се за една гимназистка и за това как всички в училище са адски странни като някаква секта и постоянно май я тормозеха? не знам може би не си спомням добре пълнежа, но помня как накрая се оказа, че всъщност тя и семейството й са вампири или върколаци или нещо такова и на практика те бяха странните, ама тва не го знаеш в продължение на целия филм и накрая си разбит. някой гледал ли го е? търсил съм  го страшно много пъти и така и не успявам да го намеря пак. със сигурност е от периода след '95 до около '05 нещо такова едва ли е след или преди това, но все пак кой знае..

ако някой го намери или вече го знае и ми каже ще му направя и изпратя мъфини. това важи до +безкрайност т.е. и след 40 години да ми кажете наградата пак ще е същата.
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

филм, който сте гледали, но не помните името му? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: филм, който сте гледали, но не помните името му?   филм, който сте гледали, но не помните името му? EmptyПет 14 Апр 2017, 11:16

След повече от 5 години чудене как се казваше един филм, който бях гледала по телевизията като малка ... го намерих!!!!!!!

Не мога <3

Казва се The Lost Empire (2001) и нямам търпение да си го изгледам. Толкова отдавна ме мъчи, че не можех да го гледам отново <3
Върнете се в началото Go down
 
филм, който сте гледали, но не помните името му?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Цитат - филм
» последният филм, който ме впечатли..
» Препоръчай филм
» Любим герой от филм?
» Любимият ми филм - това съм аз.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: