Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Transformers

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
KingOfTheFall

KingOfTheFall


Брой мнения : 52
Age : 24
Registration date : 04.05.2016

Transformers Empty
ПисанеЗаглавие: Transformers   Transformers EmptyВто 31 Май 2016, 22:05

Лично аз съм голям фен на първите три филма. Ами четвъртия? За мен беше пълно разочерование. Защо? Защото Шая го нямаше както и неговия герой Сам. Той направи трите филма толкова добри. И преди дни из целия интернет се появи някаква новина как може да се върне за петия филм...днес това се оказаха глупости. Всъщност този който ще се завръща за петия филм е Мегатрон. Само на мен ли Шая ми липсва в този филм, в този образ на Сам? Дано се вразуми малко и да вземе участие в шестия филм от тази поредица Very Happy Very Happy Ако изобщо има такъв...
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

Transformers Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Transformers   Transformers EmptyСря 08 Юни 2016, 19:51

по-скоро не ме кефят супер много тея филми. изпитвам няква носталгия, щото ги гледах с един приятел в лятното кино, а отй ся не е в българия.

кефи ме анимацията beast wars от като бях много малък. там мегатрон беше озвучен от оригиналния мегатрон глас, а във филмите всичките дето озвучават някой са някви извадени от някъде си. и няма почти нищо общо със сериалите, много размит майкъл бей

ЕКСПЛОЗИЯ, ХЕЛИКОПТЕР, ТИЧАЩИ ХОРА И НЕЩО КОЕТО СТРЕЛЯ ПО ТЯХ сцени тип филм
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
 
Transformers
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: