Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!) Empty
ПисанеЗаглавие: За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!)   За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!) EmptyПет 26 Авг 2016, 15:30

Така, искам да уточня, че има 2 начина да влизате във форума през мобилен телефон:


1) класическата версия - в нея форумът си се вижда, както когато влезеш през компютъра. Ако вашият телефон автоматично е заредил мобилната версия, но не ви харесва, и искате да се върнете към красивия облик на форума Very Happy , то горе вдясно има едни чертички, натиснете ги и от тях можете да изберете Classic Version.

За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!) 8889650a

2) мобилната версия - с ужас установих, че досега е била в грозно синьо тип Фейсбук, та смених цвета на приятно оранжев, да е по-близо до духа на форума. Аз по принцип съм алергична към мобилните версии и това, което причиниха на интернет, но успях да спася донякъде нашата версия. Very Happy Ta, ако сте били на класическата версия и искате да преминете към мобилната (не знам вашият телефон коя ще зареди по презумпция), то идете най-долу в индекса и имате едни мънички линкове. Изберете най-десният от редицата, пише Mobile Version.

За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!) 8889651y


Съжалявам за качеството на снимките. Не успях да направя скрийншот от телефона и се наложи да го снимам през скайпа на компютъра. santa
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!)   За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!) EmptyСъб 03 Сеп 2016, 14:10

Tnx Very Happy
although вече нямам мобилен, през който да влизам
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 30
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!)   За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!) EmptyСря 08 Фев 2017, 23:20

На мен не ми отваря никаква мобилна версия :д
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!)   За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!) EmptyЧет 09 Фев 2017, 13:39

не би трябвало, сигурна ли си, че видя внимателно в долния десен ъгъл откъде се сменя?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!)   За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!) Empty

Върнете се в началото Go down
 
За хората, които влизат във форума през мобилен! (АДИ, виж!)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Хората от рода на Феникса
»  Кога не харесваме хората?
» Защо говорят хората?
» Могат ли хората да се променят?
» защо хората сами си усложняват живота?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: В началото... :: ...бяха правилата-
Идете на: