Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Честит ви първи учебен ден

Go down 
+5
lacryzero
Little_sinner
Temples Of Death
Eileen
Leen
9 posters
АвторСъобщение
Leen
lifelong prisoner of Ka.
Leen


Брой мнения : 361
Registration date : 21.06.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСъб 15 Сеп 2007, 10:47

Ем. Честито. На мен не ми е много забавно, щоот тая година ще кандидатствам. Ама.. Няма какво да се направи.
Желая ви една успешна година!
Върнете се в началото Go down
Eileen

Eileen


Брой мнения : 41
Age : 30
Localisation : Там където не си си и помислял,че е възможно...
Registration date : 12.09.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСъб 15 Сеп 2007, 13:49

Честит първи учебен ден!Желая ви успехи през цялата година,както в училище така и в живота...Нека не бъде мъчение,а веселба...А на тези,които са в нови училища-Късмет!,на тези,които ще кандидатстват-Нека повярват и ще се справят-Успех,ще стискаме палци!Много успехи на всички ви!
Върнете се в началото Go down
Temples Of Death
Little retro rock star.



Брой мнения : 393
Age : 30
Localisation : Sky...
Registration date : 11.06.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСъб 15 Сеп 2007, 13:52

Мерси.
Върнете се в началото Go down
Little_sinner
MaggoT
Little_sinner


Брой мнения : 29
Localisation : Hell...
Registration date : 24.08.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСъб 15 Сеп 2007, 14:20

О,верну!Честит ви първи ден мъка!И нека всеки който днеска е бил заек и са го целили с моркови и зеле да се оплаче!
Върнете се в началото Go down
MizuAnim
Гост




Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСъб 15 Сеп 2007, 14:32

аз почнах още на 1чви така че смао на вас.Честит учебен ден ...успех идната година


Последната промяна е направена от на Съб 15 Сеп 2007, 19:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Temples Of Death
Little retro rock star.



Брой мнения : 393
Age : 30
Localisation : Sky...
Registration date : 11.06.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСъб 15 Сеп 2007, 15:58

Little_sinner написа:
О,верну!Честит ви първи ден мъка!И нека всеки който днеска е бил заек и са го целили с моркови и зеле да се оплаче!
Аз се скрих и не можаха да ме нахранят Laughing
Върнете се в началото Go down
lacryzero
.Let.Me.Stay.
lacryzero


Брой мнения : 48
Registration date : 18.08.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСъб 15 Сеп 2007, 19:44

аз почвам в понеделник cheers
Върнете се в началото Go down
Джо
Чувствителен люляк™
Джо


Брой мнения : 1683
Age : 31
Registration date : 21.05.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСъб 15 Сеп 2007, 19:50

Е,то и ние тогава
днеска отидохме само да видим кои стачкуват Laughing

_________________

    you better know that in the end it's better to say too much
    than never to say what you need to say.
Върнете се в началото Go down
http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
vampire_doll

vampire_doll


Брой мнения : 27
Age : 30
Localisation : Между небето и морето
Registration date : 02.08.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyВто 23 Окт 2007, 07:44

Little_sinner написа:
О,верну!Честит ви първи ден мъка!И нека всеки който днеска е бил заек и са го целили с моркови и зеле да се оплаче!
Къде учите че са ви замеряли?
Върнете се в началото Go down
*Insomnia*
Rock the Mic
*Insomnia*


Брой мнения : 83
Age : 33
Registration date : 08.06.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСря 24 Окт 2007, 17:52

Ми то попринцип си е традиция и във всяко училилище си го правят мисля....ама то...баси учебната година вече ноември идва още не сме почнали xDxD успешна ни е де...и е много "весело" особено за тея дето ще кандидатстват...наистина успех и късмет ви трябва :І:
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСря 24 Окт 2007, 17:54

*Insomnia* написа:
Ми то попринцип си е традиция и във всяко училилище си го правят мисля....ама то...баси учебната година вече ноември идва още не сме почнали xDxD успешна ни е де...и е много "весело" особено за тея дето ще кандидатстват...наистина успех и късмет ви трябва :І:
Ами тея дето са 12-ти клас... Аз гласувах против матурите, както и още доста хора/един френд ми прати да се запиша във петицията и аз като добро дете разбира се подкрепих/ ама пак ще ги има независимо всичко.. Което мн кофти.
Върнете се в началото Go down
*Insomnia*
Rock the Mic
*Insomnia*


Брой мнения : 83
Age : 33
Registration date : 08.06.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСря 24 Окт 2007, 17:58

Аааа верно 12 клас са май най-прецакани.То и ние гласувахме с/у матурите аз бях чула, че ги махат ама явно... :=(: Ужас писна ми от тая стачка...
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСря 24 Окт 2007, 18:02

Ми оставиха матурите...което е толкова тъпо.
Аз не обвинявам учителите, те си заслужават парите. Ама тия шибаняци от министерството... въобще не им пука за учениците, щото техните деца ходят в частни училища, а там даскалите не стачкуват щото им плащат подобаващо. Въобще пет пари не дават нито за тия дето за 12-ти клас, нито за тея които са 7-ми клас, а и за горките деца дето сега са първолаци. Как може да има толкова прости политици бе... Аз никога не съм ги смятала за умни, ама това беше направо черешката на всичко..
Върнете се в началото Go down
*Insomnia*
Rock the Mic
*Insomnia*


Брой мнения : 83
Age : 33
Registration date : 08.06.2007

Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден EmptyСря 24 Окт 2007, 18:04

xRainbowx написа:
Ми оставиха матурите...което е толкова тъпо.
Аз не обвинявам учителите, те си заслужават парите. Ама тия шибаняци от министерството... въобще не им пука за учениците, щото техните деца ходят в частни училища, а там даскалите не стачкуват щото им плащат подобаващо. Въобще пет пари не дават нито за тия дето за 12-ти клас, нито за тея които са 7-ми клас, а и за горките деца дето сега са първолаци. Как може да има толкова прости политици бе... Аз никога не съм ги смятала за умни, ама това беше направо черешката на всичко..

Мхм да, абсолютно пък и тва, че ще ни провалят годината :-X: въобще не ми се иска другата година пак да съм 10ти клас...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Честит ви първи учебен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит ви първи учебен ден   Честит ви първи учебен ден Empty

Върнете се в началото Go down
 
Честит ви първи учебен ден
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Честит рожден ден, Джо.
» честит празник (sun)
» Честит рожден ден, Ели!
» честит рожден ден на sponge bob
» ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕЕЕЕН

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Архив :: Кошче-
Идете на: