Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? Empty
ПисанеЗаглавие: Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид?   Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? EmptyПон 10 Апр 2017, 16:11

За какво останалите не ви разбират?

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? Unname11
Върнете се в началото Go down
Sabina




Брой мнения : 24
Registration date : 19.03.2017

Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид?   Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? EmptyПон 10 Апр 2017, 16:18

Ами не много често. А ако нещо не се е изяснило, го обяснявам допълнително. Заявявам директно , когато желая нещо или нещо не ми харесва, нямам много проблеми с чуждото разбиране. Ако някой не ме е разбрал, се старая да ме разбере ясно и недвусмислено.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид?   Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? EmptyНед 30 Апр 2017, 13:12

Имам си неща, толкова дълбоко преживяни, и изцяло през моята призма, които трудно могат да бъдат доловени от друг човек, и често ми се случва да ми говорят съвети, които по принцип са валидни, но в моя случай сякаш ни дели една огромна невидима бариера, всеки - кой откъдето е, и тези истини са ми чужди и неприложими, така че да, случва ми се.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? Unname11
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид?   Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? EmptyНед 30 Апр 2017, 16:06

Не мисля, че близките и приятелите ме разбират. Как може да разибраш човек като не го познаваш?
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид?   Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? EmptyСъб 02 Сеп 2017, 23:57

Пък и дори в отделни разговори..понякога хората не ме разбират. Имам определен хумор, по-скоро сарказъм, който понякога отбягва на хората Very Happy
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид?   Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? EmptyЧет 19 Юли 2018, 21:00

о, ПОСТОЯННО. Very Happy обвинявам аудиторията, честно казано. наскоро имах една драма - бях в много тежко емоционално положение и майка ми се опитваше да ми помогне, мъчех се да й обясня каква е ситуацията с някакви абстрактни изрази, защото по никакъв друг начин не можех да го изразя и да звучи правилно... майка ми се чуди десет минути и нищо не разбра Very Happy след месец попадам на песен на дейвид боуи, в който той пееше абсолютно същото, което аз казах на майка ми, в същия контекст, който аз имах предвид... еми, шанс.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид?   Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? EmptyПет 09 Дек 2022, 15:32

Говори ми, човече. Животът ми е на 95% низ от неразбиране на гледната ми точка, същността ми, мисията ми и прочее. Пфф.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? Unname11
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид?   Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Често ли се случва да не разберат какво сте имали в предвид?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво ново се случва с вас?
» Какво ви се случва в момента?
» колко често?
» колко често плачете?
» какви въпроси си задавате най-често?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Общи приказки-
Идете на: