Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Фантастични животни и как да ги намерите

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Фантастични животни и как да ги намерите Empty
ПисанеЗаглавие: Фантастични животни и как да ги намерите   Фантастични животни и как да ги намерите EmptyЧет 08 Юни 2017, 17:26

Това ми е любимият филм. Повече ми харесва от Хари Потър. Главният герой е много готин, животните изпълват филма с пъстрота, а момчето, което избухва, е супер епично.. Виждаме сериозния свят на възрастните магьосници, малко по-ненаивно е, и момчето, което избухва, е супер епично. Винаги съм искала да видя нещо подобно във филм.
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Фантастични животни и как да ги намерите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фантастични животни и как да ги намерите   Фантастични животни и как да ги намерите EmptyЧет 08 Юни 2017, 19:37

И на мен много ми хареса и очаквам следващите части, надявам се добре да навържат историята и да видим малко по-силен Гриндилоу, защото в тая част беше направо жалък Very Happy Намерих си даже и книгата, но още не съм я чел Smile
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Фантастични животни и как да ги намерите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фантастични животни и как да ги намерите   Фантастични животни и как да ги намерите EmptyЧет 08 Юни 2017, 19:41

Офф, да, Джони Деп изобщо не става за ролята! Няма същото излъчване, просто той си е ..Джони Деп, а не Гриндълоуд...
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Фантастични животни и как да ги намерите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фантастични животни и как да ги намерите   Фантастични животни и как да ги намерите EmptyЧет 08 Юни 2017, 22:03

Абе мен Джони Деп си ми харесва, ама просто явно докато не се докопа до бъзовата пръчка ще си е жалък Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фантастични животни и как да ги намерите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фантастични животни и как да ги намерите   Фантастични животни и как да ги намерите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фантастични животни и как да ги намерите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Домашни животни
» тестване върху животни при козметиката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: