Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Сериали

Go down 
+30
Vanko
SatanicSlayer
Chocolate
Saalik
ερsilonε
BadKitty
life. love. regret.
Crunch
Quietly
Дирдри
Lirael
Анджи
(r)evolution
NanaSky
keinohrhasen
FragmentVSKC
lisavegan.
Cookie ♥
Nouvelle lune
echoes
Арлина
shoe!
koalka
oh, boy!
Джо
Riddle
El Manana
xRainbowx
Усмих
wabbit
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Анджи
aladdin sane
Анджи


Брой мнения : 693
Age : 30
Localisation : scotland, uk
Registration date : 28.02.2009

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyСъб 09 Юли 2016, 23:29

peaky blinders! не знам на колко още хора би бил интересен, но аз намирам британската gang култура след първата световна война за изключително интересна, а и сюжетът се развива в Бирмингам, където съм била много пъти.

също, смятам че parks and recreation е задължителен сериал за всички Very Happy тип офисът, става въпрос за една ентусиазирана държавна служителка, която иска да работи, когато никой друг не иска Smile много от хората, с които съм говорила за него, намират себе си в поне един от героите, потърсете и вие!

също бих казала и orange is the new black, уникална концепция с чудесни диалози, но последният сезон е разочароващ.
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
SatanicSlayer

SatanicSlayer


Брой мнения : 602
Age : 42
Localisation : Grind Line - Arabasta
Registration date : 26.01.2013

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyВто 12 Юли 2016, 23:33

Започнах да гледам японският сериал Zatoichi. Сигурно след първият сезон от 17 серии, населението на Япония доста е намаляло. Причината е, че обикновено има по стотина съсечени от него идиота, които си мислят, че могат да го убият.

Иначе историята се развива през 19ти век в Япония, като създателите ни представят една прогнила от корупция Япония, където всяко едно селце или голям град се контролира от бандитски шайки, които правят каквото си пожелаят с местното бедно и слабо население. Хората за, да могат да изплащат дълговете си, дават дъщерите си да проституират.
Нашият герой се казва Ичи, който е слепец (Зато на японски означава сляп, от там идва и името му Затоичи). Професията му е масажист, но голямата му страст е хазарта и всяка една серия показва приключението му из различни градчета, където има игрални домове. Добрият му слух и добра ориентация, компенсира изгубеното му зрение.

Сериалът изобилства от много епични сцени, в които показва уменията си.

https://www.youtube.com/watch?v=0m09S48JSK4

Както и от солидно количество, драма на хората, които среща по пътя си.
Върнете се в началото Go down
http://satanicslayer.blogspot.com/
Анджи
aladdin sane
Анджи


Брой мнения : 693
Age : 30
Localisation : scotland, uk
Registration date : 28.02.2009

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyСря 21 Сеп 2016, 23:51

хорааа the office, ама американския. мисля, че съм влюбена в пам I love you
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Monevwww

Monevwww


Брой мнения : 47
Age : 38
Localisation : София
Registration date : 06.10.2016

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyЧет 06 Окт 2016, 22:06

Списъкът ми със сериали за гледане е ОГРОМЕН и по-притеснителното е, че постоянно се увеличава. Чак е притеснително.
Няколко неща, които ги намирам за задължителни просто Smile
Master of horror (2005-2007) - всеки епизод е различна история на ужасите режисирана от някои от най-добрите режисьори в този бранш.
по-същият начин са Fear Itself и Nightmares & Dreamscapes: From the Stories of Stephen King. През 2017 очаквам новите Tales from the Crypt.
Фантастична антология, която наскоро открих и е много добра и силно напомня Outer limits е The Twilight Zone от 2002-ра.
За фантастика мога да говоря до утре...там има много неща.
Друго много добро и по-съвременно:
How to get away with the murder - ами заглавието подсказва за какво ще е - как да ти се размине убийство, това е темата на университетски курс и за няколко студенти става и реално. Изключително заплетен сюжет, който държи в напрежение, първи сезон беше супер, но във втори имаше
епизоди пълнеж и излишни драми, но поносимо.
The Affair - На български преведен като "Изневярата". Ами един тип отива на ваканционен остров и забърсва сервитьорка...и се развежда с жена си, като и оставя 4-тирите деца (това действие се развива в миналото). В настоящето в първи сезон има разпити за убийство, а във втори вече процес.
Всеки епизод (почти) е представен от две гледни точки в първи сезон на двамата любовници - Ноа и Алисъб...като едни и същи събития се разминават, дори дрехите на Алисън са различни в различните гледни точки. Във втори сезон вече има и гледните точки на половинките им (вече бивши) - Кол и Хелън. Сериалът има доста награди и номинации и смятам, че са абсолютно заслужени. Действието е объркано и понякога несвързано, а и бавно...но в един момент нещата се изясняват, а и има доста обрати...без спойлери, само толкова мога да кажа.
Гледайте ги, няма да съжалявате.
За феновете на 70-те бих препоръчал Vinyl жалко, че няма да има втори сезон.
Въобще питайте за сериали имам добри наблюдения над доста неща Smile
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyПет 07 Окт 2016, 00:01

Ехааа, благодаря за златната мина. ОСОБЕНО първото! Не мога да повярвам, че такова нещо съществува, и то качествено, както подразбирам от 'най-добрите режисьори в този бранш'.
И университетско убийство, йеееееее, любимото ми място за ужасии!
Върнете се в началото Go down
Monevwww

Monevwww


Брой мнения : 47
Age : 38
Localisation : София
Registration date : 06.10.2016

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyПет 07 Окт 2016, 01:40

Моля, имам и други бисери Smile
При Господари на ужаса има голямо разнообразие, не познавам човек, на когото да харесват всички истории, но все една-две винаги са грабващи.
А Как да ти се размине убийство - не е типичният ужас с колежани, ...то ужас няма, това си е крими-трилър.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyПет 07 Окт 2016, 02:09

Мамка му, иска ми се да съм тук с приятелка в момента и да ядем пуканки.
Сама едва ли бих го гледала, хаха.
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyПет 07 Окт 2016, 16:32

Entourage (2004-2011) Осем сезона. Има и филм от 2015, който също продължава историята от сериала.
Резюме от замунда Very Happy Винс Чейз е млад и сексапилен актьор, чиято кариера върви стремително нагоре. Радостта от превземането на Холивуд той споделя с Ерик, Драма и Търтъл, приятелите му от дете, с които е израснал в Куинс. Неговата слава е тяхното богатство. Заедно те ще преживеят възходите и паденията на холивудския живот, където залозите са високи, а парите и изкушенията - повече от когато и да било. Но това няма да спре желанието им да се забавляват.
Нещо от ме:
Това е сериал предимно за приятелството, но повярвайте ми, ще има моменти, в които ще се ядосвате, плачете или смеете до припадак. Само след няколко епизода ще се привържете към героите. Сериала е известен и за многото cameo появи..или там както се нарича Very Happy (за хората, които не знаят какво е да потърсят в гугъл), но като цяло ще видите Еминем да се бие в бар, или пък Джесика Алба да ги поздравява, докато се возят в новата си скъпа кола, след поредния успешен филм на Винс Чейс. Е сериала не е само за купоните, безсмисления секс, правенето на филми и взаимотношенията между клиент и неговия агент (Ари Голд, моя любим персонаж в сериала), това е сериал за приятелство, любов, братство, саможертва..и куп други неща. Усетих някаква дупка в мен след като изгледах и последния епизод, мисля скоро пак да го гледам..Уникален е Very Happy


True Detective
Резюме: Сюжетът, разказан от различни времеви гледни точки, проследява полицейските детективи Ръст Коул и Мартин Харт, които започват да издирват жесток сериен убиец в щата Луизиана. Коул и Харт са доказвали своите качества нееднократно и на пръв поглед изглежда, че това ще бъде поредния успешен случай в кариерите им. Но издирването на ловкия убиец се превръща в 17-годишна одисея, която променя завинаги животите на двамата детективи.
Нещо от мен: Като цяло си падам по истории за убийци, има мистерия, драма, напрежение, много обрати, пък и красивото изкуство на убийството..е в този сериал има всичко това и още много. Прекрасна игра на Матю Макконъхи. Сериала има два сезона, но не гледайте втория! Само ще ви развали мнението за иначе уникалното преживяване от първия сезон Smile


Mr. Robot
Замунда...: Елиът – млад, гениален програмист, който работи в софтуерна фирма и поддържа сигурността в редица огромни компании. Той не е „нормален“, той поставя всичко под въпрос – няма Facebook, има проблеми с контакта с хората, не харесва работата си, мрази робуването на парите и иска да направи нещо. Иска да промени глобално мисленето на хората, затова през деня работи във фирмата, а вечер и в свободното си време хаква разни хора, които правят нещо нередно. Той не иска пари, не иска признание, той държи хората, които по някакъв начин вредят на обществото, да си получат заслуженото.
Нещо от мен:
Когато изгледах първия сезон си казах, че това е новия ми любим сериал, но някак си втория сезон доста ме разочарова. В първия сезон беше наистина интересно. Смахнатия персонаж, разговорите със себе си, хакването, странното му държание, невероятните моменти и мисли, които все още помня. Като цяло сериала има едно интересно виждане на света, но втория сезон стана прекалено deep ако мога така да се изрека. Много психологически натоварен, прекалено много неразбрани неща, много драма, малко действия. Не ми хареса. Но първия сезон наистина си заслужава. Не че втория не си заслужава, просто на мен не ми допадна.


Stranger Things

Same shit:Действието се развива през 1983 г. в Индиана, където младо момче изчезва необяснимо. Докато семейството, приятелите и местната полиция търсят отговори, те се въвлечени в необикновена мистерия – тайни правителствени експерименти, ужасяващи свръхестествени сили и …едно много странно момиченце…
Нещо от мен:
Не знам има ли някой, който не е чувал за Stranger Things,но мен лично много ме впечатли. Само в осем епизода изпитах ужаса, мистерията, приятелството и всички други шантави неща, които се случваха в сериала. Като цяло не мисля, че има какво повече да кажа..резюмето говори само, мога само да кажа, че нямам търпение за следващия сезон.


Sherlock

Едва ли има смисъл да ви пращам резюме. Всички познавате Шерлок. В този сериал виждаме Бенедикт Къмбърбач(Шерлок) и Мартин Фрийман(Уотсън). Да оставим настрана актьорската игра, която е невероятна! Мислех, че нищо не може да замени Шерлок Холмс филмите с Робърт Дауни, но ето че може..Сериала е невероятен. Много е интересен и има много обрати. С нетърпение очаквам следващия сезон. Отново се води една битка между Шерлок и Мориарти, но освен това се обръща внимание на някои по-класически случаи на детектива като баскервилското куче Very Happy


Breaking Bad
Резюме: Уолтър Уайт е университетски преподавател по химия. Той е женен и има син инвалид, а жена му очаква още едно дете. Уолт страда от кризата на средната възраст, още повече, че трябва да изхранва семейство, а преподавателската заплата е недостатъчна. Затова работи допълнително на автомивка, където се сблъсква с присмеха на студентите си. Баджанакът на Уолтър работи в Управлението за борба с наркотиците и веднъж му предлага да участва в обиск на къща, в която се намира лаборатория за производство на амфетамини. По време на обиска обаче, Уолт случайно вижда един от дилърите, който успява да избяга и той се оказва негов бивш студент. Нямайки какво да губи и знаейки, че наркотиците носят огромни пари, Уолтър решава да се заеме с бизнеса му. В края на краещата кой ще знае как да приготви чисти амфетамини по-добре от един учител по химия...
И нещо малко от мен:
Мога да говоря с часове, или да изпиша страници за този сериал, но просто трябва да го видите с очите си. Няма да ви занимавам с този шедьовър, продължавам напред. Гледайте сериала, после ще си говорим Very Happy


The Following
And again..: Сериалът проследява историята на брилиантен и харизматичен сериен убиец, който общува с други активни серийни убийци и създава култ от вярващи, които следват всяко негово нареждане.
Me: Отново един невероятен сериал за сериен убиец. Просто върха е..Има много обрати и неочаквани моменти. Наистина е интересен и си заслужава гледането. Има три сезона.

Е това бяха няколко сериала от мен...Скоро ще пиша пак, защото сега нямам повече време Smile
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyПет 07 Окт 2016, 16:49

Stranger Things- е това ТРЯБВА да го гледам... The Following също ме грабва.
Breaking Bad е ясно, че е гениален, ама съм на 4 серия от 2 години.. ;д
Върнете се в началото Go down
Monevwww

Monevwww


Брой мнения : 47
Age : 38
Localisation : София
Registration date : 06.10.2016

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyСъб 08 Окт 2016, 00:52

Няколко думи от мен за нещата, които колегата препоръчва:
Mr. Robot и Stranger Things - са ми в листа за гледане, като наградите, които печелят и критиката ги определят като много добри.
За Entourage нямам мнение, не съм го гледал и нямам намерение.
Sherlock - е изключително приятен сериал, който повече напомня тв филми, защото сезоните са от по 3 епизода. Най-малкото заради Бенедик Къмбърбач си заслужава.
Breaking Bad - каквото и да кажа ще е малко. Трябва да се гледа задължително.
True Detective - сезон 1...е за разлика от колегата за мен това беше най-голямата боза на света, едва го изгледах предвидим, скучен, монотонен, бавен...добре че беше Уди Харелсън, но и той не помогна...а и аз не харесвам Матю Макхонахи - смятам, че може да играе само травестити и педали добре. Много ми е противен
Сезон 2 беше много, много по-добре, но все пак ако искате да гледате нещо подобно, но по-добро, то това за мен е Fargo - има два брилянтни сезона, но започнете първо с филма от 96-та ако не се лъжа
The Following - така този сериал оцеля 3 сезона въпреки слабите рейтинги. Кевин Бейкън и Джеймс Пюрфой правят страхотни роли. Сезон 1 е динамичен с обрати и доста интересен, но някакси изчерпва всичко. Все пак успяха да направят и един различен сезон 2, който се гледаше и беше ок, но трети сезон за мен беше пълно фиаско и заслужено спряха сериала.


Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyСъб 08 Окт 2016, 05:53

Честно казано трети сезон нa The Following не съм го и почвал, нямям и намерение след нещата, които съм чувал, но като цяло първи и втори сезон не са зле Smile
Върнете се в началото Go down
Анджи
aladdin sane
Анджи


Брой мнения : 693
Age : 30
Localisation : scotland, uk
Registration date : 28.02.2009

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyСъб 08 Окт 2016, 19:47

всички трябва да гледат black mirror Smile прекрасен социален коментар за влиянието на технологиите върху човешките отношения - the twilight zone за един модерен свят. Сид, мисля, че на теб специално много ще ти допадне Smile
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Анджи
aladdin sane
Анджи


Брой мнения : 693
Age : 30
Localisation : scotland, uk
Registration date : 28.02.2009

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyСъб 08 Окт 2016, 21:21

между другото, за всички фенове на stranger things:

Сериали - Page 4 Tumblr_oc0jlwtSpe1stvwb8o1_1280

Very Happy

сериала е екстра, написан е удивително, 80тарската атмосфера ме грабна от първата секунда, а децата са толкова симпатични. диалогът им а написан толкова добре, което е ужасно трудно нещо, те наистина говорят и мислят като деца на възрастта си, прекрасни са Smile
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyНед 09 Окт 2016, 01:29

хаха, мерси и за двете препоръки. а това второто.... тази картинка though mnogoznachitelno
Върнете се в началото Go down
PianoGirl
mélancolie
PianoGirl


Брой мнения : 62
Registration date : 27.05.2015

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyСря 12 Окт 2016, 01:49

Харесах си the affair, black mirror и stranger things.
Върнете се в началото Go down
Monevwww

Monevwww


Брой мнения : 47
Age : 38
Localisation : София
Registration date : 06.10.2016

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyСря 12 Окт 2016, 22:19

Чакаме отзиви Smile
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyСря 26 Окт 2016, 20:56

Ще споделя още няколко, които съм гледал, но ще ви оставя само резюмета, защото малко ме мързи Smile Very Happy Но щом съм ги гледал, значи са добри сериали Very Happy

The 100
Действието на сериала с Айзая Уошингтън се развива 97 години след като глобална ядрена война е унищожила човешката цивилизация, а сюжета се фокусира върху няколкостотин оцелели, които се намират на борда на свръхмодерен космически кораб.
С надеждата за повторна заселване на Земята от кораба изпращат на повърхността група от 100 младежи, сред които са Уелс Джаха и неговите приятели.
Основната задача на Уелс и останалите е да "рестартират" отново човешката цивилизация. Но още в самото начало става ясно, че това няма да бъде лесно начинание.

Lucifer
Отегчен и нещастен Господаря на ада Луцифер Морнингстар изоставя трона си и отива в Лос Анджелис, където притежава нощен клуб. Очарователен, харизматичен и дяволски красив, Луцифер се наслаждава на почивката си с вино, жени и песни. Но един ден красива певица е убита пред клуба му. За първи път Луцифер усеща, че сякаш нещо вътре в него се е пробудило. Състрадание? Симпатия? Подобна мисъл притеснява както него, така и най-добрият му приятел Мазикиън - свиреп демон, приел образа на красива млада жена. Убийството привлича вниманието на полицейски инспектор Клоуи Дансър, която презира Луцифер, но е заинтригувана от способността му да изкарва на бял свят тайните на хората. В същото време Бог изпраща ангел Аменадил в Лос Анджелис. Той има трудната задача да убеди Луцифер да се върне в подземния свят.

100 Code

Ню Йорк, САЩ. Стокхолм, Швеция. През последните дванадесет месеца млади, руси, синеоки жени са намерени мъртви в ливади, където растат цветята асфодели. Нюйоркският детектив Томи Конли получава разрешение от нюйоркската полиция да замине в Стокхолм като наблюдател и съветник на местната полиция, за да помогне за решаването на тези престъпления.

Californication
Дейвид Духовни влиза в ролята на Ханк Мууди - пристрастен към секса и наркотиците писател, който се опитва да отгледа дъщеря си сам. Проблемите с бившата му жена не стихват, което прави това начинание още по-трудно.

Daredevil
Сляп адвокат с изострени сетива се превръща в маскиран защитник на своя град.
(Абе като цяло това е...обаче сто пъти по-добро от филма Very Happy )

House of Cards
Телевизионният сериал, разработен от режисьора Дейвид Финчър и актьора Кевин Спейси, разказва за безскрупулния политик Франк Ъндърууд, който е хвърлил око на една от най-престижните политически позиции във Вашингтон.
Без да се интересува от последствията за другите Франк прави всичко възможно за да се издигне в политиката и да се сдобие с възможно най-голямо влияние. Сред хората от най-близкото му обкръжение са съпругата му Клеър и журналистката Зоуи Барнс.
Историята на ”Къща от карти” се развива на фона на изборите за най-желаните позиции във Вашингтон. В ролята на Франк Ъндърууд се превъплъщава Кевин Спейси, а Робин Райт играе неговата съпруга Клеър.

Under the Dome
Базиран на едноименния роман на Стивън Кинг, “Под купола“ е вълнуващ научнофантастичен сериал, който разказва необикновената история на жителите от малкото градче Мелницата на Честър, намиращо се в щата Мейн.
Без никакво предупреждение хората от градчето се оказват откъснати от света след като огромна, мистериозна и непробиваема бариера огражда цялата местност. Докато Мелницата на Честър бива разкъсван от паника и ужас група местни жители се опитват да успокоят останалите и едновременно с това правят всички възможно за да научат повече за появилия се купол и дали има начин за бягство от него.
Сред главните герои се открояват ветерана от армията Дейл “Барби“ Барбара, разследващата репортерка Джулия и тийнейджъра Джо, чиито родители се намират от външната страна на мистериозния купол.

Върнете се в началото Go down
Анджи
aladdin sane
Анджи


Брой мнения : 693
Age : 30
Localisation : scotland, uk
Registration date : 28.02.2009

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyПет 28 Окт 2016, 00:28

хорааааа, гледайте новия сезон на black mirror, тооолкова е як Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyСъб 29 Окт 2016, 03:18

имам мерак за black mirror още от години, когато разбрах, че е кръстен на една от най-любимите ми песни на arcade fire (както и подозирах де) I love you как да не ме спечели? и като идея ме кефи, обаче колко е депресарски всъщност? поносимо ли е? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Анджи
aladdin sane
Анджи


Брой мнения : 693
Age : 30
Localisation : scotland, uk
Registration date : 28.02.2009

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyСъб 29 Окт 2016, 12:32

зависи какво разбираш под депресарски, много умен социален коментар е за разрастването на влиянието на технологиите/социалните мрежи, но не по тъпия циничен начин по който го правят пишман интернет артистите, има нишка на надежда и доброта във всеки епизод, и плот туистовете са най якия елемент също така Smile
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyСъб 03 Дек 2016, 20:21

Сериали - Page 4 Tumblr_nuhrcq5Aog1txsff9o1_500
Сериали - Page 4 Tumblr_nuhrcq5Aog1txsff9o2_500
cute rabbit

нали съм с акъла на дванайсетгодишна: we bare bears! това ново детско на cartoon network е най-чистото и прекрасно нещо в този груб свят. става въпрос за три мЕЧЕНЦА (панда, гризли и белия), които се опитват да се впишат в обществото и да си намерят приятели. също така ме кефи как е представена интернет културата. епизодите са по 11 минути. изнудих всичките си приятели да го гледат и стигнахме до извода, че аз съм панда I love you все пак и моята лична утопия се състои в това да надмогвам враговете си като с приятелките ми танцуваме на кпоп музика и сме сладки.

бее, много е хубаво!
+ земи тая славянска препратка
Сериали - Page 4 Tumblr_of5iizhBsb1u88n1so3_500
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyЧет 08 Дек 2016, 17:57

Анджи написа:
всички трябва да гледат black mirror Smile прекрасен социален коментар за влиянието на технологиите върху човешките отношения - the twilight zone за един модерен свят. Сид, мисля, че на теб специално много ще ти допадне Smile

Скоро почнах да гледам Black mirror и засега много ми харесва Smile
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyПет 10 Фев 2017, 23:17

parks & rec!!! на пети сезон съм и съм искрено натъжена от това колко малко ми остава.
горещо препоръчвам! ако не ви хареса първия сезон - изтрайте го и давайте нататък, атмосферата на сериала напълно се променя след това. аз вече си възприемам всички герои като близки приятели и винаги ми усмихва деня. въобщеее страшно положително и приятно!
Върнете се в началото Go down
life. love. regret.

life. love. regret.


Брой мнения : 473
Registration date : 30.08.2010

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyЧет 04 Май 2017, 16:34

Гледайте "Westworld"! Просто най-великия сериал евър! Всяка сцена, всяка реплика, невероятен сюжет и дълбочина на историята.

Сериали - Page 4 Westworld-episode-3-ss02
Върнете се в началото Go down
more




Брой мнения : 146
Age : 43
Registration date : 11.03.2017

Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 EmptyПет 05 Май 2017, 21:02

ще се пробвам тези дни
аз харесвам туин пийкс,ще има нов сезон,еха Smile дано не е нехубав
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сериали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериали   Сериали - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сериали
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: