Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 приливи и отиливи...

Go down 
АвторСъобщение
koalka
I'm too perfect for you
koalka


Брой мнения : 48
Registration date : 01.10.2008

приливи и отиливи... Empty
ПисанеЗаглавие: приливи и отиливи...   приливи и отиливи... EmptyЧет 02 Окт 2008, 05:19

02.10.08 (05:12)
... ето че дойде и моя ред да посветя от времето си в писане в дневник.. малко късно... или по скоро рано (говоря за часа..)
Мисля, че трябва да съм щастлива, уж имам това което искам.. но нещо ми пречи да се усмихна.. като разбера какво е ще ти споделя.. аз мисля, че отдавна знам отговора но ме е страх да си призная..
дано скоро погледна истината в очите, дано ми дойде смелоста да призная нещото което вече месеци наред pale
Върнете се в началото Go down
koalka
I'm too perfect for you
koalka


Брой мнения : 48
Registration date : 01.10.2008

приливи и отиливи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приливи и отиливи...   приливи и отиливи... EmptyЧет 02 Окт 2008, 11:57

(11:52)
баси цела шечер се карам с НЕГО за глупости и глупака пак не се усеща и не млъква. съгласчвам се и пак... и защо? защото хората грешат! той е готов за една мое грешка да ме изяде, а когато господин безгрешен направи гаф аз мога да кажа "нищо човешко е" аууууууу откачам. Денят ще бъде мъчителен и дълъг...
искате ли нещо свежо? ЛЪБОВТА НОСИ КОЛКОТО ЩАСТИЕ, ТОЛКОВА И МЪКА!! affraid не й се давайтееееее пазете се хора!! коварна е!! писна ми от любов нчмам търпение да ми писне .. ама тогава пак ще мрънкам че съм сама... оххх на къде да хвана вече не знам.... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
koalka
I'm too perfect for you
koalka


Брой мнения : 48
Registration date : 01.10.2008

приливи и отиливи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приливи и отиливи...   приливи и отиливи... EmptyПон 06 Окт 2008, 19:17

пон.05.10.08 (19:14)
поредният гаден ден (!!лично). напоследък ме мъчат разни мисли и дерзания свързани със живота ми като цяло. много е странно когато човек си прави посточнно планове за бъдещето обаче живота е пълен с обрати (да не забравяме:(wait): ) и тогава нещата се променят.. плановете също... кохато бях на 16 по това време вече си се представях осъществила едно-две неща.. и си мислех, ако не са така то би следвало да съм голямо глупаче и да не съм щастлива...... .... . . . .. . . . ..... . . ... .. . . .. е тоест успях, но по един по-различен начин, но въпреки всичко съм щастлива от изборите си до сега. Тогава си мислех, че ако не постъпя така както съм мислела за правилно би било катастрофално е.. не е! оу уи ар ис дъст ин дъ уинд! боже колко непредсказуем е живота!!!!!!! дано моментното ми състояние по-бързо се изпари, че ще откача скоро обожавам есента но мразч есенните депресии...
Върнете се в началото Go down
koalka
I'm too perfect for you
koalka


Брой мнения : 48
Registration date : 01.10.2008

приливи и отиливи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приливи и отиливи...   приливи и отиливи... EmptyНед 12 Окт 2008, 04:53

:(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H):
ОБИЧАМ ТЕ ШИШИ!!! Дори като се караме аз пак те обичам!!!!:(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H): :(H):
Върнете се в началото Go down
koalka
I'm too perfect for you
koalka


Брой мнения : 48
Registration date : 01.10.2008

приливи и отиливи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приливи и отиливи...   приливи и отиливи... EmptyНед 12 Окт 2008, 23:55

:(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music):
one good thing about the music: when it hits you, you feel no pain!! :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music): :(music):
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





приливи и отиливи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: приливи и отиливи...   приливи и отиливи... Empty

Върнете се в началото Go down
 
приливи и отиливи...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Архив :: Кошче-
Идете на: