Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Twilight (Здрач) /2008

Go down 
+10
kykyrqchka
clara eat machines
Дирдри
echoes
Sladkutuu_Babyy
xRainbowx
Джо
Riddle
lisavegan.
wabbit
14 posters
АвторСъобщение
wabbit
bionic



Брой мнения : 162
Registration date : 26.08.2007

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyНед 12 Окт 2008, 13:34

# Резюме - Филмът 'Здрач' пресъздава първата книга от поредицата на Стефани Мейър - Twilight Series. Той разказва за историята на Бела Суон, която се мести да живее при баща си в мрачното градче Форкс, след като майка й се жени повторно. Първоначално се чувства като в изгнание и обстановката я подтиска.. докато не среща мистериозните си съученици от семейство Калън и не научава тайната им.

# Премиера - 21 November 2008 USA. Филмът няма да излезе у нас на официалната дата, защото е независима продукция и няма представителство в ЕС. Това е проблем, понеже нашите разпространители купуват американските филми от Германия. В момента има дати на разпространение в Германия - 12 декември, в Австрия - 9 януари 2009, в Швейцария - 23 януари 2009. Това означава, че всички които нямат търпение ще се наложи да теглят филма от някой тракер. Субтитри ще има три-четири дена след официалната премиера.
# Трейлър - http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=44287812
# Тийзъри - https://www.youtube.com/watch?v=xBvOhfL4mYw https://www.youtube.com/watch?v=7tQk8pKnnVY&feature=related
# линк към imdb - http://www.imdb.com/title/tt1099212/

# В ролите.. х)
Character NameActor/Actress
BellaKristen Stewart
EdwardRobert Pattinson
CharlieBilly Burke
AliceAshley Greene
RosalieNikki Reed
JasperJackson Rathbone
EmmettKellan Lutz
CarlislePeter Facinelli
JamesCam Gigandet
Jacob BlackTaylor Lautner
JessicaAnna Kendrick
Mike NewtonMichael Welch
EricJustin Chon
AngelaChristian Serratos
Billy BlackGil Birmingham
Esme
Elizabeth Reaser
LaurentEdi Gathegi
VictoriaRachelle Lafevre
ReneeSarah Clarke
TylerGregory Tyree Boyce
Waylon ForgeNed Bellamy
PhilMatt Bushell
Mr. MolinaJose Zuniga

# Постер

Twilight (Здрач) /2008 12


Последната промяна е направена от Lyra Belacqua на Пон 18 Май 2009, 21:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lisavegan.
ab igne ignem.
lisavegan.


Брой мнения : 1580
Age : 31
Localisation : Nowheresville.
Registration date : 06.06.2007

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyВто 14 Окт 2008, 17:44

Не помня да съм чака друг филм толкова много и с такова нетърпение. Сериозно. Laughing
Върнете се в началото Go down
lisavegan.
ab igne ignem.
lisavegan.


Брой мнения : 1580
Age : 31
Localisation : Nowheresville.
Registration date : 06.06.2007

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyНед 30 Ное 2008, 17:19

От Егмонт БГ не са никак сериозни,
но по последна нформация
книгата излиза на 12.01.09, а малко след нея (пак януари) излиза и филмът.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyСря 11 Фев 2009, 16:54

Леле, брат ми е свалил филма и едва се изкушавам да не си го пусна.
Няма пък. Първо ще го гледам на кино. (!)
(И усещам как ще ми стане любим.
Книгата вече ми стана любима.. =D)

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Twilight (Здрач) /2008 Unname11
Върнете се в началото Go down
Джо
Чувствителен люляк™
Джо


Брой мнения : 1683
Age : 31
Registration date : 21.05.2007

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyСря 11 Фев 2009, 20:03

Sid Vicious написа:
Леле, брат ми е свалил филма и едва се изкушавам да не си го пусна.
Няма пък. Първо ще го гледам на кино. (!)
(И усещам как ще ми стане любим.
Книгата вече ми стана любима.. =D)
дочете ли я XD

_________________

    you better know that in the end it's better to say too much
    than never to say what you need to say.
Върнете се в началото Go down
http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyСря 11 Фев 2009, 20:53

М-да, дочетох я. What a Face

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Twilight (Здрач) /2008 Unname11
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyСря 11 Фев 2009, 21:58

Пф, аз първата книга я прочетох точно за около 4 часа оня ден, пък мислех, че ше я точа по дългата и широката процедура минимум месец. Четох я от чисто любопитство де, щото всички са някви луди по "Здрач". Не е някъв велик шедьовър на литературата, ама не е толкова зле колкото очаквах. Въпреки че постоянно си повтарят колко се нуждаят един от друг, как единия зяпа другия и пр. ;D ;D
А иначе филма е готин, въпреки че ми беше много смешно онова със блещукащото тяло на Едуард. ;d;d;d просто си беше иронично. Vampires don't glitter.
Върнете се в началото Go down
Sladkutuu_Babyy

Sladkutuu_Babyy


Брой мнения : 19
Age : 32
Registration date : 09.03.2009

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyВто 10 Мар 2009, 07:02

Гледала съм филма много пъти и на кино и в нас и сега и преди премиерата в БГ

Когато четох книгата си предствях всички по друг начин можеби Едуард по красив и Розали и тя

Можеха да се постараят да направят филма малко по интересен но за 48 Дни това е което получаваме
Neutral Neutral
Върнете се в началото Go down
echoes

echoes


Брой мнения : 375
Age : 31
Registration date : 06.04.2009

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyПон 06 Апр 2009, 20:46

така, първо да кажа, че съм гледала единствено филма, идея си нямам книгата дали си струва, но след впечатлението, с което останах..нямам голямо желание да я прочета.
беше ми някак..обикновено. вампири, любов, разни напрегнати моменти. просто..нищо ново, нищо, което да успее да ме завладее и да предизвика някакви чувства у мен.
принципно част от първоначалното ми мнение може да се е създало още преди да излезе самия филм, когато слушах от всички колко невероятно-прекрасно-невъобразимо-красива е историята и т.н. пък аз много мразя някой да ми бута по тоя начин нещо в очите и да се опита да ме убеди колко велико без изобщо да си нямам идея за него.
та, предразсъдъци, може би, но факт, не ми допадна.
книгата може и да е по-интересно написана, да има по-вълнуващи моменти, но за нея мнение нямам все още.
Върнете се в началото Go down
Дирдри

Дирдри


Брой мнения : 13
Registration date : 18.05.2009

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyПон 18 Май 2009, 15:05

echoes написа:
така, първо да кажа, че съм гледала единствено филма, идея си нямам книгата дали си струва, но след впечатлението, с което останах..нямам голямо желание да я прочета.
беше ми някак..обикновено. вампири, любов, разни напрегнати моменти. просто..нищо ново, нищо, което да успее да ме завладее и да предизвика някакви чувства у мен.
принципно част от първоначалното ми мнение може да се е създало още преди да излезе самия филм, когато слушах от всички колко невероятно-прекрасно-невъобразимо-красива е историята и т.н. пък аз много мразя някой да ми бута по тоя начин нещо в очите и да се опита да ме убеди колко велико без изобщо да си нямам идея за него.
та, предразсъдъци, може би, но факт, не ми допадна.
книгата може и да е по-интересно написана, да има по-вълнуващи моменти, но за нея мнение нямам все още.
Съгласна изцяло Smile
С тая разлика, че се опитах да чета книгата, но и с нея се получи същото.
Върнете се в началото Go down
clara eat machines

clara eat machines


Брой мнения : 27
Registration date : 17.10.2009

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyЧет 29 Окт 2009, 22:06

ами не съм го гледала филма
и книгата не съм чела също(лелее, аз съм яко задръстена и не разбирам нищо от филми и книги!)
та сега, really, след като чувам от настървени фиенки на тоя грозния, с русото теме за какво става въпрос нямам никакво желание.
а и като гледам разни цитати тип 'ала-не-те-обичам-щото-те-харесвам' и
other stuffs like that, все повече и повече започвам да осъзнавам, че
всъщност не съм изгубила кой знае какво.
и този безсмислен и напоследък, модерен култ към здрач, новолуние, etc. направо ме влудява.
Върнете се в началото Go down
kykyrqchka
raindrop
kykyrqchka


Брой мнения : 235
Age : 36
Registration date : 07.03.2010

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: (:   Twilight (Здрач) /2008 EmptyПон 08 Мар 2010, 00:02

С приятеля ми едва догледахме първия филм, а после най-тържествено си обещахме да не припарваме нито повторно до тази, нито до която и да било следваща екранизирана част.
Не знам как са книгите (е, веднъж се опитах да зачета една от тях в книжарницата, но явно нацелих мноооого кофти страница, защото след втория ред я захвърлих), но филмите със сигурност не ме печелят като свой почитател!
Върнете се в началото Go down
http://dulgokoska.blogspot.com/
NoName!!!
crack in a mirror
NoName!!!


Брой мнения : 15
Registration date : 07.04.2010

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyНед 18 Апр 2010, 17:38

Бози. И книгите и филма. На първия филм поне саундтрака му беше готин, обаче на втория, саундтрака е пълен боклук O_O Логично де, сменили са композитора.
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyНед 18 Апр 2010, 20:37

Глупости. Във саундтрака на втория има Radiohead & Death Cab for cutie. И Lykke Li. Но естествено, живеем в БГ, не очаквам някой да ги е чувал преди филма..
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyНед 18 Апр 2010, 21:47

Защо, по дяволите, трябва да има Рейдиохед в саундтрака на Туайлайт. :о
а има толкова по-хубави филми с толкова по-неструващи саундтраци..
Върнете се в началото Go down
Джо
Чувствителен люляк™
Джо


Брой мнения : 1683
Age : 31
Registration date : 21.05.2007

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyПон 19 Апр 2010, 00:18

оф развалиха групите
са вечно ще носят лоша аура заради тия филми

_________________

    you better know that in the end it's better to say too much
    than never to say what you need to say.
Върнете се в началото Go down
http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
beeblebrox
the big Z
beeblebrox


Брой мнения : 103
Registration date : 18.05.2010

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyЧет 20 Май 2010, 16:51

типичен мейнстрийм-филм.
не му се сърдя. нека живеят там. Smile
Върнете се в началото Go down
NoName!!!
crack in a mirror
NoName!!!


Брой мнения : 15
Registration date : 07.04.2010

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyНед 23 Май 2010, 23:06

Цитат :
Глупости. Във саундтрака на втория има Radiohead & Death Cab for cutie. И Lykke Li. Но естествено, живеем в БГ, не очаквам някой да ги е чувал преди филма..
Ъм, аз не говорих за този саундтрак, а за Original Score-a. Все пак споменах, че е направен от композитор, тъкмо за да не ги обръка некои. Дъъъ, уатевъ .
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyВто 25 Май 2010, 08:18

На мен пък филмът не ми хареса. И Новолуние не ми хареса. Абе лигави са. И в Едуард нямаше абсолютно нищо, което да ме грабне и с което да ми заприлича на истински, типичен вампир. Бела пък.. не, за нея няма да кажа нищо. Shocked
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
lisavegan.
ab igne ignem.
lisavegan.


Брой мнения : 1580
Age : 31
Localisation : Nowheresville.
Registration date : 06.06.2007

Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 EmptyВто 25 Май 2010, 12:34

Джо написа:
оф развалиха групите
са вечно ще носят лоша аура заради тия филми


плюсче! =D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Twilight (Здрач) /2008 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Twilight (Здрач) /2008   Twilight (Здрач) /2008 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Twilight (Здрач) /2008
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Twilight

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: