Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Книгите, които не са ви харесали..

Go down 
+4
NanaSky
lisavegan.
Nouvelle lune
Riddle
8 posters
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Книгите, които не са ви харесали.. Empty
ПисанеЗаглавие: Книгите, които не са ви харесали..   Книгите, които не са ви харесали.. EmptyНед 16 Ное 2008, 11:21

Споделете кои книги (или поне част от тях) не са ви
харесали и защо.
Изобщо, пишете за каквото се сетите по темата. ^^

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Книгите, които не са ви харесали.. Unname11
Върнете се в началото Go down
Nouvelle lune

Nouvelle lune


Брой мнения : 28
Age : 28
Registration date : 21.04.2009

Книгите, които не са ви харесали.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите, които не са ви харесали..   Книгите, които не са ви харесали.. EmptyСря 22 Апр 2009, 19:44

Алиса в старната на чудесата....никога не скъм разбирала защо хората толкова я харесват?На мен ми беше много безинтересна и не разбирам как в класациите Анн Шърли е след нея..сега не се сещам за други....всъщност,сетих се..До Чикаго и назад не ми беше много интересна....
Върнете се в началото Go down
lisavegan.
ab igne ignem.
lisavegan.


Брой мнения : 1580
Age : 31
Localisation : Nowheresville.
Registration date : 06.06.2007

Книгите, които не са ви харесали.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите, които не са ви харесали..   Книгите, които не са ви харесали.. EmptyСря 22 Апр 2009, 23:46

В момента (в полузаспало състояние) се сещам само за "Щамът на Юда" на Ролинс. о.О


Последната промяна е направена от lisavegan. на Сря 16 Ное 2011, 21:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 30
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Книгите, които не са ви харесали.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите, които не са ви харесали..   Книгите, които не са ви харесали.. EmptyСря 07 Апр 2010, 15:43

Nouvelle lune написа:
Алиса в старната на чудесата....никога не скъм разбирала защо хората толкова я харесват?На мен ми беше много безинтересна и не разбирам как в класациите Анн Шърли е след нея..сега не се сещам за други....всъщност,сетих се..До Чикаго и назад не ми беше много интересна....


Харесваме я, защото е детска и някак.. приключенска.. И ни остава спомен.. И е причудлива.. Кара те да избягаш т реалността и да отидеш там при шапкаря.. Отвлича те един вид.. Поне аз за това я харесвам.

И моята представа за най - скучна книга е "До Чикаго и назад",
както и "Под игото".. наречете ме тъпа ако щете. Не ми харесва и толкова. Дори изобщо не ми харесва.. Четох я с отвръщение, дори спрях да се усмихвам, докато прочитах нанизаните слова в нея. AGRR
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
beeblebrox
the big Z
beeblebrox


Брой мнения : 103
Registration date : 18.05.2010

Книгите, които не са ви харесали.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите, които не са ви харесали..   Книгите, които не са ви харесали.. EmptyЧет 20 Май 2010, 16:30

Хари Потър. не ми издържаха нервите.

оф, и тая проклета 'Face' на Бенджамин Зефаная, който е мега като поет, но ужасен
като романист (абе има ли я тая дума на български?), ама я учихме по
английски и нямах избор. но е отвратителна. никога. не. я. четете.
Върнете се в началото Go down
Mey
I can fuck him better, bitch!
Mey


Брой мнения : 20
Registration date : 19.12.2013

Книгите, които не са ви харесали.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите, които не са ви харесали..   Книгите, които не са ви харесали.. EmptyЧет 19 Дек 2013, 23:40

гордост и предразсъдъци и зомбита
вярно, че се целят в оригиналност, каквато им падне, и откъдето им хрумне да си я извадят, ама тва е .. не. просто Не.
Върнете се в началото Go down
SatanicSlayer

SatanicSlayer


Брой мнения : 602
Age : 42
Localisation : Grind Line - Arabasta
Registration date : 26.01.2013

Книгите, които не са ви харесали.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите, които не са ви харесали..   Книгите, които не са ви харесали.. EmptyСря 30 Апр 2014, 21:27

Пробвах се на няколко пъти, но безуспешно да прочета Станция Пердидо. Била някаква си окултна фантастика, която щяла да ме грабне... да ама не. Едвам и с мъка успях да забия 10 страници и се отказах. Може би по нататък щеше да е яко, но с описанието на някаква сексапилна мацка с глава на скарабей и с опит да ми опишат съблазнителното й тяло повече ме накара да се запитам какво точно сексапилно трябва да има скарабеите.

Друга книга, която не успях нещо да започна е Песен за огън и лед. Колкото и да обичам фентъзи, това нещо не ме грабна. Много хора я възхваляват, а аз им се чудя какво толкова е по-добро от Джентълмените копелета.
Върнете се в началото Go down
http://satanicslayer.blogspot.com/
Saalik

Saalik


Брой мнения : 191
Age : 29
Localisation : In the land of the crimson moon.
Registration date : 10.11.2011

Книгите, които не са ви харесали.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите, които не са ви харесали..   Книгите, които не са ви харесали.. EmptyПон 28 Юли 2014, 14:36

хахаха, сатаник слейър, тва за скарабея ме уби просто XD
и да ти кажа, ми стана интересно да я прочета, по-скоро заради смешния начин, по който я представи, отколкото за друго XD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книгите, които не са ви харесали.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите, които не са ви харесали..   Книгите, които не са ви харесали.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Книгите, които не са ви харесали..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Творчеството на Джейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: