Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 In front of the mirror.

Go down 
+35
dayana.v
odd soul
Darkmind
Магнолия
Lobotomy
Crunch
Avalanche_Master
Rage.
beeblebrox
Annabelle
life. love. regret.
Ange_Macabre
(r)evolution
keinohrhasen
kykyrqchka
Chocolate
Ая
Lirael
Ане
Атрофия
NanaSky
ερsilonε
Leen
clara eat machines
echoes
wabbit
xRainbowx
джинджър
little nettie moore
Noonshine
Анджи
Арлина
lisavegan.
Джо
Riddle
39 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
АвторСъобщение
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyВто 26 Апр 2016, 13:50

In front of the mirror. - Page 19 Tumblr_nyqazcio8d1ud3akko1_500
In front of the mirror. - Page 19 Tumblr_nysxpqzrFB1urzdjzo1_500
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyЧет 19 Май 2016, 23:56

In front of the mirror. - Page 19 Tumblr_nhk5edNvBb1tmhpvko1_500
харесвам усмивките на добрите хора.
In front of the mirror. - Page 19 Tumblr_lymi4kxiYK1r5agffo1_500
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПет 20 Май 2016, 00:02

In front of the mirror. - Page 19 Tumblr_mvrxsjVx8R1smect2o1_500
Върнете се в началото Go down
Chocolate
forever whatever



Брой мнения : 550
Age : 26
Registration date : 26.06.2010

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyНед 22 Май 2016, 21:08

Цитат :
- утре ще съжаляваш и ще си викаш "викаха ме да танцувам и да си направя готино ма изпуснах шанса"
- не, утре ще викам "трима мъже снощи ми се молиха и аз ги отрязах"
- и заради тва ли го направи туй ся ;д
- не ама е хубав страничен ефект
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyНед 22 Май 2016, 22:40

преди няколко дни хората за около 90 минути постоянно отговаряха и си пишехме интензивно. чувстваше се като да е 2008, когато да се пише по форуми беше не чак толкова ексцентрично, колкото е днес. сега хората се върнаха към обичайното си положение на влизане, поглеждане на написаното без да му обърнат особено внимание и връщане към живота си.
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyНед 22 Май 2016, 22:55

ами няма да се върне и флашбеци е най-доброто, на което може да се надяваме. :д
на кого не му липсва? ама ми липсва и да съм на шест и да си играя в тинестия вир в Габрово.
от време на време чувствам голям ентусиазъм да съм Жана Д`Арк и да пробвам да възродя някой форум официално, ама нямам дългосрочното търпение за това, а и както заминавам, сигурно няма да ме има идните месеци хич.
М, даже не е интересно да спамиш наляво-надясно като знаеш, че никой модератор няма да те скастри ; ((
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyНед 22 Май 2016, 23:50

мечовете на модераторите са ръждиви и затъпели, скоро не са прерязвали спамерски гърла.

и аз обичам да ми се карат :д в един стар форум се бях регистрирал без приятелите ми да знаят, че това съм аз. анализирах ги постоянно, което ги дразнеше, докато не разбраха кой съм и се превърна във весела история.

опитай се. аз бих ти помогнал, ако не бях 3/4 социопат. не знам какво сплотява хората и съм забавен на събирания само за хора, които ме познават. обикновено нови хора смятат че съм много странен не по начина, по който всъщност съм странен.

аре навий се. ако се навиеш с приятелите ми ще напишем песен за теб, а аз ще ти направя мъфини или къпкейкс, а боянка ще ги опита преди да ти ги пратим, за да каже дали са хубави. а тя е международно признат къпкейкметър. среща се с хора от цял свят на международния панаир в пловдив и обменя опит в сферата на всичко. така, че айде виж вече май се нави.

/ама жана д'арк умира накрая, може да си еовин, а мълчанието на форумяните ще бъде твоят крал-магьосник на ангмар/
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 08:54

еовин е патка, не ща. Не съм и Жана Д`Арк, но не знам фентъзи ли да си избера или какво. Мога да съм Сузана от Тъмната кула и да си извадя въображаемите револвери с дръжки от сандалово дърво и така да видя сметката на мълчанието форумно.
Наистина изкушаващо.
Само дето след няколко дена заминавам на стоп към Франция, а оттам нататък не е много ясно, разбираш как ще е с интернета и форумите. Ще влизам от дъжд на вятър. Мисля, че и ти се справяш добре, а аз обещавам да помагам като имам възможност


I love you
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 12:30

Франция <3 Завиждам благородно, но се надявам да постваш снимки във фб-то. Помня че преди време, когато пътуваше през много страни на стоп имаше цял албум и беше мееега интересно!

П.С. форумната активност не може да бъде постоянна, все пак хората имат личен живот, а и ся по празниците се пътува доста.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 12:55

Аве защо Еовин да е патка, просто имаше несподелена любов момичето, даже много силно го прие. Very Happy Мен пък ме кефи. И си се би като пич, и си е сравнително тиха и възпитана млада дама (и войн), не знам кво повече може да се иска от нея, честно. :Д Не всеки е Арвен елф, ако аз бях на мястото на Еовин нямаше да го handle-на like a boss, сигурно щях да се сгърча отвътре и да ми изтекат очите.
Ама сигурно е много шибано да си човешка жена във вселена с елфи, де. И елфи жени. И елфи жени с мъже, в които си влюбена. И мъже на жени елфи, в които си много влюбена, а жените елфи не са край тях, а те пък прекарват много време край теб, за да може така да се влюбеш и отчаеш още повече, и, евентуално комплексираш доживот, като си помислиш колко е красива елфката.
Супер добре я разбирам и даже абсолютно се виждам как лесно бих могла да съм в положението й. Very Happy
Даже това че е патка реално тръгва най-вече оттам, че е по-некрасивият избор за Арагорн, което е още по-отчайващо. А реално тя е наравно смела с Арвен, само дето плаче по-малко. Very Happy И се оттегли безшумно и с достойнство.
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 13:00

може да има предвид тва как беше влюбена в арагорн и  за супер кратко време

ооооп оп оп оп вече не е влюбена в него и шсе жени за фарамир. големи любови, големи работи.

иначе, фей, моля те какво знаеш за форумна активност изобщо? искаш да кажеш, че личният ти живот е по-важен от писането на /в повечето време/ безсмислени произволни изречения на място, където всички обитатели на планетата снабдени с линк и онлайн преводач могат да прочетат всичко и най-вероятно да те поругаят за това колко си тъп или глупав?


ако можех да опиша с една дума форумния експириънс то щеше да е

In front of the mirror. - Page 19 Tumblr_myxkkrmiU01s9s38io1_250
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 13:04

все пак

благодаря за доверието, приятно пътуване и не забравяй

Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 13:11

Мноо ясно, че е по-важен Very Happy
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 13:20

не е вярно, че беше влюбена в Арагорн за супер кратко време, просто й се наложи да се примири, че няма да й се получи.
пък и ти го гледаш за 1 час на филм, обаче там са минали месеци? може и година? действието се развива адски бавно.
Това, че Фарамир я впечатли и се влюби в него, не значи, че не е изпитвала истински и чисти чувства към Арагорн, които й се е наложило да потъпче  и погребе в себе си.
Много ме дразни как slut shame-ваш просто защото е момиче.
Изобщо не взимаш на предвид, че е страдала?
Не, омг, двама мъже, ебаси курвата....
според мен и твоето непостоянно внимание към момичетата не е много по-похвално, едното момиче ти е било интересно, ама после си срещнал по-интересно и смърт, оле, ужас,трябва да се срещна с другата.
Със сигурност Еовин не би си мислила такива работи. И тя се впечатли от качествата и на двамата, и наистина видя достойните неща в тях, просто хората са свикнали да я виждат като 'по-грозната' и оле, смени двама мъже във филма, и изобщо не искат да я видят като персонаж от цяла вселена, чиито чувства са се развивали и има много повече неща в душевния й свят от тези двете констатации. >.>
Освен това жени като нея имат нежна и ранима душевност и мъжете обикновено реагират като прасета, когато видят подобни чувства, и повечето зрители правят именно това.
Пък и веднъж като се разпростре мълвата 'еовин е патка' и понеже не е супер главен персонаж и е 'по-некрасивата', много лесно хората попиват това мнение и си го повтарят като папагали без изобщо да я наблюдават малко повече и да помислят върху нея. И защо? Защото Арвен е приятелката на Арагорн и изведнъж се появява едно по-невзрачно момиче, което го харесва, и се почва цялото shame-ване и подиграване. А тя толкова бързо си осъзна мястото, когато разбра каква е работата? Или се очаква да си забрани на сърцето да харесва Арагорн понеже си има приятелка? хората просто си бълват лайна ей така...
сериозно, тя, дразнеща? има супер скромно и ненатрапливо поведение? и никога не е изразила дори гласно чувствата си, всичко беше най-вече в погледа й или в две-три? полугласни ситуации с Арагорн, и най-очевадната от тях беше, когато видя медальона. И последва отново ненатраплива реакция.
 дразнещи са разни арогантни американски патки от модерните сериали, които говорят дразнещи работи умишлено, за да дразнят останалите герои в сериалите и да ги тъпчат и да им се налагат. не знам какво ви пречи това тихо момиче? дори не намрази арвен и го прие с широко сърце, на повечето жени би ни се изсипала сярна киселина в сърцето и бихме си мислели един куп ужасни неща? толкова рядко може да се запази вътрешното благородство по подобен начин.
Върнете се в началото Go down
KingOfTheFall

KingOfTheFall


Брой мнения : 52
Age : 24
Registration date : 04.05.2016

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 13:42

In front of the mirror. - Page 19 110jhmr
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 13:45

Аахаххаххх Very Happy
Върнете се в началото Go down
KingOfTheFall

KingOfTheFall


Брой мнения : 52
Age : 24
Registration date : 04.05.2016

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 13:57

Повече да няма и една лоша дума за Еовин, че ще ядете бой! Smile
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 14:13

In front of the mirror. - Page 19 Post-60629-you-know-thats-exactly-what-I-CPHD
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 16:47

боянке, пикла такава не я слътшеймвам и не съм я нарекал курва. дразнеща е обърканата тинейджърка в нея.

стига си виждала тва дет искаш да видиш и разбирай правилно.
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 17:36

Цитат :
обърканата тинейджърка

значи ти изобщо пренебрегна основната част, в която се обясняват какви са НАИСТИНА чувствата й.
защото да я снижиш до объркана тийнейджърка, може да не е точно slut shame-ване като термин, но е отново подобно принизяване.
влюбва се в обвързан мъж, как да не е объркана и да не страда?
ти не си ли объркан, като се влюбиш? или си от желязо?
защо една влюбена жена тогава да е дразнеща тийнейджърка? а мъжът е старалчески великомъченик? а ако е пренебрегнат, тогава направо е канонизиран. ( и целият интернет се оревава с Friendzone-а, докато едно момиче, ако пише много на момче, което не го иска за гадже, става досадна пикла; както много пъти чувам и брат ми, и всичките му приятели да говорят при такива случаи. )
преходът към Фарамир си беше даже доста плавен и се справя с чувствата си много добре. на момичето й става гадно, но се отдръпва тихо, не се озлобява, запазва благородни чувства в себе си, и след няколко месеца си харесва друго момче; след като междувременно се е била смело в битка и убива главния назгул, но този подвиг кой да го забележи, след като всички са заети да я подиграват за НОРМАЛНИТЕ й любовни чувства. знаеш ли, че 99 процента от хората, които говорят така за нея, се излагат и падат много по-ниско от нея в подобни ситуации, и си мислят лайна, или правят интриги, или стават пълни задници. много говорят, обаче ВСЕКИ от нас е попадал в подобна любовна ситуация, и ако каже, че не е, е шибан лъжец и лицемер, защото единствените, които не са, никога не трябва да са се влюбвали. даже при споделената любов пак има филми и вълнения по някое време, какво толкова  е направила, майка му стара?? лично аз не мога да се сетя за по-добро справяне с подобна ситуация, аз ако бях на нейно място, щях да се напълня със саморазрушителни мисли и да фейлна супер много, и не се сещам за никой, който да не изревнува и да запази подобен добър поглед към избора на Арагорн на нейно място? честно, когато разбира за Арвен, поглежда със супер голямо разбиране, обаче не, вместо от ролята й да се вземат за пример тези неща, те остават невидими, и се обсипва с обвинения и епитети. освен това я осъждат хора от този лайнян свят на нисък морал и озлобено надсмиване и т.н., обаче тамошните жители са тооолкова над нещата, имат толкова по-красиви чувства. Подобно отношение от читателите  снижава също и наистина братската любов между Фродо и Сам до гейове. Съмнявам се, че повечето хора тук изобщо могат да усетят красотата  и чистотата на чувствата на героите там (говорим за добрите герои).
и пак не разбрах защо ти да си харесал едно момиче, на другия ден по-готино и след това вече първото да не ти харесва, да не е реакция на объркана тийнейджърка, а доста улегналата реакция на Еовин да е объркана тийнейджърка. Ти не си ли харесал две момичета едновременно? Едно време Добри не сваляше ли по пет момичета едновременно? Брат ми на колко пише и с колко спи едновременно? Румен как беше влюбен в Йоана, наеба я и после вече не беше влюбен в нея. А? И брат ми, който е такъв моралист и много се възмущава от 'курвите', като става въпрос за това отношение на Румен, защо не е курвенско, защо като му каза, че не е окей, и Румен отговори, "еми знам, ама това е'', всичко се оправи с това, и беше ок? Сега улавяш ли тънката разлика в отношението към мъжете и жените?
самият факт, че изобщо не отдаде никакво внимание на цялото ми обяснение за емоционалното й състояние, е един вид 'slut shame-ване', дори да не е ТОЧНО този термин, пак е типичното 'тоя такъв-оня-онакъв' на база стереотипи и леко подигравателно отношение по принцип към представители на определена група.
фактът, че ти наблегна ТОЧНО на тази част от мнението ми, за сметка на абсолютно всичко останало, доказва, че отношението ти е точно такова, каквото казах, че е.
така че аз много добре си видях и разбрах.
и буквално ми каза - не бе, не правя така!, просто абсолютно не обръщам внимание на хубавите неща, които каза за нея, за да се обърна към нея отново със същото снизходително отношение, без да дам шанс да ми направи впечатление, че е някой с по-дълбоки чувства от 'пикла тийнейджърка'. ти дори не даваш шанс да те убедя, че не е такава, думите ми се стелят пред погледа ти.
ок, не е слът сшеймване.
както и да се води, е гадно.
(а НАЙ досадно е като някоя патка в подобен миг застане зад позицията на мъж, защото той тогава вече се чувства безкрайно прав и никога нищо не може да пробие стената в ушите му....... -като индийските жени в Индия, които са жени, обаче мислят, че да се роди жена е позор. е може ли да си толкова тъп и сам да допринасяш за гадното отношение..... просто нямам думи. ;х)
и не мисля, че става въпрос само за Еовин в цялата ситуация, защото това е един пример как често добри жени стават гротеска на чуждото неразбирателство, защото са жени. или защото просто са на прицел.





Последната промяна е направена от ℛiddℓℯ на Пон 23 Май 2016, 18:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 18:15

прекалено насериозно го взе, човек. да, права си за всичко почти без частта където умишлено опитвам да направя някаква междуполова война. извинявай, не знаех, че ще ти засегна женското достойнство. ама всички са еднакво досадни, като са влюбени и обикновено е досадно да седиш около тях в началото, щото не те лсушат а само плямпат за тва как еди си кой/коя е мн яка и как ше имат 10 дъщери и 6 сина, а седмият ще се казва людмил. предполагам, че няква част от мен е сексист, ама със сигурност е неосъзната и не е такава голяма част от мисленето ми, както ти твърдиш.

айде довечера щи дам от якото мюсли и сме квит? /тва ся не е подкупване с дребни дрънкалки, щото си жена и мога да откупя грешките си лесно. и мъж приятел да ми беше пак щях да предложа същото/
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 18:27

което ми напомня, коцето още ли е толкова безпаметно влюбен? поне вече има ли моторни рефлекси? Very Happy

ами, няма как да не се тригърне, когато съм на 21, а живея единствена жена с двама мъже, които се държат сексистки с мен в доста ситуации. жегвам се доста лесно след всичко, което ми се е насъбрало за толкова много време.
искам да съм Еовин-about-it, обаче понякога ми идва в повече.
и то не съм майка ми, защото тя поне е голяма, изгледала деца, и 'е по-високо в йерархията', та гласът й може да се чуе и да важи понякога, а аз съм най-малката, и никой ме няма за нищо.


ЙЕЙ ИМАШ ОТ МЮСЛИТО ЮХУУУУУУУУУУУУУУУУУ

и, уау, ти си първият човек, който признава някакви такива неща, и се съгласява, чак съм  Shocked  affraid  WOW! трябва да ти връча медал What a Face
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 19:58

тъй като нищо не помня, някой да ми припомни какво стана накрая с еовин?
намери ли любовта или не?
помня, че арагон и би шута и до там Laughing
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 20:13

омъжи се за Фарамир.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 EmptyПон 23 Май 2016, 20:14

Който къв беше Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





In front of the mirror. - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: In front of the mirror.   In front of the mirror. - Page 19 Empty

Върнете се в началото Go down
 
In front of the mirror.
Върнете се в началото 
Страница 19 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» reflections in the mirror.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Форумни игри-
Идете на: