Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За киното в бъдеще..

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За киното в бъдеще.. Empty
ПисанеЗаглавие: За киното в бъдеще..   За киното в бъдеще.. EmptyПон 14 Сеп 2009, 19:38

Ето едно поле за изява на въображението ви. Какво според вас ще е киното в бъдеще? Дали ще се намираме в нещо като триизмерен свят и всичко да се случва край нас? Просто.. каквото ви хрумне.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

За киното в бъдеще.. Unname11
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За киното в бъдеще.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киното в бъдеще..   За киното в бъдеще.. EmptyСъб 02 Окт 2010, 10:34

Ще е много готино, ако е наистина триизмерно и сякаш ти се намираш в този свят. Примерно, слагат ти специални очила и съзнанието ти се пренася във филма и го гледаш, сякаш си един от тях, сякаш наистина се случва...

_________________
Nihil verum est licet omnia.

За киното в бъдеще.. Unname11
Върнете се в началото Go down
Words Mean Nothing




Брой мнения : 115
Registration date : 15.09.2010

За киното в бъдеще.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киното в бъдеще..   За киното в бъдеще.. EmptyНед 03 Окт 2010, 02:44

И каква ще е ролята на оператора, на режисьора тогава? Едни от най-важните хора в киното ще си загубят работата. Мразя 3д киното и ужасно съжалявам, че почти всички студиа са тръгнали в тази насока. Обичам си ужасно много доброто старо 2д кино и не мисля, че нещо може да го подобри.

Обаче бих се радвал на повече компютърно генерирани филми. Като Final Fantasy. При достатъчно добър рендер ще могат да се създадат много по-лесно прекрасни моменти и светове, като моушън тракинга вече е толкова добър, че не мисля липсата на актьорите да е голяма загуба.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

За киното в бъдеще.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киното в бъдеще..   За киното в бъдеще.. EmptyНед 03 Окт 2010, 11:04

Ахаха,

Цитат :
че не мисля липсата на актьорите да е голяма загуба.

Цитат :
И каква ще е ролята на оператора, на режисьора тогава? Едни от най-важните хора в киното ще си загубят работата.
МИЛО. :д Малко повече уважение към актьорите.
Колкото до 3д- нямам нищо против него, стига да не се прекалява и работата да не отиде натам, че да изчезне доброто, старо кино. Иначе е пир за очите, няма какво да отричам.
Представите ми за киното в бъдеще са супер неясни, но знаете ли какво искам?
Да не деградира- това ще е достатъчно хубаво.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

За киното в бъдеще.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киното в бъдеще..   За киното в бъдеще.. EmptyНед 03 Окт 2010, 11:06

Е то пак ще има актьори, режисьори и т.н.
Ся, и аз не искам да си губят работата.
Смисъл, пак ще си е разделено на анимация и на игра с реални хора, както е сега. Просто якото е, че ще виждаме актьорите сякаш са истински хора до нас, а не като снимки.
Аз искам да си ги има истинските хора, които си играят. Иначе ще е гадно да знаеш, че няма никакви актьори. Ебаси депресиращото.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

За киното в бъдеще.. Unname11
Върнете се в началото Go down
Words Mean Nothing




Брой мнения : 115
Registration date : 15.09.2010

За киното в бъдеще.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киното в бъдеще..   За киното в бъдеще.. EmptyНед 03 Окт 2010, 17:17

Хм, за мен най-стойностните комерсиални филми от последните години са без актьори. Например UP.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За киното в бъдеще.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За киното в бъдеще..   За киното в бъдеще.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
За киното в бъдеще..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кои са най-големите заглавия в киното?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: