Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Pretty little liars

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Pretty little liars Empty
ПисанеЗаглавие: Pretty little liars   Pretty little liars EmptyПет 30 Юли 2010, 01:01

Някой следи ли сериала? Излезли са осем епизода /със субтитри/ в замунда, очакват се финалните девети и десети. Става въпрос за 5 неразделни приятелки, една от които изчезва в нощта, в която се събират извън вкъщи. Името й е Алисън. След изчезването й, групичката им се разпада. По - късно, след година (или две о.о) се сближават отново, но поводът е намереният труп на Алисън. Постепенно (още преди да бъде намерен трупът) те започват да получават смс-и от -А, предполагайки в началото, че е тя. После заподозряват друг, трети и т.н.
Историята се развива около тях, новодошлото момиче/лесбийка/, нанесло се в къщата на починалата Алисън, учителят по литература Фиц, семействата им и Джена, сляпа и красива мистериозна мацка, заедно с доведеният си брат, чиято къща Алисън подпалва, но той поема вината, което е странно според вече четирите приятелки, тъй като се смята, че смъртта на Алисън е негово дело.
В девети епизод не знам какво става,честно да си кажа =д но в 10ти идва развръзката, в която въпросната/ят/то -А бива разкрит/а/о.
Соуу.. фенове на сериала? Какво мислите относно персонажите, действието, обстановката във филма, начина, по който актьорите си изиграват ролите и прочие? Фаворити? Кой, предполагате, се крие зад -А? Усещате ли някакво напрежение, докато гледате епизодите? Изобщо давайте всякакви мнения.
Аз ще отговоря по - късно. (:
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
FragmentVSKC

FragmentVSKC


Брой мнения : 155
Age : 33
Localisation : Sofia
Registration date : 02.07.2010

Pretty little liars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty little liars   Pretty little liars EmptyПет 30 Юли 2010, 02:32

АХах Very Happy Точно в момента довършвам 8ма серия. Сериалчето е занимателно. Преди малко се бях замислила, че прекалено много обожествяват тази Алисън. Което малко дразни.
Имам подозренията, че този, който си играе с тях изобщо още не е показан като персонаж. От друга страна си мисля за Мия (май така се казваше) ( Маяяя (wait)) , но не ми се връзват нещата.
Това с Джена би било твърде просто и пошло, така че нея я изключвам. И Тоби също.
В началото бях почти сигурна, че тази, която се гаври е Спенсър. Няма логика обаче с напредването на сцените.
Интересно е.
Най- много ми харесва като персонаж самият Тоби, за момента ... и момчето с фотоапарата Smile И майката на Хана
Върнете се в началото Go down
http://moarein.blogspot.com/
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Pretty little liars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty little liars   Pretty little liars EmptyПет 30 Юли 2010, 02:57

Тоби е hot, неоспорим факт. И аз подозирах Спенсър по едно време, за кратко. Но съмненията ми се разсеяха бързо. И, да, невъзможно е Мая да е А. Изключено е. Пък и тя е прекалено hot, не давам да е -А. :д
Би могъл да бъде всеки, дори Фитс. Впрочем той къде изчезна?
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
Lirael
Grig's God
Lirael


Брой мнения : 701
Age : 30
Localisation : Моя малък свят
Registration date : 21.12.2009

Pretty little liars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty little liars   Pretty little liars EmptyПет 30 Юли 2010, 17:17

на мен ми казаха коя е А Laughing
Върнете се в началото Go down
FragmentVSKC

FragmentVSKC


Брой мнения : 155
Age : 33
Localisation : Sofia
Registration date : 02.07.2010

Pretty little liars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty little liars   Pretty little liars EmptyПет 30 Юли 2010, 18:05

Ахахах така като го казваш ми се иска да подшушнеш... Very Happy
Тоби btw не ме кефи като външен вид грам. Някакъв хлъзгав ми е такъв Very Happy ... Не знам...
Вероятно е едно от момичетата. Или сестрата на Спенсър... нооо тов ае дебилно като препдоложение.
Върнете се в началото Go down
http://moarein.blogspot.com/
(r)evolution
kozmic blues



Брой мнения : 446
Age : 30
Registration date : 20.01.2010

Pretty little liars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty little liars   Pretty little liars EmptyПет 30 Юли 2010, 18:25

омг аз гледах първите няколко серии и омг.
всичко става спр бързо, чак е нереално.
девойчето дето се запозна с учителя и веднага го натисна в кенефа, ъъ уейт, уът? и после като разбра, че й е учител и после почнаха да си говорят за някви чувства, което се случва в два поредни епизода, омг х.х
и онази дето натисна гаджето на сестра си и тя.
абе, супер избързват и някво много наблъскано ми се струва, но също е кайнда интересно кой праща смсите ен стъф.
Върнете се в началото Go down
dzver.

dzver.


Брой мнения : 11
Age : 26
Registration date : 01.03.2011

Pretty little liars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty little liars   Pretty little liars EmptyВто 22 Мар 2011, 22:11

Обичам този сериал <3 Днес излиза 22 епизод последния за този сезон ! cat
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Pretty little liars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty little liars   Pretty little liars EmptyВто 22 Мар 2011, 22:18

верно?! Аз го заебах на 13ти или 15ти и нямам време да го гледам.
Казват ли кой е -А? Смис доказаха ли, че е оня простак?
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
dzver.

dzver.


Брой мнения : 11
Age : 26
Registration date : 01.03.2011

Pretty little liars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty little liars   Pretty little liars EmptyВто 22 Мар 2011, 23:08

Ако беха доказали нямаше да го има вече този филм а и щом пише 1 сезон явно ще има още,а и нали знаеш всеки епизод набеждават други :д
Върнете се в началото Go down
dzver.

dzver.


Брой мнения : 11
Age : 26
Registration date : 01.03.2011

Pretty little liars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty little liars   Pretty little liars EmptyВто 22 Мар 2011, 23:09

Бтв.Нана намерих целия филм на книги :33
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Pretty little liars Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty little liars   Pretty little liars Empty

Върнете се в началото Go down
 
Pretty little liars
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: