Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Известност.

Go down 
+7
Арлина
(r)evolution
Ange_Macabre
Джо
ερsilonε
NanaSky
Riddle
11 posters
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Известност.   Известност. EmptyЧет 26 Авг 2010, 01:46

Искате ли да бъдете известни, да ви запомнят с нещо, да оставите следи в историята на човечеството? И като какви по - точно: актьори, писатели, или може би да откриете лекраство за някоя засега неизлечима болест?
Или предпочитате да водите живот, в който не всеки гледа двадесет и четири часа в седмицата какво ядете, къде ходите, да ви следят, критикуват, обсъждат? Да нямате мира и да не си отдъхвате? Или ви привлича?
Осъждате ли онези известни, които почват да се имат за нещо повече, или смятате, че човек да се главозамае от славата, е твърде лесно, и им го прощавате?
И т.н.
А да - коя ви е любимата известна личност?

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Известност. Unname11
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyЧет 26 Авг 2010, 02:13

Харесвам много ивестни личности.. Не мога да избера само една такава.

И не, не искам да бъда известна. Не искам човечеството да ме запомни, искам само потомството ми да ме помни.
Но ако разбирах от физика толкова добре, колкото Айнщайн,тогава може би щях да поискам да ме запомнят с нещо, с което съм допринесла за общото благо. С нещо, което съм доказала, измислила, или изобретила. Но това няма да се случи.

Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyЧет 26 Авг 2010, 10:44

Не искам да съм известна. Тва е отвратително. Помня как в предното даскало бях някво супер смотаната и сички ме мразеха.
И са като отидох в тва даскало изведнъж получих супер много внимание. От сички. От горни класове, нашия клас и изобщо...
И за няколко месеца беше супер забавното и яко, но после осъзнах, че изобщо вече не ми е забавно. Продължавах да си бъда празна.
Само за няколко месеца ти е готино, а после вече спира да ти пука. Не ми тряя известност. Искам с класа да бъдем единни. А не ... се едно.
Е, са идват новите зайки и вече те ше бъдат предмет на обсъждане. Pheww...
абе...като цяло известноста SUCKS.
Според мен.
Върнете се в началото Go down
Джо
Чувствителен люляк™
Джо


Брой мнения : 1683
Age : 31
Registration date : 21.05.2007

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyЧет 26 Авг 2010, 18:32

да, искам да бъда известна. поетеса. не искам известност, свързана с непрестанно щракане на фотоапаратите. е, ако това значи да съм зад обектива и да бъда известен фотограф, значи приемам и това. ;d

софия буш. обожавам <3 страшно красива, силна и умна жена.

sophia bush написа:
'I think the sexiest thing on anybody is intelligence. I respect somebody
who has a brain and wants to use it more than a pretty face and status.'

_________________

    you better know that in the end it's better to say too much
    than never to say what you need to say.
Върнете се в началото Go down
http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
Ange_Macabre
Fresh from the Grave
Ange_Macabre


Брой мнения : 288
Age : 29
Localisation : Висящата градина
Registration date : 28.08.2010

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyСъб 28 Авг 2010, 04:16

Да, искам да съм известна. Но така или иначе тук единствените до такава степен обсъждани хора са или фолкпевици или.. фолкпевици, аз няма да бъда обсебващо известна. Искам да дам нещо на хората и да ме помнят след като пукна.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyСъб 28 Авг 2010, 11:11

Да, искам да бъда известна. Искам хората да ме помнят, а не да потъна във забрава. Ще ми се да направя нещо велико - като например да измисля как да спра глобалното затопляне, или лекарство за SPIN. Освен това винаги ми е било мечта да съм актриса, но за жалост не ме бива... (ама не българска, чуждестранна). Хич не ми се иска обаче да следят личния ми живот и постоянно да съм нащрек. А наай - много мразя журналисти, които обиждат актриси и им намират всее недостатъци на ПЕРФЕКТНОТО им тяло, а самите те са някакви разплути и грозни комплексирани лелички. За това много се кефя на ОРландо блум, който по някакъв начин успява да отклони вниманието от личния си живот и има някакво спокойтствие. За мен е важно като станеш известен, да не се главозамаеш до такава степен, че да почнеш да се имаш за божество... искам да си запазя нормалното, хубаво отношение към хората като на равни с мен. И да си запазя старите приятели, и т.н. А, и да - бих давала много пари за благотворителност.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Известност. Unname11
Върнете се в началото Go down
Ange_Macabre
Fresh from the Grave
Ange_Macabre


Брой мнения : 288
Age : 29
Localisation : Висящата градина
Registration date : 28.08.2010

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyСъб 28 Авг 2010, 15:12

Да, момента с актьорството го има и при мен, въпреки че осъзнавам, че това няма да ми е цялата кариера. Но много бих искала ей така просто да се пробвам примерно в някой нискобюджетен филм с по-интригуващ сценарий.
Върнете се в началото Go down
(r)evolution
kozmic blues



Брой мнения : 446
Age : 30
Registration date : 20.01.2010

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyВто 07 Сеп 2010, 20:01

cuz we all just wanna be big rockstars
and live in hilltop houses drivin fifteen cars
the girls come easy and the drugs come cheap
we'll all stay skinny cuz we just won't eat

HEY, HEY I WANNA BE A ROCKSTAR.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyСря 08 Сеп 2010, 20:44

Riddle написа:
Искате ли да бъдете известни, да ви запомнят с нещо, да оставите следи в историята на човечеството?
Явно всички сме зажаднели за слава в тоя форум. Искам, искам. Минах през един етап, в който исках да бъда актриса, после се уплаших, после имаше период на апатия. Точно в момента?
Върло искам да мога да пея. Наистина. Обичам да пея повече от всякога и искам да мога да пея, да събера пет-шест човека, с които можем да бъде екип и...да бъдем.
Сцена, публика, адреналин.
дори да не бъдем върха на сладоледа, просто да бъдем.

Цитат :
А да - коя ви е любимата известна личност?
Сменят се.
В момента- Кърт Кобейн. Почти безнадежно и некрофилски съм влюбена в него. Ако беше жив, щеше да е напълно безнадежно. :Д
Върнете се в началото Go down
Жана д`Арк

Жана д`Арк


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 25.08.2012

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyВто 28 Авг 2012, 22:57

Още не мога да преценя дали това е суета, или страшна амбиция. Така или иначе, аз не искам да бъда известна. Възхищавам се на хора, оставили следа в човешката история, възхищавам се на силата и уменията им, но не мога да си преставя какво е да живееш под такова напрежение. Да уточня, че не говоря за актьори и певци тук. По-скоро за хора като Ан Болейн, Катерина Велика, Русо... Ботев.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyВто 28 Авг 2012, 23:06

Ботев е живял под напрежението от времето и събитията край него, както и кралиците, а вероятно и Русо, макар че от изброените той е бил "по-светски" известен. Въпросът е, че ти поставяш повече проблема за лидерството, за поемането на отговорност извън собствената си личност, отколкото проблема за популярността.
А според мен пък трябва да си го има във всеки човек, това желание да се прекланят пред тебе . Smile
Всички сме егоисти и мръсници, както всички сме ангели и богове. няма какво да прикриваме
Върнете се в началото Go down
Жана д`Арк

Жана д`Арк


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 25.08.2012

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyСря 29 Авг 2012, 15:15

Има разлика между популярност и известност, права си. Ако някога съм известна, то бих искала да бъда известна с постиженията си, с това, което съм направила за другите. А аз и сега съм популярна, само че сред кръга от хора, в който се движа, а не в световен мащаб.
А желанието да се прекланят пред теб те прави несвободен. Когато се откажеш от идеята за величие, тогава можеш да бъдеш наистина себе си, защото нямаш нужда всички да те харесват и одобряват.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyСря 29 Авг 2012, 15:53

много неща ни правят несвободни. абсолютната свобода е утопия, всеки си намира клетка, в която сам да се постави. Разликите в това какво ще изберем, за да се обвържем, ни правят интересни един за друг
Върнете се в началото Go down
Жана д`Арк

Жана д`Арк


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 25.08.2012

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyСря 29 Авг 2012, 21:04

Арлина написа:
много неща ни правят несвободни. абсолютната свобода е утопия, всеки си намира клетка, в която сам да се постави. Разликите в това какво ще изберем, за да се обвържем, ни правят интересни един за друг

Съгласна съм, че няма абсолютна свобода в контекста на светското ни ежедневие. А пък за религиозните учения по въпроса не ми се говори. Така или иначе, дори да си свободен от всичко друго, е почти невъзможно да бъдеш свободен от себе си. Затова тук съм съгласна с теб.
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyПет 15 Фев 2013, 18:37

Аз вече ИСКАМ да бъда известна, ИСКАМ да ида в комерсиалния Холивуд и да стана комерсиална актриса, после да сключа комерсиален гей брак в комерсиалния Вегас с още по-известната ми жена-певица, където всички да крещят, когато ни видят.
После ще се скрия в Париж, където ще залезе звездата ми.
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
SatanicSlayer

SatanicSlayer


Брой мнения : 602
Age : 42
Localisation : Grind Line - Arabasta
Registration date : 26.01.2013

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyПет 15 Фев 2013, 20:28

Не ти препоръчвам Париж, защото данъците на богатите са 67 процента в момента и още ще ги увеличават. Препорчвам ти Монако.
Върнете се в началото Go down
http://satanicslayer.blogspot.com/
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyВто 19 Фев 2013, 08:54

SatanicSlayer написа:
Не ти препоръчвам Париж, защото данъците на богатите са 67 процента в момента и още ще ги увеличават. Препорчвам ти Монако.
Да, навсякъде трябва да е така. Laughing
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. EmptyЧет 23 Апр 2020, 02:08

Наскоро се замислях какво е да си известен в България? Да те поканят при Гала на кафе? Айде, не мерси...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Известност. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Известност.   Известност. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Известност.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Общи приказки-
Идете на: