Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Първата целувка

Go down 
+11
Арлина
FragmentVSKC
Анджи
lisavegan.
Ange_Macabre
Ая
xRainbowx
NanaSky
Riddle
Nitrogenium
ερsilonε
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
life. love. regret.

life. love. regret.


Брой мнения : 473
Registration date : 30.08.2010

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyПет 10 Сеп 2010, 02:18

Какво значение има първата целувка? Не е чак толкова важно събитие в живота...

Важното е всяка следваща целувка. Да уважаваш и харесваш човека, който целуваш и да целуваш по много и страстно... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyПет 10 Сеп 2010, 17:36

life. love. regret. написа:
Какво значение има първата целувка? Не е чак толкова важно събитие в живота...

Важното е всяка следваща целувка. Да уважаваш и харесваш човека, който целуваш и да целуваш по много и страстно... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

aбсолютно и напълно съгласна.
просто е любопитно. всички са си предствяли първате целувка прекрасна и т.н., но повечето не са я усетили така. затова ми беше любопитно.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyПет 10 Сеп 2010, 19:39

Аз изобщо не си я представях прекрасна. Дори очаквах най-лошото, мислех, че ще си ударим зъбите или нещо такова, нали съм голям сакатлък.

Цитат :
Какво значение има първата целувка? Не е чак толкова важно събитие в живота...
Изобщо, според мен понякога отдават прекалено голямо значение на първите пъти...в каквото и да било.
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyПет 10 Сеп 2010, 21:04

Аз по принцип не разбирам цялото събитие около ПЪРВИТЕ неща.
ПЪРВИЯ път
ПЪРВАТА целувка
първото тваа, първото онова.
въобще не ми се струва като нещо важно.
Върнете се в началото Go down
echoes

echoes


Брой мнения : 375
Age : 31
Registration date : 06.04.2009

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyНед 12 Сеп 2010, 00:31

мойта първа беше някъде в детската градина като ходех с едни близнаци, но не я помня
първата с език също ми се губи, помня че се криехме до съблекалните по физическо с още 1-2 двойки кат няква секта ;д
на 11-12 съм била някъде
иначе наистина е супер тъпо да се отдавна такова значение на първите пъти
важно е от тая гледна точка, че просто си направил нещо, което не си досега
ама хората се вманиачават, някои от приятелките ми са някви супер стресирани относно първия им път примерно
и само ми обясняват какво как защо и с кого тряа да стане
даже си говорихме скоро по тоя въпрос и останаха супер възмутени, че не помня ДАТАТА на първия ми път омг
и тва тъпо клише, че винаги е гадно и болезнено и нзм кво ги филмира още повече
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyНед 12 Сеп 2010, 22:41

омг, тва пък за първия ти път пък е доста малоумно.
изобщо не ми пука с кой ше първия път. освен ако не е някой психопат, де.
кво значение има, като после ше го правиш отново и отново с различни хора и ше ти бъде добре.
а пък тва, че боляло пък НАЙ-МАЛКО ме притеснява.
има много други по-притеснителни неща в секса като болести, че за тва да мисля.
Върнете се в началото Go down
Ange_Macabre
Fresh from the Grave
Ange_Macabre


Брой мнения : 288
Age : 29
Localisation : Висящата градина
Registration date : 28.08.2010

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyНед 12 Сеп 2010, 23:36

Или оня стереотип, че преди 18 не трябвало Laughing
Ами ако примерно станеш на 18 и акъла още не ти е дошъл в главата? (както, всъщност, става в повечето случаи)
Да дойде 50 годишна лелка да ми каже, че страстно я опънал за сефте в градски кенеф плешив мазен непознат (айде от мен да мине.. познат, от 5-10 минути) и й лепнал СПИН, ама тя, видите ли, се пазела дотогава "чиста и неопетнена", и да ми чака уважението Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyНед 12 Сеп 2010, 23:41

абе аз мисля, че се пак тряя да се изчака възраст на която имаш мозък в главата и го искаш наистина.
са да го праиш на 13 шото сички курви го правят е пълна глупост. или щото гаджето ти иска.
абе...навсякъде може да видиш идиотия.
Върнете се в началото Go down
Ange_Macabre
Fresh from the Grave
Ange_Macabre


Брой мнения : 288
Age : 29
Localisation : Висящата градина
Registration date : 28.08.2010

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyПон 13 Сеп 2010, 00:04

еличка написа:
абе аз мисля, че се пак тряя да се изчака възраст на която имаш мозък в главата и го искаш наистина.
са да го праиш на 13 шото сички курви го правят е пълна глупост. или щото гаджето ти иска.
абе...навсякъде може да видиш идиотия.
Това, че е така, така е. Аз имах предвид, че е тъпо мисленето, че след определена възраст непременно ти идва ума в главата.
Точно на 13 бях когато ходех с един пънкар (абсолютно нищо лично) който ме натискаше твърде много да спим заедно, беше ми прилошало от селяния Laughing А му се обясни десетки пъти, че с никого не ми се спи.
Върнете се в началото Go down
Жана д`Арк

Жана д`Арк


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 25.08.2012

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyВто 28 Авг 2012, 22:51

Моята първа целувка беше много красива. Не продължи дълго и не беше особено страстна или нещо такова, но колко я бях чакала...! Имаше дъх на цигари. И след това се почувствах някак... не мога да го опиша, но... сякаш всичко си беше дошло на мястото. Бях на 15. Беше средата на Октомври.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyПон 09 Май 2016, 01:25

бях на 13 и беше в една палатка с момче, което бегло познавах.
то нещо си беше помислило и ми плъзна ръката към члена му.
малеееееееееее, ебаси невинното същество съм била.
над ПЕТ месеца изпитвах чувство на вина и като се връщах от училище вкъщи, това ме тормозеше и си представях нереалистични сценарии, в които това момче казва на съучениците или брат ми (а това беше невъзможно) и изобщо................................................... XD даже прекарах Нова Година в чат с Ива (field of innocence от форума), в който й се изповядвах колко ми е гузно (а беше пет месеца след това).
ако се бях видяла след седем години...................................................... какви ненормални, безотговорни и страшни работи съм правила. XD XD
но като се замисля, и сега пак ме тресе тая ненужна вина в последната година.
по съвсем други причини, но какво си се надсмивам, като се върнах към тоя модел. XD
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyНед 21 Авг 2016, 23:10

Мисля, че беше миналата година Very Happy Просто изпратих една приятелка до тях, няма нищо за обяснение. Не съм фен на тези неща, не ми трябва връзка или нещо подобно. Повечето разказвате случаи, когато сте били на 13 години...или още преди това. Но тъжното е, че винаги още от малки деца сме се събирали само момчета, нямаше момичета в квартала ни, които да си излизат с нас, следователно нямаше как и да се стигне до нещо толкова нелепо в детските години, а и след това. Аз не съм такъв, не съм обект на харесване, но според мен е за добро Very Happy
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 EmptyПон 22 Авг 2016, 12:39

Колко яко, че се забавляваш и само от хобитата си. Иска ми се да знаех как го правиш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първата целувка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата целувка   Първата целувка - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Първата целувка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Общи приказки-
Идете на: