Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Библиотеки

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
TagMeReticent

TagMeReticent


Брой мнения : 3
Registration date : 29.08.2010

Библиотеки Empty
ПисанеЗаглавие: Библиотеки   Библиотеки EmptyСъб 09 Окт 2010, 13:41

cat Предполагам това трябва да е правилното място за такава тема ...не? ..Хм..

Та чудех се къде в София има библиотеки,които да работят през уикендите confused и най-важното - да са достъпни за непълнолетни. Защото Народната библиотека е за лица над 18, а Столичната не работи точно в събота и неделя No
Дори и някаква кафе-книжарница ще ме устрои. Просто някакво местенце където можеш да си седнеш спокойно и да разглеждаш книжки като бял човек.. без да те надзирават
Suspect


bounce

Не знам.. А вие? silent

Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Библиотеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеки   Библиотеки EmptyСъб 09 Окт 2010, 16:01

E на Славейков бе меен. (И да не си мен, аз така си викам)
Отиваш, записваш се, даваш 10 лв за цялата година и ако закъснееш със срока на книгата даваш левче.
Ся за събота и неделя няям никва представа. Не съм се записала, но знам. От отдавна се каня.
За кафе-книжарница...пак не знам. Дано успях що-годе да ти отговоря.
Върнете се в началото Go down
(r)evolution
kozmic blues



Брой мнения : 446
Age : 30
Registration date : 20.01.2010

Библиотеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеки   Библиотеки EmptyСъб 09 Окт 2010, 16:30

ъ, не е ли столичната тая на славейков?
май?
ениуей, в събота и неделя не мисля, че ще успееш да намериш библиотека в софия, освен испанската библиотека срщу народния, но те работят само до обяд в събота и книгите им са на испански, лол. а, всъщност има едно рафтче с книги на испански автори преведени на български, но като се запишеш ии можеш да си висиш там по 2-3 часа, библиотекарите са спр любезни и тн. 15 лева плащаш за една година и ако закъснееш с книга е по 20 стотинки на ден, а с филм по 50.
нещо таквоз.
аа всъщност те там имат и спр много филми и музика ако става на въпрос.

иначе кафе книжарница има в подлеза на метрото при университета, пингвините там. но всъщност аз никога не съм оставала, но предполагам, че няма проблем или поне майка така разправяше.

но не гарантирам, че няма да те надзирават между другото, просто съм останала с впечатлението, че в която и книжарница да влезеш и те гледат лошо лол.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотеки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеки   Библиотеки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Библиотеки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Книги-
Идете на: