Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Източни пиеси < 33

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Rage.
im the Lizard Queen, i can do anything.
Rage.


Брой мнения : 65
Localisation : навсякъде и по всяко време.
Registration date : 17.10.2010

Източни пиеси < 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Източни пиеси < 33   Източни пиеси < 33 EmptyПон 01 Ное 2010, 13:22

Аз моята душа май си я оставих в хладилника...

Източни пиеси < 33 EASTERN_PLAYS_07aweb-634b5

Many people start to wake up and they realise that their souls are s i c k.

Източни пиеси < 33 1h8ojk

People are sick inside.
But there`s no one to help us.

Източни пиеси < 33 6d03dd2905

Двама братя - Ицо (самият себе си) и Георги (актьорът Ованес Торосян) - не са се виждали от години. Ицо е по-големият, хероинозависим художник, който се прехранва в бояджийския цех на мебелна работилница и полага усилия да се изчисти от дрогата. По-малкият още живее в едно от панелните гета на София при баща си и жена му (Иван Налбантов и Красимира Демирева) - озлобени и потиснати самотници, потънали в първосигналната зрелищност на телевизионните риалити формати. Георги е член на скинарска банда, която една вечер напада турско семейство в центъра на града. Случайно минаващият Ицо се опитва да помогне на жертвите, сблъсква се с брат си и се запознава с младата туркиня Изил (Саадет Изил Аской). С момичето в живота му идва надеждата, а срещата с по-малкия брат събужда инстинкта да помогне на близък човек.


невероятенеподяволите.
Върнете се в началото Go down
Words Mean Nothing




Брой мнения : 115
Registration date : 15.09.2010

Източни пиеси < 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източни пиеси < 33   Източни пиеси < 33 EmptyЧет 04 Ное 2010, 03:24

Може да се спомене, че Ицо умира няколко дни след края на снимките от свръхдоза... Споменавайки този факт филма добива корено различен край, поне за мен...
По едно време бях научил, едва ли не, разговорът между Христо и психологът на изуст. Колко съм ревал на тоя филм не е истина.
С нетърпение чакам следващите филми на Камен Калев. Личи си, че не учил в НАТФИЗ, хаха. Което ме подсеща за момента с гаджето на Ицо, в градинката на Седмочисленици. Уникално поднесен сърказам относно споменатия вече ВУЗ. Горкото момиче толкова зле играе, че споменаването на това, че е студентска втори курс ме хвърля в гърчове от смях.
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Източни пиеси < 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източни пиеси < 33   Източни пиеси < 33 EmptyЧет 04 Ное 2010, 14:45

Words Mean Nothing написа:
Може да се спомене, че Ицо умира няколко дни след края на снимките от свръхдоза... Споменавайки този факт филма добива корено различен край, поне за мен...




Освен тва филма беше на фестивала в Кан.. nuff said. Не мисля, че някой българин някога е правил нещо толкова добро.
Най-хубавия бг филм, който съм гледала. Мисия Лондон, въпреки че също е добър, сравнение с Източни пиеси can kindly eat my fuck. Тва е българския еквивалент на реквиема или не знам, просто филма е АДСКИ добър.
Върнете се в началото Go down
Магнолия
Finite Incantatem
Магнолия


Брой мнения : 624
Registration date : 13.02.2011

Източни пиеси < 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източни пиеси < 33   Източни пиеси < 33 EmptyПет 04 Мар 2011, 17:22

Според мен пък Николета играе много добре, то това й е ролята. На мен много ми хареса, чудесно си я направи. "Ицоооо". Просто представлява типичен персонаж на съответния тип българка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Източни пиеси < 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източни пиеси < 33   Източни пиеси < 33 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Източни пиеси < 33
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: