Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Game of Thrones

Go down 
+4
nothing.
Quietly
Crunch
Riddle
8 posters
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyСъб 25 Юни 2011, 17:38

Гледате ли го?
Харесва ли ви?
Кой ви е любимият герой?
Върнете се в началото Go down
Crunch
Cutie Mark Crusader
Crunch


Брой мнения : 384
Registration date : 28.02.2011

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyНед 26 Юни 2011, 06:20

Аря^^ Ама в книгата е много по-яка. И по-грозна х)
Върнете се в началото Go down
Quietly
El Brujeador
Quietly


Брой мнения : 119
Age : 31
Localisation : Just under the rainbow
Registration date : 09.03.2011

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyПон 19 Сеп 2011, 21:38

Лорд Бейлиш. И Тирион, те са много яки xD

Иначе сериалът си го бива!
Върнете се в началото Go down
nothing.

nothing.


Брой мнения : 9
Age : 26
Localisation : where the dreams come from..
Registration date : 22.09.2011

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyЧет 22 Сеп 2011, 10:39

Гледам го, много ми харесва! ^^ Даже и книгите прочетох.Любимият ми герой е Тирион.
Върнете се в началото Go down
Frujin

Frujin


Брой мнения : 6
Age : 46
Registration date : 01.02.2012

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyПон 20 Фев 2012, 22:51

Любимия ми сериал. За пръв път филма да ми хареса повече от книгата. Има интриги, борби за власт, предателства и геройства. Но това което най ми харесва, е че НЯМА специални ефекти. Вече ми е писнало от малоумни филми, чийто сюжет представлява просто каква да е плиткоумна история, на фона на която да ни покажат специалните ефекти. Декорите, костюмите, пейзажите всичко е направено с много вкус и внимание към детайла.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyЧет 26 Апр 2012, 19:30

Аз не гледам втори сезон, чакам всички серии да излязат и да им се радвам наготово. Вие? albino
п.с. - моооля, само не ми спойлвайте нищо!!!
Върнете се в началото Go down
Lirael
Grig's God
Lirael


Брой мнения : 701
Age : 30
Localisation : Моя малък свят
Registration date : 21.12.2009

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyВто 01 Май 2012, 20:15

аз си ги гледам една по една както си излизат Very Happy и става доста заплетено и интересно.
иначе и аз много се радвам на Аря, харесма и вълка на Роб Very Happy
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyСъб 13 Окт 2012, 09:56

уфффффф, пак ми спойлнаха
ебаси
МРАЗЯ СПОЙЛЕРИ
просто приемете, че някои хора искат САМИ да разбират какво се случва
САМИ
СААААААА МИИИИИИ
Аз му крещя насреща: "НЕ МИ КАЗВАЙ ИСКАМ ДА ВИДЯ САМА", той тъпакът му с тъпак: "Ама само еднооо, не е важнооо, не мога да се сдържа" и ми изтрополясва ДВЕ УЛТА МЕГА ВАЖНИ И ШОКИРАЩИ РАБОТИ
ЕМИ ПИСНА МИ БЕ
ПЪРВИ СЕЗОН МИ РАЗВАЛИХА
сега и напред!!!
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyЧет 16 Май 2013, 00:55

сега (поради незнайно каква причина чак сега) гледам втори сезон и осъзнах, че независимо кой умре, няма да ми пука толкова, колкото ако умре тирион
смис, не знам дали ще умре, ама без него ще е мнооооооооооооого по-.. безцветно нз много ме кефи
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyВто 21 Май 2013, 13:24

Цитат :
To understand Jaime's character, you have understand how he grew up. He was admitted to the Kingsguard at just 15 years old, and saw all the horrors that the Mad King committed. And he couldn't do anything but watch. So as an adult, he just doesn't give a damn about life, about honour. And why should he? To him, life was a cruel joke.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyНед 09 Юни 2013, 23:52

И паааааааааааак чух спойлер за Игра на тронове.
Честно, не мина сезон без да разбера най-грандиозният обрат.
Бахти, не мога да усетя тръпката от шока нито веднъж...
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyВто 31 Май 2016, 21:12

евентуален спойлер !









предполага се, че бран има умението да променя миналото, тъй като в епизода, където с триоката врана видяха нед старк като млад бран го извика, нед се обърна не видя нищо, но все пак чу нещо, което го накара да се забави да спаси сестра си, която пищи в кулата. другото нещо, което предполагат е, че дядото врана е някакъв таргериън, който е бил брат на лудия крал и шепотите, които е чувал са били брат му, който се е опитвал да го вразуми, но само е катализирал полудяването му.

най-вероятните кандидати за азор ахай - легендарният боец, който е спасил света от белите бродници преди хиляди години сега ще бъде или денерис или джон сняг или и двамата по някакъв начин. рогът, който сам и другите врани откриха отвъд вала в сезон 2 или 3 най-вероятно е рогът на незнамсиквоси дето бил някъв рог, дет има силата да счупи вала по някакъв начин. тъй като вестерос и есос преди са били свързани континенти през дорн и валирия май се предполага, че е бил направен, за да избие първите валирианци и така са били избити всичките им дракони и земята, която в момента е море просто е потънала.

ааааааа

толкова мн неща дет звучат супер правдоподобни. искам да знам всичко и пак няма да ми е достатъчно.
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
KingOfTheFall

KingOfTheFall


Брой мнения : 52
Age : 24
Registration date : 04.05.2016

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyВто 31 Май 2016, 21:23

Ей велик сериал.

Любимия ми герой е Тирион, както май и на всички останали, които гледат сериала Very Happy

James Raynor и аз съм виждал някои от тези теори обаче ще видим. Абе след последния епизод просто искам Томен да умре в болка Smile
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyВто 31 Май 2016, 21:25

много ми е трудно да преценя кой ми е любимият герой. много време харесвах лорд тивин, преди речта му пред тирион, как искал да го удави денят, в който майка му умряла по време на раждането. после де да знам някво харесвах джейми, ама все се подсещам как бутна бран още в началото супер безмилостно и без да му пука. денерис ме дразни през целия сериал. не е няква супер красива, не е някъв оратор дето успява да обедини хората си с някви надъхващи речи. като цяло каузата й уж е добра ама тя просто винаги е на правилното място в правилното време и не й става нищо от огън и нищо повече. някво някак не виждам как е суперготина? постоянно е несигурна и объркана. имам чувството, че е сложена там само, за да привлича повече тинейджърки фенове? бриен е мн яка. тя е някво единственият герой, който остана жив с някакъв привкус на характера на нед старк. супер почтена и справедлива. може би тя и тирион са ми любимите. харесвах много роб старк ама то тва беше толкова отдавна.. джон сноу уж е готин ама някво прекалено предвидима му е съдбата личи си как ще е няква важна фигура и затва отказва да умре толкова време. бенджен старк. баси якото най-накрая след толкова много време чакане вече го видяхме. жив е някъв безсмъртен ли е ся кво? ааа и знае супер мн неща и ни предстои да разберем толкова много, а остават само два сезона и по-малко от половина. искам предистория с лудия крал.

не знам, човек нека бъдем търпеливи.

kingofthefall - следващото пак би могло да е спойлер?
има теория, че тоя тип врабчето е някъв мн стар приятел на нед старк и де факто е там само, за да съсипва таргериъните и да ги изколва. и мен ме дразни, обаче ако тва е вярно ще има мн луд плоттуист.
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
KingOfTheFall

KingOfTheFall


Брой мнения : 52
Age : 24
Registration date : 04.05.2016

Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones EmptyВто 31 Май 2016, 21:33

Spoiler alert!

Бате тоя сериал е известен с обратите си. Всичко е възможно. Иначе съм абсолютно сългасен с мнението ти за Денерис и Джейми, въпреки че ме кефи, докато не го видя да се натиска със сестра си...Тогава просто повръщам. А този Бенджен даже го бях забравил. Като си свали качулката нямах идея кой е Very Happy Very Happy Добре, че после брат ми ми обясни и си припомних.

А иначе има толко много интересни теори в нета. Ами майката на Джон Сноу? Там ще е много забъркано. Даже четох как Хрътката бил жив Very Happy Very Happy А дано, кефеше ме. А иначе за лудия крал се споменава, че гласовете може и да са на Бран, не знам точно как, но най-вероятно няква случка подобна с тая на Ходор. Дейба как умря Sad Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Game of Thrones Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game of Thrones   Game of Thrones Empty

Върнете се в началото Go down
 
Game of Thrones
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: