Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II

Go down 
+2
Crunch
Riddle
6 posters
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Empty
ПисанеЗаглавие: Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II   Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II EmptyСъб 16 Юли 2011, 18:48

Е?
Хареса ли ви филма?
Кои са ви любимите моменти?
Изобщо, говорете.



ГОСПОДИ, НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ЧЕ ВСИЧКО СВЪРШИ, В ДЕПРЕСИЯ СЪМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аз (ЗА ПОЗОР) още не съм го гледала, защото въпреки всичките ми увещания брат ми запази билети за Вторник,
но още отпреди седмица и нещо само като се сетя, и ми се доплаква.
Добре, де.
Доста си поплаках. Sad
УЖАС.
УЖАСУЖАС УЖАС!!!

Според вас кариерите на младите актьори от филма дотук ли ще спрат, или ще продължат да се развиват?
п.с.- и моля, ако имате критично мнение за Хари Потър като цяло, ни оставете да се сбогуваме ( Crying or Very sad ) необезпокоявани. Персонална молба. Благодаря. : ) Е, кажете си, ако филмът не ви е харесал и какво точно не ви е харесало, кои моменти според вас са слаби. Имам предвид обичайните върли противници да не почнат да развиват теории защо Хари Потър като цяло е боклук.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II   Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II EmptyВто 19 Юли 2011, 19:26

Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Tumblr_lol87qKljj1r086nfo1_500
беше прекрасен филм....
не мога да говоря. думите са излишни...
Върнете се в началото Go down
Crunch
Cutie Mark Crusader
Crunch


Брой мнения : 384
Registration date : 28.02.2011

Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II   Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II EmptyЧет 21 Юли 2011, 13:48

10годишният ми верен приятел и хари потър фен ме предаде и сега няма с кого да го гледам -.-
Върнете се в началото Go down
Магнолия
Finite Incantatem
Магнолия


Брой мнения : 624
Registration date : 13.02.2011

Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II   Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II EmptyЧет 21 Юли 2011, 22:02

Riddle написа:
Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Tumblr_lol87qKljj1r086nfo1_500
беше прекрасен филм....
не мога да говоря. думите са излишни...

Напълно съм съгласна с това.
Свърши. Crying or Very sad
И колкото и ужасно да е, картинката ме разсмя, просто е гениална Laughing
Върнете се в началото Go down
Field of Innocence
Autumnal Melancholy
Field of Innocence


Брой мнения : 237
Registration date : 31.01.2008

Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II   Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II EmptyПон 29 Авг 2011, 21:45

Беше невероятен! Най-добрият Хари Потър филм, перфектен завършек! Нямам търпение да излезне на ДВД и да го гледам още 76389 пъти.
Любими моменти - там, когато Макгонъгол прави защитните магии с каменните войници и казва "винаги съм искала да направя тази магия!". Или момента в Голямата зала, когато Хари се появява и Макгонъгол го защитава срещу Снейп. (като цяло Маги Смит беше невероятна <3) Момента с Волдемор/Драко прегръдката, на който 90% от Потър феновете в интернет се подиграваха? Всъщност, въпросът е кои сцени не са ми любими, хах.
А дали кариерите им са приключили - на Даниел със сигурност не е. От тримата той е най-активният, а и предстоящият му филм "The Woman In Black" изглежда много интересно. Ема се занимава повече като модел, отколкото като актриса, но четох и за нея, че не смята да приключва актьорската си кариера. От тримата филмите на Рупърт ми харесват най-много, но за него не съм чула нищо. (А, кратка справка с IMDb показа, че той има четири предстоящи филма). Мисля, че поне те ще ни радват от екрана още време.
Иначе нищо не е свършило. Последния филм не слага край на манията. Да, тъжно ми е, че няма да има повече филми, а и книги, но за книгите поне го преживях. =) С излизането на потърмор през октомври ще има нещо, което отново ще обединява потър феновете, за което лично аз нямам търпение!
Smile
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II   Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II EmptyПон 29 Авг 2011, 22:12

Аз ще го обобщя в няколко думи....хора, реве ми се. :Д
`Щото всички знаем, че това е едно голямо парче от детството ни и че няма да спрем да се сещаме за младите, невинни години, когато за пръв път хванахме първа част на ХП в ръка....поне аз няма да спра.
И когато взема някой ден да препрочитам цялата поредица, това ще е много повече от книга и усещането ще е напълно незасегнато от цялата тъпа комерсиализация, която разваля всичко.
Във тази книга има магия, която те поддържа дете и въпреки всичките и недостатъци, това е пре-предостатъчно.

Да, някой ден също така ще преизгледам цялата поредица. Макар че филмите далееч не ми повлияха колкото книгите. Естествено, поревах си за Алан Рикман. За какво друго да рева? Алан Рикман на екрана!
И за това, че подминаха смъртта на Джордж ей тъй, бай дъ уей малко.

Просто ми беше ясно, че това е the final cut.
И осъзнах защо мразя поредиците: вливаш се прекалено много в тях. Не е като в романите, които нямат продължения. Проклетото нещо става жива част от теб, а накрая просто го премахват оперативно, нали разбирате.
И после върви обяснявай това на хората, които те обвиняват, че не живееш в реалността..

P.S. Преди 2 дена седях на една пейка и се чудих каква форма ще е моят Патронус, прибавете към това факта, че съм пълнолетна.
да.


P.P.S. С нетърпение чакам филмите на Рупърт.
ю ноу.
Embarassed
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II   Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II EmptyПон 29 Авг 2011, 22:18

аз съм се чудела тоооолкова години подред какъв ли би бил моя патронус.
а иначе, честно казано изобщо не ми се говори по тази тема. болно ми е.
просто... магията, чувствата... винаги ще ги има. винаги ше си спомням как
ми донесоха ХП7 в деня на издаването опакован в 4 различни видове неща.
озорих се докато го отворя. мириса на хартията, чувството... джийз...
няма да усетя скоро такова нещо. не знам дали някой знае за какво говоря,
но при мен спомените ми миришат. на зима, на листа, на парфюм...
но имат мирис. този голям къс от детството ми беше... магически. и не мога да го опиша.
дори и да искам.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II   Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II EmptyПон 29 Авг 2011, 23:14

Цитат :
Проклетото нещо става жива част от теб, а накрая просто го премахват оперативно, нали разбирате.
И после върви обяснявай това на хората, които те обвиняват, че не живееш в реалността..
Върнете се в началото Go down
Crunch
Cutie Mark Crusader
Crunch


Брой мнения : 384
Registration date : 28.02.2011

Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II   Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II EmptyНед 23 Окт 2011, 23:39

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II   Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хари Потър и Даровете на смъртта: Част II
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Хари Потър
» 'Хари Потър
» Хари Потър Мейд ин Булгерия
» Хари Потър и прокълнатото дете
» Част от колекция^^

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: