Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хоръри

Go down 
+2
Lirael
Riddle
6 posters
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Хоръри Empty
ПисанеЗаглавие: Хоръри   Хоръри EmptyЧет 08 Сеп 2011, 13:18

Обичате ли такива филми?
Кои са ви любимите?
А най-скучните?
Мислите ли, че напоследък все по-рядко се срещат наистина страшни филми?
Кои заглавия ще препоръчате?
Върнете се в началото Go down
Lirael
Grig's God
Lirael


Брой мнения : 701
Age : 30
Localisation : Моя малък свят
Registration date : 21.12.2009

Хоръри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хоръри   Хоръри EmptyПет 20 Апр 2012, 21:29

Преди супер много обичах хоръри и съм изгледала почти всичко от преди 2005/2006, но напоследък филмите, които правят са просто ужасни и дори не са страшни, просто са брутално кървави, а това е хм, гнусно и безинтересно.
Филмите за Хелоуин са много яки, Dead silence също не е лош, Silent Hill също.
като бяхме малки по фокс кидс имаше едни супер яки детски, които са десетгодишни си бяха страшнички Very Happy
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Хоръри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хоръри   Хоръри EmptyСъб 13 Окт 2012, 09:59

последно гледах The Office или нещо от тоя сорт, китайски.
Интересен е. В смисъл, искаш да видиш какво ще се случи напред, как ще се развиват нещата и общо-взето не можеш да предвидиш какво ще стане.
Върнете се в началото Go down
SatanicSlayer

SatanicSlayer


Брой мнения : 602
Age : 42
Localisation : Grind Line - Arabasta
Registration date : 26.01.2013

Хоръри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хоръри   Хоръри EmptyЧет 31 Яну 2013, 21:52

Обичате ли такива филми? Разбира се. Понякога си мисля, че само такива филми мога да гледам.
Кои са ви любимите? От видовете хоръри, най-обичам психарските. Любим ми е Дракула от 50те години с Питър Къшинг и Кристофър Лий.
А най-скучните? Най скучният беше някакъв сатанински хорър, който си мислех че е як, но беше боза и половина. Заглавието не си спомням, но съжалявам че обидих бозата.
Мислите ли, че напоследък все по-рядко се срещат наистина страшни филми? Да, защото вече няма какво толкова да се открие в тази ниша.

Кои заглавия ще препоръчате?

1. Във вихъра на лудостта със Сам Нийл. Шедьовър. За феновете на криминалните хоръри с доста брутални моменти.
2. Детска игра - хайде да видим дали ще искате да имате кукли у вас.
3. Кошмари на Елм стрийт - великолепен филм. Всяка една част заслужава един специфичен вид награда, защото убийствата са доста гениално направени.
4. Петък 13 - Бате ви Джейсън може да ви догони, въпреки че тичате...той просто си върви.
5. Къща на хълма - невероятен филм. Ето това е съспенс от началото, до края. И да видим дали ще познаете, кой ще грабне 1 000 000 долара от участниците в надпреварата, кой ще оцелее в къщата.

Върнете се в началото Go down
http://satanicslayer.blogspot.com/
Mey
I can fuck him better, bitch!
Mey


Брой мнения : 20
Registration date : 19.12.2013

Хоръри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хоръри   Хоръри EmptyСъб 18 Яну 2014, 02:11

Да ви кажа, отдавна не се е намирал филм, който да успее да ме жегне. Някак си са ми повторяеми, изкуствени, не знам, не могат да ме вкарат в тръпката.
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Хоръри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хоръри   Хоръри EmptyСря 22 Яну 2014, 00:33

Бтв "The Conjuring", тоя новия е мн добър. Ама трябва да се гледа с атмосфера и нагласа. Ако го гледате на компа докато разглеждате тъмблр, слабо. Нооо наистина е мега добър филма, ФИЛМ, а не като тия простотии дето всичко се случва супер бързо, историята е плоска, а и е по истинска история.
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

Хоръри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хоръри   Хоръри EmptyСря 08 Юни 2016, 20:20

sinister определено крийпи история, която е много напрягаща и страшна и jump scares.

rec - басимаматастрашноепрезцялотовремеааааааааааааа

28 days/weeks later мнннн добри и двата. много ме е яд, че няма развитие по тая поредица

resident evil само първия филм.. имаше толкова мн потенциал да е почти като в играта, ама втория филм и всички след него са отвратителни. първият обаче е мн загадъчен и страшен и почти донякъде те потапя в атмосферата на игрите.

the exorcist и дори Exorcist: The Beginning - мн ъндъррейтед филм според мен. на мен мн ми хареса. има мн яка реплика на немски войник, която ползвам като предавам някой приятел и казвам квото той каза на нашия във филма "god is not here today, priest"

the omen поредицата /без римейка/ лууд ли си мн е болно

land of the dead

dawn of the dead - и стария и римейка, изобщо всеки филм /е.. почти де има и тъпи/ на ромеро

orphan - тва не знам дали е хорър? май е по-скоро трилър ама беше мн крийпи нз..

dead silence

aftershock

pet sematary

constantine


и може би любимият ми някога - from dusk 'till dawn

сигурно забравям десетки хиляди други ама тва за ся
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
Sponsored content





Хоръри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хоръри   Хоръри Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хоръри
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: