Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Колко точно важна е външната красота?

Go down 
+14
SunShine
Crunch
echoes
(r)evolution
Арлина
ερsilonε
Lobotomy
xRainbowx
BadKitty
DeadlyMelody
life. love. regret.
Jane Undead
Ange_Macabre
Riddle
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
echoes

echoes


Брой мнения : 375
Age : 31
Registration date : 06.04.2009

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyНед 06 Ное 2011, 03:25

WTF :DDDDDDD
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyНед 06 Ное 2011, 10:54

O.O

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Unname11
Върнете се в началото Go down
Crunch
Cutie Mark Crusader
Crunch


Брой мнения : 384
Registration date : 28.02.2011

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyПет 11 Ное 2011, 14:24

То е като клопка, баси. Ако някой ти пусне ръка, следва оплитане.
Върнете се в началото Go down
Jane Undead
A Strange Kind of Woman
Jane Undead


Брой мнения : 366
Registration date : 07.05.2011

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyПет 11 Ное 2011, 19:46

Винаги ми е било странно, защо човек (особено пък жена) трябва да се променя толкова, за да стане красив. То не са кола маски, бръснене, гримове, червила... Ще кажеш че хората сме си доста грознички натурално.
Върнете се в началото Go down
SunShine

SunShine


Брой мнения : 57
Registration date : 10.11.2011

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyПет 11 Ное 2011, 21:54

Външната красота е важна, но не е най-важна, защото е преходна един ден няма да ми пука дали е красив, ще в по-важно дали ще може да ме разсмее или да ме накара да се чувствам обичана. love
Върнете се в началото Go down
Kleo

Kleo


Брой мнения : 44
Registration date : 06.04.2010

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyНед 13 Ное 2011, 10:57

Мисля че човек трябва да живее в сговор със себе си, да се харесва. Ако за него лично хубавия външен вид е важен и ще му донесе повече самочувствие и спокойствие, нека се стреми да го постига. А това, че ще го харесват повече и околните е допълнителна екстра. Smile
Пожелавам на всички хубав ден на топло вкъщи и повече позитивизъм!
P.S. Щом четеш това, значи си вкъщи! Smile
Върнете се в началото Go down
life. love. regret.

life. love. regret.


Брой мнения : 473
Registration date : 30.08.2010

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyНед 13 Ное 2011, 11:11

Цитат :
Ако за него лично хубавия външен вид е важен и ще му донесе повече самочувствие и спокойствие, нека се стреми да го постига. А това, че ще го харесват повече и околните е допълнителна екстра.
Значи според теб (и много други тук) хубавия външен вид значи да изглеждаш така, че да се харесаш на околните и да имаш повече самочувствие, защото попадаш в някакви стереотипи, според които повече хора те мислят за хубава... Neutral Дай определение за хубав външен вид...
Върнете се в началото Go down
Kleo

Kleo


Брой мнения : 44
Registration date : 06.04.2010

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyНед 13 Ное 2011, 11:40

life. love. regret. написа:
Цитат :
Ако за него лично хубавия външен вид е важен и ще му донесе повече самочувствие и спокойствие, нека се стреми да го постига. А това, че ще го харесват повече и околните е допълнителна екстра.
Значи според теб (и много други тук) хубавия външен вид значи да изглеждаш така, че да се харесаш на околните и да имаш повече самочувствие, защото попадаш в някакви стереотипи, според които повече хора те мислят за хубава... Neutral Дай определение за хубав външен вид...
Според всички водещи психолози нервните разстройства и по-сериозните отклонения са предизвикани от несигурност - финансова, на характера и въобще всякаква. Така че слава богу че ги има стереотипите!! Пък и как ли щеше да те лекува един лекар, ако не бе обучен как да те оперира като е наблюдавал стереотипните, рутинни движения на своя професор... но да спра до тук. Мисля че стана ясно какво имам предвид.
Хубавият външен вид изключва мърлявост, тресящи се тлъстини, асиметрия на лицето (която, сещаш се, се коригира лесно с мааалко козметика). Освен това се постига и като акцентираш на това, което е най-красиво в теб.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyЧет 26 Апр 2012, 23:05

Всеки се влияе от външната красота. Поне до известна степен. Това е напълно нормално и заложено в нас. И който твърди обратното, си криви душата! Не става на въпрос за това да си "влюбен" някого САМО заради външния му вид. Не, разбира се, душевността влияе голяма роля. Но всеки, всеки човек се привлича от външните белези на другите и не може да го отрече!

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Unname11
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyПет 27 Апр 2012, 11:48

Даа, никой не може да е обективен и да се освободи от предрасъдъци. Винаги можеш да се опиташ и да не си супер радикален в извода си, ама винаги ше имаш едно на ум за човек. Примерно аз винаги, мн е тъпо, ама нкдс, гледам човек в краката, сериозно пълен рефлекс ми е, дали носи кецове или не.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyПет 27 Апр 2012, 14:01

и аз гледам хората в краката. мн са ми интересни обувките им. :Д :Д :Д
high five.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyПет 27 Апр 2012, 19:19

Аз пък им гледам косите и лицата.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Unname11
Върнете се в началото Go down
Saalik

Saalik


Брой мнения : 191
Age : 29
Localisation : In the land of the crimson moon.
Registration date : 10.11.2011

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyВто 08 Май 2012, 18:11

Абе... колкото и да се опитвате да ме убедите, че външната красота няма никакво значение за вас, не е вярно. Или не си спомняте, когато сте се почувствали отблъснати от някой човек с изключително жълти зъби, сплъстена коса, или просто мише изражение? Просто всеки иска да изглежда "духовно извисен" и "над тези неща". Но това си е биология. Хората са устроени така, че да търсят красивите белези у другите. Естествено, с това не искам да кажа, че трябва да бъдем привлечени само от външния вид. Душевността трябва да играе дори по-голяма роля, но... е факт, че на всеки от нас му изскачат очите, като види някой супер красив пич (и съответно мацка).
Върнете се в началото Go down
Darkmind

Darkmind


Брой мнения : 86
Registration date : 23.11.2011

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyСря 09 Май 2012, 03:16

Saalik написа:
Абе... колкото и да се опитвате да ме убедите, че външната красота няма никакво значение за вас, не е вярно. Или не си спомняте, когато сте се почувствали отблъснати от някой човек с изключително жълти зъби, сплъстена коса, или просто мише изражение? Просто всеки иска да изглежда "духовно извисен" и "над тези неща". Но това си е биология. Хората са устроени така, че да търсят красивите белези у другите. Естествено, с това не искам да кажа, че трябва да бъдем привлечени само от външния вид. Душевността трябва да играе дори по-голяма роля, но... е факт, че на всеки от нас му изскачат очите, като види някой супер красив пич (и съответно мацка).


И аз горе-долу така мисля. Само дето никой не се опитва да те убеди в каквото и да е. Дори това е мнението на повечето хора по тая тема. И само дето смятам, че ако го мисля аз е окей, а ако го мислиш ти... си тъпа курва. Не се обиждай. Имам си причина да го мисля. Мога и да се обоснова, ако има нужда Smile
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyСря 09 Май 2012, 13:59

има нужда
Върнете се в началото Go down
Darkmind

Darkmind


Брой мнения : 86
Registration date : 23.11.2011

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyПет 11 Май 2012, 18:04

Нема па, ама да ви попитам според вас кой е по-як от синовете на Анархията ?
Джакс или Тиг ?

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Sons-of-anarchy_288x288
Джакс

или

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Tumblr_lifzpaWVFp1qgmk3to1_400
Тиг

Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyНед 13 Май 2012, 21:03

значи си самопризнаваш, че нямаш аргументи, така лии : P : P : P

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Unname11
Върнете се в началото Go down
life. love. regret.

life. love. regret.


Брой мнения : 473
Registration date : 30.08.2010

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyВто 15 Май 2012, 11:50

еличка написа:
и аз гледам хората в краката. мн са ми интересни обувките им. :Д :Д :Д
high five.
Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Tumblr_m4233a2xIn1qhewlro1_400
alice in wonderland
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyВто 15 Май 2012, 12:45

(:
Върнете се в началото Go down
Жана д`Арк

Жана д`Арк


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 25.08.2012

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyСъб 25 Авг 2012, 23:26

Beauty is in the eye of the beholder.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyПет 06 Май 2016, 03:58

няма да лъжа, че в момента, в който се почувствам неудобно в кожата си и непривлекателна (състояния Very Happy), не мога да си намеря място.
важна е за мен, защото ме изразява.
всъщност е страшно важно да чувствам, че изглеждам хубаво.
то е едно цялостно състояние на комфорт.............
ако изпитвам дискомфорт от дрехите, подута съм, и най-малкото нещо ме кара да не мога да си намеря място.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Unname11
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 EmptyЧет 08 Юни 2017, 17:06

за мен във външността се крие цялостното излъчване на човека;
в чертите му; мимиките му;
това ме кара да ми стане симпатичен или не...

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Unname11
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко точно важна е външната красота?   Колко точно важна  е външната красота? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Колко точно важна е външната красота?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Красота?
»  Може ли да има красота в смъртта?
» колко често?
» Колко са важни парите?
» колко често плачете?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Общи приказки-
Идете на: