Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 обичам те...(?)

Go down 
+10
(r)evolution
SchiZzZo !!
MireFairy
odd soul
Арлина
xRainbowx
NanaSky
Жана д`Арк
Riddle
ερsilonε
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
MireFairy

MireFairy


Брой мнения : 22
Registration date : 01.11.2013

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyПет 01 Ное 2013, 22:20

Много лесно го казвам. Много рядко го чувствам.
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyПет 01 Ное 2013, 22:29

MireFairy написа:
Много лесно го казвам. Много рядко го чувствам.
това.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyНед 03 Ное 2013, 13:34

а аз ... не мога да го кажа, ако не го чувствам.
обикновено така се влюбвам, че после трудно мога да се откажа от човека, дори да ме направи на нищо. :Д
но рядко изпитвам чувства към някого.
ако изпитам, са само и единствено много силни.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

обичам те...(?) - Page 2 Unname11
Върнете се в началото Go down
SchiZzZo !!

SchiZzZo !!


Брой мнения : 55
Age : 34
Registration date : 29.07.2014

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyВто 29 Юли 2014, 01:52

Преди ползвах тези думи често, но разбрах, че са специални наистина. Не съм ги ползвала вече от много време.
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyВто 05 Авг 2014, 13:03

Аз пък май насилих Добри да ми каже, че ме обича и ми е много тъпо.
You see.. докара ме до вкъщи вечерта, преди да тръгнем за Созопол.  Бях опиянена от любов и щастие, беше ми мило, вълшебно, прекрасно.. Погледнах го, казах му, че го обичам и продължих да го гледам, защото беше толкова прекрасен, сякаш сияеше.. и исках да запомня този образ, да го запечатам, а и да му се насладя достатъчно, преди да сляза от колата.
После осъзнах, че това е изглеждало като "КАЖИ МИ, ЧЕ И ТИ МЕ ОБИЧАШ @@:@"
И той го каза.. едно такова несигурно и насилствено. И аз потънах в земята.
......

многозле.com
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyВто 05 Авг 2014, 21:10

Не е това... просто някой хора не обичат да го казват. Аз не мога да казвам "извинявай" и "обичам те". Имам чувството, че е нещо изключително трудно... В смисъл... обичам повече от всичко баща си и баба си, но ми трябваха години, за да им го кажа без да се срамувам. Имало е моменти с хора, на които вътрешно съм крещяла думите, но... мълчание отвън. Просто хем ме е срам, хем си мисля, че винаги звучи фалшиво. Не знам дали и той е така, но ако да... радвай се, защото е искрен. Просто делата са важни,не думите.

Някой ден ще ми е много трудно с този срам от това, че и аз съм човек с чувства, че и аз обичам.
Върнете се в началото Go down
(r)evolution
kozmic blues



Брой мнения : 446
Age : 30
Registration date : 20.01.2010

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyПон 27 Окт 2014, 22:54

казвам го често, защото е истина
иначе и аз много се бях наплашила от тази дума по едно време, в началото на настоящата ми връзка особено. ама ми мина.

Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyВто 28 Окт 2014, 19:29

аз се плаша дори като имам среща.
не ми се мисли за "обичам те".......
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyСря 26 Окт 2016, 21:17

Мен пък никога не ми се е налагало да изричам тези думи и това може би е проблем, защото сега, когато трябва...не мога
Върнете се в началото Go down
SatanicSlayer

SatanicSlayer


Брой мнения : 602
Age : 42
Localisation : Grind Line - Arabasta
Registration date : 26.01.2013

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyПет 28 Окт 2016, 20:16

Единствено го казвам, когато отварям нова кутия вафли Боровец.
Върнете се в началото Go down
http://satanicslayer.blogspot.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyСъб 29 Окт 2016, 03:21

А аз Сникърс.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

обичам те...(?) - Page 2 Unname11
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyСъб 29 Окт 2016, 14:05

SatanicSlayer написа:
Единствено го казвам, когато отварям нова кутия вафли Боровец.

same Very Happy
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyСъб 29 Окт 2016, 14:41

аз го казвам на дюнерите <3
Върнете се в началото Go down
PostMortem

PostMortem


Брой мнения : 298
Age : 30
Localisation : The Valley of Death
Registration date : 12.10.2010

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyСъб 29 Окт 2016, 20:57

Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyПон 07 Ное 2016, 16:04

За жалост се случва да го казвам, когато красивата някога връзка е била унищожена и се залъгвам с призрачен воал, който да прикрива настоящата агония. Реално чувствам обичта, но другият в мен е бил убит от предателството му, и ако можех да усетя истинската гавра, която ми е причинил, ........ но предпочитам да не го правя, защото тогава ще ме удари още повече тегоба и хептен няма да мога да стана от леглото - така че много лесно просто се връщам към детското умиление, от което толкова лесно страдам. Всъщност майната й на любовта и без това. Ако се запитам, не ме боли чак толкова от това, вече нямам и толкова нужда. Боли ме от това, че се раздалечих от приятелите ми, че си поеха пътя с половинките си, а аз съм изолирана в собственото си бродене из отвъдната пустош. Или поне да се разчисти всичко това отвъдно от мен. По дяволите, глупава съм, че някога съм вярвала, че това е сбъдната мечта. Искам да мога просто да се напуша и да виждам света по красив начин. Не да потвръгнат разните изкривени неща на травмираното ми вече съзнание... Бях щастлива, просто да ходя на университет, да пуша и да съм в нирвана. А сега какво.......... защо ми беше нужно? но нека да не съм лицемерна, може би щях да стана също толкова самотна; сега поне чувствам, че съм преживяла и постигнала много значими неща.
Уж бях спряла да го правя. Е, но като не мога да спра да подхождам с идеалистично доверие... А и вече имам чувството, че точно при мен няма как да се случи иначе. Сякаш ми е писано да се повтаря и повтаря. И уж го избягвам, уж си взимам поука. Нали повярвах на някой свят? И какво от това... Имам чувството, че какъвто и да ми изглежда партньорът, при мен няма как да не се превърне в ужасно чудовище след време. За да бъда във връзка явно просто не мога да бъда с някого, в когото съм влюбена. Трябва да е някой изпитано добър човек с години. Но аз не мога да бъда с някого без чувства. А и като се знам, те и по-смотаните могат да бъдат жестоки. Вечната самота е опустошаваща, но от друга страна предпочитам да не бъда роб на жесток човек и да имам деца от него. Просто се познавам и знам, че ако се обвържа с мъж, то несъмнено ще почне да ме малтретира. Достатъчно доказателства? Всеки мой опит в любовта винаги е завършвал по този начин.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

обичам те...(?) - Page 2 Unname11
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyВто 13 Дек 2016, 20:21

обичам те, обичам те, обичам те,
обичам те, за дето ме научи
да казвам, че обичам те! <3
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyЧет 12 Яну 2017, 16:59

иска ми се да можех да го кажа на мъж в момента.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

обичам те...(?) - Page 2 Unname11
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyВто 07 Фев 2017, 01:53

Безкрайно неприятно е когато нямаш възможност да кажеш на някого колко много го обичаш. И да покажеш.
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyЧет 09 Фев 2017, 14:46

Писах си с един американец, който на третия чат вече ми каза, че ще се наложи да се оженим, ако искам да ида при него там и да се срещаме. Very Happy Окей. Very Happy
Аз като знам, че вече няма смисъл да се запознавам с хора по скайп...

_________________
Nihil verum est licet omnia.

обичам те...(?) - Page 2 Unname11
Върнете се в началото Go down
Autumn Tears
Moonlight
Autumn Tears


Брой мнения : 23
Registration date : 09.02.2017

обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 EmptyЧет 09 Фев 2017, 23:07

Не съм сигурна, че съм изпитвала истинска обич. Силно хлътване - да, и след като отшуми, не е оставало нищо, даже ми е било странно как съм изпитвала толкова силни чувства. Според мен за истинската обич трябва да сте били години във връзка и да се е изградила една привързаност, да сте си станали част от животите и да не можете един без друг.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





обичам те...(?) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: обичам те...(?)   обичам те...(?) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
обичам те...(?)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» "Аз те обичам, глупаче, обичам те.."
» Обичам я...
» Добър вечер граждани
» Обичам /не точно разказ/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Общи приказки-
Идете на: