Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 опишете един ваш обичаен ден

Go down 
+2
NanaSky
Riddle
6 posters
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyСъб 10 Авг 2013, 04:22

интересно ми е да видя какво представлява нормалното ежедневие на всеки от вас.
как протича един ваш обикновен ден?

_________________
Nihil verum est licet omnia.

опишете един ваш обичаен ден Unname11
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyПон 19 Авг 2013, 22:45

Тъй като 12 клас свършва сравнително рано и изпитът ми по английски не изискваше чак толкова зверска подготовка, си се радвам на едно 5-месечно блаженство, в коетоо нека да видим: спя до обяд, вися на компа, chill-вам с приятели и все по-неуспешно успявам да си легна преди 5. ^_^

_________________
Nihil verum est licet omnia.

опишете един ваш обичаен ден Unname11
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyСря 21 Авг 2013, 19:30


ПО ПРИНЦИП един мой обикновен ден минава така:
Ставам в 8-9, къпя се, пия 424258349834 литра вода, чета малко, уча, отивам в Новотела в 12, в 3 свършвам лекции/практика, звъня на Копчо, виждаме се или не се виждаме, прибирам се, готвя, чистя, уча, цъкам на компа, рисувам, къпя се, ям и пия 394584329 литра вода, чудя се кво да правя, излизам, въртим пой, лигавим се, прибирам се, къпя се, пия 4982394823 литра вода, пускам филм и лягам.
Само миналата седмица обикновеното ми ежедневие минаваше по-различно, понеже нямахме лекции и бях на село. На село дните са така:
ставам в 7-8, работя цял ден, къпя се, ям, излизам към 9-10, прибирам се, спя.
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyСря 28 Авг 2013, 16:42

аа бтв, ти как се прибираш толкова късно в Изгрев, като няма рейсове, опасно е пеша и такситата са скъпи :Д

_________________
Nihil verum est licet omnia.

опишете един ваш обичаен ден Unname11
Върнете се в началото Go down
(r)evolution
kozmic blues



Брой мнения : 446
Age : 30
Registration date : 20.01.2010

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyСря 28 Авг 2013, 20:37

в общи линии ставам, къпя се, ям нещо /ако има или ако имам време да ям/, излизам, взимам си кафе на път за спирката(тва е задължително!), мотая се с някви хора, прибирам се за някво време, пак ядене и ала-бала простотии и после или си излизам някъде из квартала или гледам филми/сериали, чета, форуми, блогове, етц
и ям сигурно по цяла вечер ако съм си в нас, не знам, не мога да се спра просто :д

в смисъл, лятото е така :д иначе нямам идея какво ще ми е ежедневието след месец
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyЧет 29 Авг 2013, 20:12

Riddle написа:
аа бтв, ти как се прибираш толкова късно в Изгрев, като няма рейсове, опасно е пеша и такситата са скъпи :Д
таксито е 3лв, а чат-пат пеша или с Добри

ии се телепортирам... понякога :Д
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyСъб 31 Авг 2013, 01:02

Ооо кое е това свещено такси
я го издай
=D

_________________
Nihil verum est licet omnia.

опишете един ваш обичаен ден Unname11
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyНед 15 Сеп 2013, 22:05

отивам на даскало, прибирам се, ям, стоя на компа, евентуално ходя на спорт/излизам с разни хора... тва ми е училищното ежедневие. попринцип събота или неделя си намирам нещо по-интересно за вършене, евентуално някъде да купонясвам и така.

а това лято бях на толкова места и прекарвах всеки ден по толкова различен начин, че простооо... i'll miss the summer.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyСря 22 Яну 2014, 23:21

да, и при мен лятото беше период на пълен айляк и свобода...
особено след минчо, човек.
по цял ден стояхме с брат ми и гледахме the walking dead и се наслаждавах на всяка секунда
просто спокойствието, което хората обикновено не виждат и не оценяват, щото са свикнали с него, ми беше като манна небесна, упояваше ме като някакъв наркотик
толкова, толкова, ТОЛКОВА беше яко да не съм в постоянен страх и параноя, да ми паднат всичките обвинения и паразитни емоции от плещите
заедно с училище, учене за кандидатстване и всичко такова
в смисъл, усещането на свобода беше прекрасно
е после се появи другият кретен =D и в известен смисъл ми развали това спокойствие
но все пак, цял юни беше .. супер.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

опишете един ваш обичаен ден Unname11
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyСря 12 Фев 2014, 11:08

ставам....
часът е десет, десет и нещо, а ние двамата с боби пием кафе.
Всъщност, ставам към 9 при нормални обстоятелства, но те не са нормални почти никога, така че обикновено си лягам в 9. не обичам да си проспивам деня, tho. Сутрин пия кафе и чай. Ако има цигара, пуша цигара.
Ако съм във София, следобеда съм на центъра и винаги засичам случайно някого.
Ако съм в Севлиево, готвя. Ако Деси почива, двете решаваме дали да тръгнем към търново или към варна.
Ако съм във Варна, гледам морето и се чудя къде ще спя.
Ако по някое време имам интернет, слушам колкото мога Бийтълс, Моби и Еди Ведър и после свиря.

Всичко зависи от това в кой град съм, така че откакто завърших май нямам програма/ а и откакто се мотая безработна по улиците/ но най-общо животът ми се състои в едно не-правене на планове и едно вземане на решения в последната секунда
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyПон 17 Юли 2017, 23:23

От началото на лятото, а вярвам, че и до края деня ми минава по следния начин:
Ставам (8-9 часа), измивам очи, зъби и сядам на компа. Играя или гледам някви видеа, а ако съм гладен закусвам, докато гледам нещо. След това от (да кажем някъде към 10) до 13:00 играя нещо. След това сядам да гледам телевизиа от 13:00 поне до 18:00 като от началото на лятото гледам колоездене или по-точно Тур дьо Франс. След това играя поне до 23:00 и лягам или гледам филми до сутринта като спя 4-5 часа Smile
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyВто 26 Юни 2018, 09:53

ставам, работя от вкъщи и вечерта правим нещо заедно с Алекс. (и успявам да уча, йей!) flower

_________________
Nihil verum est licet omnia.

опишете един ваш обичаен ден Unname11
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден EmptyВто 26 Юни 2018, 12:57

Деля дните си на два типа:

1. Ден за колоездене
Ставам към 5, закусвам, пия кафе, към 8 тръгвам с колелото. Прибирам се по обяд, аспирин, душ и сън до вечерта, а тогава играя на компютъра/чета/гледам филм/пиша.

2. Скучен/мързелив ден
Ставам по някое време, към обяд и мързелувам. Гледам и световното по футбол и съм на компютъра през повечето време, а когато не съм - чета
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





опишете един ваш обичаен ден Empty
ПисанеЗаглавие: Re: опишете един ваш обичаен ден   опишете един ваш обичаен ден Empty

Върнете се в началото Go down
 
опишете един ваш обичаен ден
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» опишете се сами

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Общи приказки-
Идете на: