Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Феодален App

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Maniacal_Badger




Брой мнения : 11
Registration date : 30.06.2016

Феодален App Empty
ПисанеЗаглавие: Феодален App   Феодален App EmptyЧет 30 Юни 2016, 20:05

Стефан седи пред мен и се мръщи на бирата си. През вратата влиза най-яката мацка, която съм виждал. Шляпвам Стефан зад врата и го насочвам с поглед.
-Холи Шит братле.- Стефан хвърля поглед към мен.
-Да пробвам ли?
Стефан си отпива от бирата замислено.
-Не.
-Що?
-Защото братле, същото момиче го виждам за трети път и още първия път му проверих оувърол коефициента.
Начумерих се.
-И кво?
-Деведесет и три.- Устата на Стефан се усмихва, но очите му не мърдат.
-И кво ?
-Ти имаш четиресе, братле.
-Четиресе и пет, тъпак. Закръгля се към петдесе. И кво искаш да ми кажеш, че само щото някъв тъп ап казва нещо не тряя се занимавам с момичета дет ме привличат.
-Тъп ап си ти братле, тва е наука.
Замълчахме за малко.
-Слушай ся.- Започна пак, Стефан. - Аз не мисля, че тия четиресе и пет те показват къв си. Ма нали се сещаш, че даже да се заговори с теб ся и да и земеш координатите след 30 минути ще ти е проверила коефициента и си до там.
Почнах да се дразня.
-Момичетата не се интересуват от тва.
-Да, ма връзки между хора с повече от 30 разлика в оувърол коефициента се срещат едно на хиляда. Мъжете понякога ебат някоя с по-нисък ма в крайна сметка пак се оказват с принцеса равен коефициент.
-Вадиш си ги от гъза тия статистики.
-Тъпак . Много ме дразниш кат не си прочел нищо по-въпроса и толко много знаеш. Тия хора дет са я праили тая апликация да не са дебили. Изчислява повече характеристики от колкото можеш да преброиш. И ги обработва с математика дет не можеш да си представиш. Ма тя може.- Стефан метна поглед към момичето.
Бях изнервен. Попринцип нямаше да ми подейства така, но колкото повече го мислех толкова повече я исках, а Стефан беше убедителен.
-И кво?- Казах с презрение.
-И кво . Тя е трето ниво агент на Google ти работиш в кол център. Хората, които имат шанс с нея, за два дена могат да направят програма дет върши тва дет ти ша вършиш цял живот по-добре от тебе. И не го правят само щото работата ти е безполезна, така или иначе.
-О, умри. Ти да не си мноу повече?
-Моите амбиции са да стана я алкохолик, я друсалка брат. Не да я оправям тая.
***
Гледах през прозореца на метрото и ми беше сдухано. Не мога да повярвам, че зимах Стефан толко на сериозно. На рационално ниво много добре знаех, че няма как да не говори лайна, но въпреки тва го оставих да ми подейства. И когато се сещах за нея ми ставаше още по-гадно. Исках да я познавам ужасно много.
Загледах се из хората в метрото и се опитвах да изчисля коефициента им на око. Външния вид е по-малко от една десета от нещата, които влизат, но съм чувал че е обвързан с останалите показатели. По-хубавите хора получават по-добро отношение, развиват по-голямо самочувствие, намират си по-хубава работа. Шибана каскада.
Загледах момичето пред мен. С тва лице не беше повече от трийсет. Ако Стефан е прав винаги бих могъл...
***

The Magic Stefcho каза: Ей Тишо, имам изненада за тебе любов моя :*)

Neverlasting Fire каза: Ква?

The Magic Stefcho каза: Преди година намерих един пичага в 4chan. Даваш му петдесе евро и име на мацка и той изнамира голи/по бельо снимки на дадената мацка. Хаква компютри праи чудеса, толко е добър, че направо е плашещо.

Neverlasting Fire каза: Верно ли натам отиваш...

The Magic Stefcho каза: Та аз вече му дадох педесетачка, за да я издира тая твойта възлюбена. Оказа, се че в гимназията се снимала за гаджето си. Срещу още 150 шги даде сичките. Ако дадеш стотачка шти дам другите петдесе. Надяям се да не ревнуваш ако и аз ги използвам снимките Wink

Neverlasting Fire каза: Голям си глупак Стефане.

The Magic Stefcho каза: ;( Са що ме обиждаш?

Neverlasting Fire каза: Остаи момичето на мира.

The Magic Stefcho каза: Аууу Ма ти да не си влюбен бе тишо (heart)

Neverlasting Fire каза: Еби се.

The Magic Stefcho каза: Чакай, чакай любов моя! Като те видях как ти светкат очичките подозирах, че ще се разчувстваш, но тва не е края на изненадите, които имам за теб!

Neverlasting Fire каза: ?

The Magic Stefcho каза: Чакай първо да ти разкажа, цялата предистория, за да знаеш колко много мисля за тебе. Начи зачетох се по въпроса с оувърол атракшън апа и намерих нещо интересно. Изобщо не си прав, че момичетата не ги глеали тия неща. Масово момичетата казват, че не ги ебе, но те казват същото и за размера на пениса и статистиките им противоречат и на двете места. И потърсих аз, точно за ситуациите, в които хора с различен коефициент се заобичват(рядко е ама се случва). Почти Всичките са били щото или са били принудени да общуват дълго време заедно от обстоятелствата или щото поради няква причина са имали грешна информация за другия в началото.

Чувствах се ужасно празен. Вече бях напълно сигурен как ще продължи. Исках само да я познавам и да се виждам с нея отвреме навреме. Нищо повече.

The Magic Stefcho каза: Та Тихомирчо тоя моя пичага със снимките прави и други фокуси. За 200 евро може ти направи маска, за апа. Маската издържа около седмица преди информацията от мрежата да я наводни, но тва значи, че ще имаш седмица, в която момичето ще те вижда като деведесет и седем точки. Кво мислиш за тва ? Не съм ли ти най-добрия приятел?

Neverlasting Fire каза: Даже не знаеш дали ша я видим пак...

The Magic Stefcho каза: Знаем къде си пие кафето душа. И маската почва да действа един час след като я задействаш ти. Ще можеш и да се подготвиш.

Neverlasting Fire каза: Хубаво давай..

The Magic Stefcho каза: Давай тигре давай Wink
Върнете се в началото Go down
Maniacal_Badger




Брой мнения : 11
Registration date : 30.06.2016

Феодален App Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Феодален App   Феодален App EmptyЧет 30 Юни 2016, 20:14

УОУ
Прочетох си го. Много съм талантлив.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Феодален App Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Феодален App   Феодален App EmptyЧет 30 Юни 2016, 21:10

и скромен.
Върнете се в началото Go down
Maniacal_Badger




Брой мнения : 11
Registration date : 30.06.2016

Феодален App Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Феодален App   Феодален App EmptyЧет 30 Юни 2016, 21:12

ερsilonε написа:
и скромен.

Един от многото ми таланти =)
Радвам, се че се забелязва.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Феодален App Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Феодален App   Феодален App EmptyПет 10 Фев 2017, 17:47

и все пак е велико.
на втори прочит дори леко ми напомни за Селинджър.
Върнете се в началото Go down
Artemis.
☽...dulce bellum inexpertis...☾
Artemis.


Брой мнения : 247
Age : 26
Localisation : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Registration date : 17.11.2013

Феодален App Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Феодален App   Феодален App EmptyСъб 11 Фев 2017, 00:55

Оо, това го бях чела в един друг форум.
Много ме изкефи, най-вече, защото е написано на доста жаргонен език. :д
Върнете се в началото Go down
Jane Undead
A Strange Kind of Woman
Jane Undead


Брой мнения : 366
Registration date : 07.05.2011

Феодален App Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Феодален App   Феодален App EmptyНед 26 Мар 2017, 05:08

Като цяло има интересна идея. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Феодален App Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Феодален App   Феодален App Empty

Върнете се в началото Go down
 
Феодален App
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Вашето творчество :: Проза-
Идете на: