Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ☾𝒾ℯℓ ♱

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

☾𝒾ℯℓ ♱  Empty
ПисанеЗаглавие: ☾𝒾ℯℓ ♱    ☾𝒾ℯℓ ♱  EmptyВто 02 Май 2017, 15:35

Like a Star @ heaven

_________________
Nihil verum est licet omnia.

☾𝒾ℯℓ ♱  Unname11
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

☾𝒾ℯℓ ♱  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ☾𝒾ℯℓ ♱    ☾𝒾ℯℓ ♱  EmptyВто 02 Май 2017, 16:01

Ужас. Заради това, че баща ми постоянно искаше да изхвърля мои вещи и поради неприязънта, която съм развила към стария дом, постоянно изнасям мои неща от там, но стигнах до момента, в който почнах да се чувствам задушена от това, което съм донесла, и мисля, че може би съм направила грешка. Ако знаех, че този апартамент е мой, нямаше да ми пречи. Но съм помъкнала толкова неща със себе си в несигурността. Ами ако ми се наложи да ги премествам пак? Вместо да ми е лесно... та така, почнах да съжалявам за решението си, но просто си представям как есента баща ми идва и хвърля всичко като предния път, когато едва опазих неща, които исках. А и след като брат ми заживя там с приятелката си, почнах да се чувствам излишна, и исках да събера до себе си всичките ми вещи, личното ми пространство, така да се каже, ''дома ми'', защото повече не искам да се връщам в онзи цигански квартал, в онзи гаден дом, който свързвам с неприятни спомени, а и нямам място вече там. Толкова е гадно да се мъкнеш по квартирите.... и тези стари дневници, които помъкнах днес, толкова ми лъхнаха на прашасало. Мразя да се чувствам толкова странна, като някаква вехтошарка. Но нали си спомням предния път как баща ми ги беше помъкнал към кофите, а това са ми спомени. И сега се разкъсвам между това как ми е неприятно да трупат пространството на новото място, как се чувствам като някаква откачалка, че съм ги помъкнала, хем от друга страна знам, че исках да изнеса всичко мое от онзи апартамент (въпреки че голямата библиотека няма как да я взема, за жалост, с всичките прекрасни книги, които притежаваме). А баща ми се беше заканил и на тях. И понеже книгите няма как да ги пренеса и спася, мога само да завлека част от тях, но защо ми е да опразвам толкова хубава библиотека, която не мога да си хвана подръка с мен, а само да разпилея. Та понеже няма как да я защитя по никакъв начин, само се надявам баща ми като си дойде, да не изхвърли нищо от нея, защото е моята гордост... <3
Оф, на всичкото отгоре се оказа, че пак съм забравила неща там, което значи, че пак трябва да правя един от омразните ми курсове натам.

може да ви се струват тъпи тези работи, но какво да направя.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

☾𝒾ℯℓ ♱  Unname11
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

☾𝒾ℯℓ ♱  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ☾𝒾ℯℓ ♱    ☾𝒾ℯℓ ♱  EmptyВто 02 Май 2017, 21:34

Добре, защо съм толкова податлива?? Дойдоха хора, предлагащи прахосмукачка Rainbow и почнаха да ме обработват да работя за тях и не успях да откажа. И сега не знам как ще го направя... толкова ще ми е неприятно да ги разочаровам, да изляза несериозна. Как можах да се набутам в подобна ситуация? Само аз си знам как успявам да се почувствам длъжна на хора, с които нямам нищо общо. Но жената ми стана много симпатична и ... се почувствах отговорна.
Колко съм наивна понякога. Как може от нищото да си създам такъв проблем?

_________________
Nihil verum est licet omnia.

☾𝒾ℯℓ ♱  Unname11
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

☾𝒾ℯℓ ♱  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ☾𝒾ℯℓ ♱    ☾𝒾ℯℓ ♱  EmptyСря 03 Май 2017, 13:14

Тъкмо писах на жената, че не желая да се занимавам с работата, и видях, че баща ми има рожден ден. Звъннах да му честитя и между другото му разказах историята. Е, не. Не може да се набутам двойно така. Вмето да ме похвали, че съм успяла да отблъсна неприятната ситуация, той почна супер ожесточено да ме убеждава как трябва да го направя, защото имам нужда да се социализирам, разчупя и т.н. И вика, че много щял да се зарадва, ако го направя, и изобщо.... Сега пък трябва да разочаровам него. Всъщност това ще е по-неприятно от първото, защото ако онази жена ми е непозната, то баща ми не е и такива ситуации при него винаги са много деликатни, защото държи на тези неща...
Оф, мамка му...

_________________
Nihil verum est licet omnia.

☾𝒾ℯℓ ♱  Unname11
Върнете се в началото Go down
more




Брой мнения : 146
Age : 43
Registration date : 11.03.2017

☾𝒾ℯℓ ♱  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ☾𝒾ℯℓ ♱    ☾𝒾ℯℓ ♱  EmptyПет 05 Май 2017, 20:59

не ти е лесно Smile
Успех,ℛiddℓℯ!
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

☾𝒾ℯℓ ♱  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ☾𝒾ℯℓ ♱    ☾𝒾ℯℓ ♱  EmptyСъб 06 Май 2017, 12:10

Знам, че като цяло са дреболии Very Happy но мразя да се спречквам с такива. А и нали трябва да има с какво да си запълвам дневника. Very Happy

_________________
Nihil verum est licet omnia.

☾𝒾ℯℓ ♱  Unname11
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





☾𝒾ℯℓ ♱  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ☾𝒾ℯℓ ♱    ☾𝒾ℯℓ ♱  Empty

Върнете се в началото Go down
 
☾𝒾ℯℓ ♱
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Архив :: Кошче-
Идете на: