Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~ Форумът за Личното Ви Творчество ~ ˚₊‧꒰ა ☆ ໒꒱ ‧₊˚
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Amazon LOTR: The Rings of Power

Go down 
АвторСъобщение
ℛi∂∂ℓℯ
Nemo ⚕☠︎︎
ℛi∂∂ℓℯ


Брой мнения : 8703
Age : 29
Localisation : Love's manna flask
Registration date : 04.01.2008

Amazon LOTR: The Rings of Power Empty
ПисанеЗаглавие: Amazon LOTR: The Rings of Power   Amazon LOTR: The Rings of Power EmptyНед 21 Юли 2024, 05:16

Реших да дам шанс на ROP след две години пристрастно отричане.
В крайна сметка ми даде точно това, което смятах, че ще му липсва. Филмът е пълен със скъпоценни камъни на морала и мъдростта. Някои сцени ме докоснаха толкова дълбоко, че ме вдъхновиха да подобря подхода си към житейските ситуации. Хората биха предположили, че темпото е бавно; но ако някой си позволи да намали темпото в този забързан, пренаситен от пейзажи свят, ще открие, че има някои тихи моменти в телевизионния сериал, които за мен винаги са били сърцевината на вселената на Толкин - красивата чест на човешка душа.
Мислех, че ще е пропаганда, а не е.
Да, различно е от книгите, но предвид факта, че имат толкова малко права върху материалите, те вършат страхотна работа.
Освен това се хванах да съдя поредицата, защото Келебримбор уж не беше „привлекателен“, тогава си спомних как някой каза, че LOTR е направен като филм на Дисни с красиви принцове и осъзнах, че това е моето собствено възприятие на една дама, която просто иска красиви момчета.
Този сериал беше урок за мен да не съдя, преди да му дам шанс да се развие.
В крайна сметка това беше всичко, което исках. Дори се говореше за Троицата, когато Халбранд каза, че трима в 1 не могат да бъдат счупени (той беше той, нали)?
Или когато Хано .... Няма да развалям сцената, но беше сърцераздирателно за мен.
Не знам как ще бъде вторият сезон, но очаквам нещо по-добро, защото персоналът видя реакцията на публиката и трябва да е събрал достатъчно обратна връзка, за да го направи по-добър. Повече XP, по-добри сезони, ако за съжаление сценаристът не се бори с игнориране от музата си, което не вярвам да е така.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Amazon LOTR: The Rings of Power Luis_r10
Върнете се в началото Go down
https://caledonian-vapour.tumblr.com/
 
Amazon LOTR: The Rings of Power
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: