Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 душевни терзания

Go down 
+23
life. love. regret.
NanaSky
SatanicSlayer
(r)evolution
Chocolate
odd soul
ερsilonε
beeblebrox
Leen
Walking in my shoes
Шизофреничка
FrozenGirl
джинджър
echoes
Анджи
Арлина
Riddle
shoe!
Purple.
El Manana
xRainbowx
lisavegan.
Джо
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyСря 25 Дек 2013, 15:20

нямам, бе, мама му стара
обичам
когато
е
така
ПЕРФЕКТНО

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 6 Unname11
Върнете се в началото Go down
Chocolate
forever whatever



Брой мнения : 550
Age : 26
Registration date : 26.06.2010

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyПет 31 Яну 2014, 23:36

мъча се от някви супер хипер дълбоки неща

като това, че не мога да препрочитам книги с истинско желание, колкото и да е силно в началото
и няма даже да дочакам да прочета мокингджей, ОФ БЕ

и като факта, че се отказах от уроците по пиано back in пети клас, и пет години по-късно ся се мъча от угризения
щото всъщност ми беше много хубаво и можех много да се усъвършенствам
а не съм се опитвала дори да свиря от миналата зима, когато си изтеглих партитурите с инструментали на картър бъруел

*въздиша драматично*
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyСъб 01 Фев 2014, 16:08

оо, човек, почни пак <3
и аз така свирих четири години на китара, после спрях за 1-2 години ииииииииииииииииииии
сега да хвана китарата, не мога. ако почна по ноти, ще успея... ама. ;/
давай!
!!!
нахъсай се Very Happy

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 6 Unname11
Върнете се в началото Go down
Chocolate
forever whatever



Брой мнения : 550
Age : 26
Registration date : 26.06.2010

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyСъб 01 Фев 2014, 16:19

трябва първо да се стопли времето, че синтезаторът ми е на горния етаж, пък там е много студено ;д

аз миналата зима се бях нахъсала много, обаче се оказа, че съм забравила как се нанасят на петолинието нотите, като са с ключ фа (трябваше да го гугълна, за да се сетя как се води, фмл), и всичко, свирено на две ръце, ми излизаше фалшиво Very Happy
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyСъб 01 Фев 2014, 17:01

СИНТЕЗАТОР
Моята.
мечта. <3

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 6 Unname11
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyВто 04 Мар 2014, 00:57

едва ли съм само аз така, обаче всяка година се случва едно и също: зимата се депресирам, отчайвам, ставам песимистична, не мога да правя нищо, седя си вкъщи по цял ден и се цупя ;д все едно пмсвам, ама че с месеци ;д и лятото естествено става обратното - задвижвам се, ставам оптимист, щастливо ми е, излиза ми се, правят ми се нещо, всичко, и просто страшен прилив на енергия. не мога да си го контролирам, цял живот съм била така. единственото миналото лято ми беше депресиращо, ама си имаше фактори и причини за тва, да не решите, че хобито ми е по цяла година да се депресирам  Very Happy дори аз нямам такава енергия!!

а астрологичната ми книжка казва, че скорпионите са в апогей през лятото, което е странно, щото сме родени октомври/ноември  Very Happy ама е вярно!
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyВто 04 Мар 2014, 23:05

нормално си е
като времето е начумерено, човек се потиска, става му студено и на душата
като е топло, се зарежда с енергия и уют

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 6 Unname11
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyСря 05 Мар 2014, 00:35

ама винаги съм имала чувството, че аз го приемам по навътре ;д
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyСря 05 Мар 2014, 10:30

трети ден ми расте шибания мъдрец, отмених си рисуването даже
и се мажа с някаква отвара,която баба ми даде от кокичета и работи като новокаин, но има ужаааааааааасен вкус.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyСря 05 Мар 2014, 12:55

искам и аз да ми расте мъдрец Very Happy да не се чувствам толко тъпа. Very Happy

иначе относно сезоните, донт уори, всички скорпиони сме така, аз винаги .
тая година има мегдан да е по-различно щото вече се научих да не се стресирам от глупости и т.н. и не ме бие така яко хормона както преди Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyСъб 28 Юни 2014, 19:06

тоя пост ще е специален поздрав за chocolate, ако още влиза тук (само аз ли останах дейба ;д)

в момента съм носталгична спрямо... 2013. която сигурно беше най-гадната година в живота ми и ми се повръщаше (и все още ;д) от нея, ама в момента слушам нещата, които слушах преди една година по това време, обсебвам се от някакви книги и гледам неща, които съм сваляла тогава, та ми стана едно топличко на сърцето ;д тва е щото съм забравила какви шитни ставаха.

а да, осъзнавам, че ще ми липсва даскалото :/
мн съм зле нещо
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyНед 29 Юни 2014, 19:43

блаа... уж щях да пиша, уж щях да пиша и на едно др място (Сид), но нещо нещата се обърнаха на 180 градуса.

няма нищо по-хубаво от това просто да избягаш от вс и да се занимаваш само и единствено цял ден с коли, акумулатори, свещи и тям подобни работи, от които нищо не разбирах, а сега вече нон-стоп си говоря с баща ми и го разпитвам кое къде е, какво прави, как го прави и т.н.

и сега трябва да се връщам, а хич не ми се иска... нямам резултати, не знам какво ще правя, останах разочарована за пореден път, от близки мои хора... най-накрая трябва да си науча урока, който живота безброй пъти ми преподава: не се доверявай, не вярвай на "приятели".

но. НО. има едно "но". била съм на мнооооого по-лоши места, само като се сетя за психическото ми състояние миналата година(цялата), постоянно нещо се объркваше, постоянно бях тъжна... просто сега това всичкото е малка спънка и съм горда, колко много порастнах от миналото лято насам. или пък всичко си е същото, но аз го възприемам по различен начин. да... макар, че има няколко камъчета, тва не може да ми попречи на щастието. всеки има дни, в които е умислен, но има и дни, в които просто ми харесва да си гледам небето и да се усмихвам тъпо. да си чета книга...

да...

наистина оставих зад гърба си всичко училищно. всичко, което ме спъваше е вече зад мен, и само остава на новия старт да се опитам да не оплета конците прекалено много, за да не се налага да се чудя как да ги разплета. (:


Последната промяна е направена от faye на Сря 16 Дек 2015, 21:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 31
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyПон 30 Юни 2014, 10:09

добре че е тая изповедалня, че да се повайкам малко. Мъжът ми има рожден ден, а аз съм със скапано настроение, защото нямам муза от страшно много време, не пиша и не мога да пиша, а ми се щеше да му напиша стихче. Станала съм като камък отвътре - нищо не помръдва, няма повей, всичко е застояло и дори една римичка не ще да се роди в главата ми. Дори ми е трудно да се изразявам приказно, а в това ме биваше много. Damn, вярно е, че през лятото "римата все ми горчи", както съм писала в 1 стих, но, мамка му, аз не съм писала от април месец. И то това априлското, последното, беше едно такова... с изгубена душа. Като останалите ми последни, които са пълна скръб и миши изпр.. нерадости.
Много ме е страх да не изгубя тая способност, от малка си знам, че това съм аз и ако не мога друго, то поне мога да пиша. Сега и това не мога.
Мога други неща, които по нищо не могат да се сравнят с поезията.. И за да не започна много да драматизирам, защото това умение ми остана, а и като че ли обичам да го правя понякога, ще оставя  оплакването до тук.

Ще оставя и лошото настроение тук, чака ме рожденик-рицар
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
Chocolate
forever whatever



Брой мнения : 550
Age : 26
Registration date : 26.06.2010

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyВто 29 Юли 2014, 23:19

не стига, че вчера изгорях (и то не на басейна, а по време на прибирането пеша оттам) и едва изкатерих пътя до у дома и лежах 5 часа и се лепих с краставици Very Happy и на всичкото отгоре ме беше ужилило и някакво насекомо по крака и ако вчера само пръстчето ми е било като поничка, днес половината ми ходило е подуто като бургер от реклама на макдоналдс. ugh.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyСря 30 Юли 2014, 11:50

Спокойно. Остават само още няколко дни болки, докато изгорялото и ужиленото минат. Very Happy

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 6 Unname11
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyЧет 31 Юли 2014, 13:59

кола маска...
why u so лепкава?!?!?

другият път си купувам машинката за 20 лв и изобщо няма да се мъча с тая разтопена захар, дето я продават и печелят милиони от нея.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyСъб 03 Яну 2015, 15:33

кола маската е лепкава,
а защо шибаните лентички никога не скубят нищичко

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 6 Unname11
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyСъб 03 Яну 2015, 17:28

купих си машинка. still лепкаво.
а на тия минусови температури нали си ме представяш как ше мръзна... няя начин.
бръсначки форева. :Д
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyНед 04 Яну 2015, 04:30

обаче не и no shave december
в смисъл
не мога
ще се чувствам мърляво, грозно и отблъскващо
дори само аз да си знам кое къде ми е лол

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 6 Unname11
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyНед 04 Яну 2015, 12:33

хахаххх, да, и аз не бих могла да карам no shave november :Д
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyПон 05 Яну 2015, 00:52

ауе през ноември чат-пат може да има време, подходящо да си мандахерцаш месата наляво-надясно
не би ли трябвало да го нарекат
No shave december или january Very Happy

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 6 Unname11
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyПон 05 Яну 2015, 07:54

Ххахахаххххх Very Happy
Иначе по темата...душевното ми терзание е, че вчера паднах по лице на ледената, ударих си капачките и са не мога да сядам/ставам Very Happy Very Happy

Ооо старост Very Happy
Върнете се в началото Go down
life. love. regret.

life. love. regret.


Брой мнения : 473
Registration date : 30.08.2010

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyПон 05 Яну 2015, 14:43

При мен резултатът от no shave september, october, november, december & january е впечатляващ. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyПон 05 Яну 2015, 16:00

е, ти си мъж, и то малко приличаш на арменец, така че няма проблем Very Happy

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 6 Unname11
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 EmptyВто 27 Яну 2015, 22:48

сега като почетох малко новите теми в общите приказки... се чудя дали светът става все по-отвратителен, или аз ставам все по-малко наивна?

трябва да е и двете, но ми се ще да е първото. имам чувството, че светът е изгубил страшно много от чара си. ужас.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





душевни терзания - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
душевни терзания
Върнете се в началото 
Страница 6 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Форумни игри-
Идете на: