Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментари по дневниците

Go down 
+18
джинджър
Шизофреничка
El Manana
echoes
little nettie moore
Арлина
Анджи
Malady
Riddle
Purple.
lisavegan.
Field of Innocence
Temples Of Death
heart-shaped box
Avril
Sarafina
xRainbowx
Джо
22 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Джо
Чувствителен люляк™
Джо


Брой мнения : 1683
Age : 31
Registration date : 21.05.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyВто 25 Сеп 2007, 14:09

Тук може да коментирате части от дневниците на останалите;нещо,което ви е направило впечатление,нещо,за което искате да попитате и соу он
Върнете се в началото Go down
http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyВто 02 Окт 2007, 00:10

Феро. Знаеш. Думите не ми стигат вече. Просто. Не знам какво да кажа. Не само заради тоя последния ти пост в дневника ти. Не е заради него, просто той ми напомни.
Аз въобще... не съм невероятна или добра писателка./Ти си обаче невероятно добра писателка/ Нали ти казвам твърде много свободно време.
И не просто. Това всичко, което ще ми излезе от...ъъъ. клавиатурата е меко казано.
Няа. Бахти. Няма ли кой да измисли думи с които да опиша Ферото?
Обичам те, Янч. За мене си един адски скъп човек.

П.П. Знаеш, че и аз почти се разплаках докато го писах оня пост.
Върнете се в началото Go down
Sarafina
The dark queen...
Sarafina


Брой мнения : 35
Age : 29
Localisation : Somewhere between the light and the dark, the hell and the heaven...
Registration date : 16.12.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон 24 Дек 2007, 14:34

Цитат :
баба днес ми заръча да праа сърми да да да ни съм някаква селянка.Пък като бях малка много обичах да правя а сега вече знам да се гримирам и тем подобни не ме интересува и вълнува тъпото готвене та кой го интересува???....

Така... много грешки, но както и да е!
Друго - какво му е лошо да правиш сърми? Това си е класическо ястие на Бъдни вечер! Защо да е селско?! Мен ме интересува "тъпото" готвене! Знаеш да се гримираш? Та ти си 9, за Бога! Ако отсега започнеш да се гримираш, ще се сбръчкаш още на 18 години!
Нямам думи...
Върнете се в началото Go down
Avril
The punk princess
Avril


Брой мнения : 32
Registration date : 22.12.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон 24 Дек 2007, 18:40

Sarafina написа:
Цитат :
баба днес ми заръча да праа сърми да да да ни съм някаква селянка.Пък като бях малка много обичах да правя а сега вече знам да се гримирам и тем подобни не ме интересува и вълнува тъпото готвене та кой го интересува???....

Така... много грешки, но както и да е!
Друго - какво му е лошо да правиш сърми? Това си е класическо ястие на Бъдни вечер! Защо да е селско?! Мен ме интересува "тъпото" готвене! Знаеш да се гримираш? Та ти си 9, за Бога! Ако отсега започнеш да се гримираш, ще се сбръчкаш още на 18 години!
Нямам думи...
Не ми дръж сметка и второ ми кажи къде имам правописна грешка????
Може би този пън не беше внимателна?
А?
Върнете се в началото Go down
Джо
Чувствителен люляк™
Джо


Брой мнения : 1683
Age : 31
Registration date : 21.05.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон 24 Дек 2007, 18:46

аа,я по-спокойно!
тя е права,правописните грешки и аз мога да ти ги посоча,за това за сърмите и грима също е права..
и все пак това си е тема за коментари,а тя си изразява мнението
Върнете се в началото Go down
http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
Sarafina
The dark queen...
Sarafina


Брой мнения : 35
Age : 29
Localisation : Somewhere between the light and the dark, the hell and the heaven...
Registration date : 16.12.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон 24 Дек 2007, 19:57

Скандал ли се задава?
Аз няма да се заяждам, особено с теб! Съжалявам, ако аз съм виновната, но това е тема, където мога да си изразявам мнението по вашите дневници! Нямам нищо против теб, ако беше Джо го написала този пост, щях да кажа същото! Не искам да се заяждам и да се карам с никого! Поне засега...

Съжалявам за чата!

Правописни грешки:
*Не се заяждам, искам да се научиш. Не е приятно да гледаш мнение с правописни грешки! Ограмоти се малко!*
Цитат :
баба днес ми заръча да праа сърми да да да ни съм някаква селянка.Пък като бях малка много обичах да правя а сега вече знам да се гримирам и тем подобни не ме интересува и вълнува тъпото готвене та кой го интересува???....
Баба днес ми заръча да правя сърми. Да не съм някаква селянка! Пък като бях малка, много обичах да правя, а сега вече знам да се гримирам и тем подобни. Не ме интересува и вълнува тъпото готвене, та кой го интересува?

study Налягай малко повече над книжките!
Върнете се в началото Go down
Avril
The punk princess
Avril


Брой мнения : 32
Registration date : 22.12.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyВто 25 Дек 2007, 09:01

Виж сега и аз не искам да се караме.(Това в скайп няма да го обсъждаме само тук ок?)Чета достатъчно книги та все пак съм на девет норамлно е да не пиша запетайки това ако знаеш оше не сме го учили учили сме само че запетайка се слага зад че затова че моляте да не се заяждаме че ще стане пак като миналият път дето писахме мемоари в ония форум.Това е нямам повече нищо да ти кажа по този въпрос. Laughing Мир??? :=(:
Върнете се в началото Go down
Sarafina
The dark queen...
Sarafina


Брой мнения : 35
Age : 29
Localisation : Somewhere between the light and the dark, the hell and the heaven...
Registration date : 16.12.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyВто 25 Дек 2007, 11:38

Моля те не започвай като бебетата: Мир! Neutral Не сме се карали! Ако това, което прочете беше заяждане, то тогава не знаеш какво мога!
А за това за грешките: имам тетрадки т.н. където съм ги писала точно на 9 и (не се хваля!) нямам нито грешка! Това не ти е оправдание! Защо трябва да се оправдаваш, вместо да се научиш?

Отново съжалявам за чата. Моля, след като приключим, да ни изтриете постовете! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Avril
The punk princess
Avril


Брой мнения : 32
Registration date : 22.12.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря 26 Дек 2007, 10:22

И аз ще ти покажа мойте тетрадки и също нямам нито една грешка ако искаш ще ти покажа от 1,2 клас тетрадките ми и ще се увериш че са безгрешни.
Сори за Чата :=P:
Върнете се в началото Go down
Джо
Чувствителен люляк™
Джо


Брой мнения : 1683
Age : 31
Registration date : 21.05.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря 26 Дек 2007, 11:27

звучи безумно,ако нямаш грешки в тетрадките си,няма да имаш и тук Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря 26 Дек 2007, 13:01

Омфг.
Тетрадки?!
Абе вие не сте добре...
Какво значение има по дяволите, какви са ви тетрадките!? Suspect
Върнете се в началото Go down
Sarafina
The dark queen...
Sarafina


Брой мнения : 35
Age : 29
Localisation : Somewhere between the light and the dark, the hell and the heaven...
Registration date : 16.12.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря 26 Дек 2007, 14:39

xRainbowx написа:
Омфг.
Тетрадки?!
Абе вие не сте добре...
Какво значение има по дяволите, какви са ви тетрадките!? Suspect
Най-после някой друг да мисли, че не съм добре...
Предполага се, че ако нямаме правописни и пунктуационни (леле, каква дума!) грешки, няма да имаме и тук. Защото сега се учим да пишем...
Върнете се в началото Go down
Avril
The punk princess
Avril


Брой мнения : 32
Registration date : 22.12.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря 26 Дек 2007, 14:54

Джо написа:
звучи безумно,ако нямаш грешки в тетрадките си,няма да имаш и тук Rolling Eyes
Ами сори ни понякога греша буквите или натискам две.Сориии
Върнете се в началото Go down
Джо
Чувствителен люляк™
Джо


Брой мнения : 1683
Age : 31
Registration date : 21.05.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря 26 Дек 2007, 22:53

оф,не става въпрос за..
абе няма значение..ае стига по тоя въпрос О.о
Върнете се в началото Go down
http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
Sarafina
The dark queen...
Sarafina


Брой мнения : 35
Age : 29
Localisation : Somewhere between the light and the dark, the hell and the heaven...
Registration date : 16.12.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря 26 Дек 2007, 23:14

Не съм модератор, но ако бях щях да кажа следното: Ще изтрия всички ненужни мнения. Считам случая за приключен! Twisted Evil Rolling Eyes
Точка по въпроса!
Върнете се в началото Go down
Джо
Чувствителен люляк™
Джо


Брой мнения : 1683
Age : 31
Registration date : 21.05.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря 26 Дек 2007, 23:24

няма нищо да се трие,нали за тва е тая тема Rolling Eyes
.
Върнете се в началото Go down
http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
Avril
The punk princess
Avril


Брой мнения : 32
Registration date : 22.12.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyЧет 27 Дек 2007, 09:20

Но мисля че тази тема не е за краници поне аз така го наричам.
Върнете се в началото Go down
Джо
Чувствителен люляк™
Джо


Брой мнения : 1683
Age : 31
Registration date : 21.05.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря 09 Яну 2008, 20:59

d0lL oF dEaTh` написа:
Аре една снимка тук :hearts :

мм :8=):
Върнете се в началото Go down
http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
heart-shaped box
/A perfect lie../
heart-shaped box


Брой мнения : 146
Age : 30
Localisation : beyond
Registration date : 07.07.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyСря 09 Яну 2008, 21:05

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Радвам се че ти харесва, тоя пич няма само най-перфектното тяло, ами и най-перфектните устни и най-вече най-перфектния глас Rolling Eyes (дори малко до подцених Shocked Laughing )
Върнете се в началото Go down
http://www.bittersweet.crazy4us.com
Джо
Чувствителен люляк™
Джо


Брой мнения : 1683
Age : 31
Registration date : 21.05.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyНед 18 Май 2008, 19:35

[d0lL oF dEaTh`] написа:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Радвам се че ти харесва, тоя пич няма само най-перфектното тяло, ами и най-перфектните устни и най-вече най-перфектния глас Rolling Eyes (дори малко до подцених Shocked Laughing )
малко късно отговарям [XD], ама сега видях темата.
та яя, откъде пък знаеш какви са му устните? :=D:
Върнете се в началото Go down
http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
Джо
Чувствителен люляк™
Джо


Брой мнения : 1683
Age : 31
Registration date : 21.05.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyПон 19 Май 2008, 11:39

xRainbowx написа:

Вече нищо не правя. Не рисувам, не пиша, не снимам.. И не знам какво ми има. Просто стоя, безцелно. Мисля или не мисля, дори това не знам. Просто толкова много неща, толкова много думи, мисли, погледи, хора и техните думии, думии.. и всеки ден стават повече.. Милиони, милиарди думи ми се изсипват на главата, проблеми, чужди и мои.

ще ти мине. на всеки му се случват такива периоди на безцелие, на не-знаене-какво-прави-в-тоя-свят и на пълно объркване кой е и какво се случва около него

Върнете се в началото Go down
http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
Temples Of Death
Little retro rock star.



Брой мнения : 393
Age : 30
Localisation : Sky...
Registration date : 11.06.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyНед 06 Юли 2008, 15:01

hrodopski написа:
Пишеш интересно и красиво за преживелиците си . Разказът ти е ясен ,
увлекателен и завладяващ, необикновено зрял за възрастта ти.
Пожелавам ти нови ,още по - голeми творчески успехи .Hrodopski
Мерси Very Happy Не мислех, че някой ми чете глупостите.. Suspect


d0lL oF dEaTh` написа:
Аре една снимка тук :hearts :
еей, това е ВИЛЕ :hearts : ахх. любов моя.. :(inlove): за устните му си права :(nod):
Върнете се в началото Go down
Field of Innocence
Autumnal Melancholy
Field of Innocence


Брой мнения : 237
Registration date : 31.01.2008

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyВто 08 Юли 2008, 22:07

xRainbowx написа:

Front
Back [недовършено]
Inside [като го отвориш, само че без диска вътре]

Иии ако има желащи да си го дръпнат от тук:
Blah Mix.
не можах да се въздържа.
той е.. прекрасен.
поздрав - Drctic Monkeys - Fluorescent Adolescent
егати хубавата песен.. повдигна ми настроението.
едно голямо мерси!
:=):
Върнете се в началото Go down
Temples Of Death
Little retro rock star.



Брой мнения : 393
Age : 30
Localisation : Sky...
Registration date : 11.06.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyНед 13 Юли 2008, 23:01

Цитат :
и имам гаден навик да не пиша главни букви и съвсем неочаквано да преминавам на нов ред, което си е дразнещо дори за мен


имам същия навик.
е, това с главните букви е по-скоро от бързината
ама новия ред е нз точно. Laughing


а това
Цитат :
И тъй като аз нямам никого - човек, който да ме спасява - се оказа, че имам само и единствено музиката. Оказа се също, че си направих плейлист с песните, които са ме "спасявали" и все още ме "спасяват

ми напомня за днешния ми пост:
Цитат :
Сешам се, че миналата година имах голяма мания по хим. Не, че сега не съм им фенка, но просто..не е както преди. Пък така искам пак да съм лудата фенка, която си прегръща тениските и целува плакатите..хих. :Р хубаво е, хубаво е да си фен на някой. все едно е като..като някаква напитка,която ти дава живот; същата работа е. Да речем-фен си на група/певец. Със ставането сутрин пускаш си музика и кажи-речи целият ти ден минава с тях. И се забавляваш. Да, това имах предвид. Че точно това забавление ти дава някакво успокоение, че дори и навън да се водят войни, да има лъжи и светът да е лош, ти ще си стоиш вътре, ще се наслаждаваш на хубавото и ще живееш в свой собствен свят. знам ли, може да си помислите ''затворен в свой собствен свят, с неща,които само на теб ти доставят удоволствие.. не е ли много депресарско ? и може би те отчуждава от хората, този начин на живот, едва ли не ?'' Естествено, че не :Р аз например съм много щастлива, когато около мен всичко се нарежда, а аз съм с любимите си неща, включително с музиката. Да ви кажа, всеки ден съм с музиката си, всеки ден слушам кажи-речи едни и същи неща, а до сега не ми е омръзнало :Р Даже ми е по-хубаво така. Ехх!!!
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците EmptyНед 13 Юли 2008, 23:04

Omg. Аз си пуснах поста преди минута и половина, ти успя да го прочетеш, да го цитираш че и да го изкоментираш. Брях, машинка. ;D

P.S Имам извратена представа за всичко, включително и за времето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари по дневниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коментари по дневниците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 13Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Профили [коментари] vol.2
» Профили [коментари] vol.3
» Профили {коментари}
» Кралицата на есента - коментари
» Коментари [Разкази с продължение]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Архив :: Кошче-
Идете на: