Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментари по дневниците

Go down 
+18
джинджър
Шизофреничка
El Manana
echoes
little nettie moore
Арлина
Анджи
Malady
Riddle
Purple.
lisavegan.
Field of Innocence
Temples Of Death
heart-shaped box
Avril
Sarafina
xRainbowx
Джо
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyСря 17 Фев 2010, 21:00

оо, аз го имам ама ме е старх да натисна копчето, може компа да забие. тоя общ чат седи от почти 2 години.. преди разпадането на.. всичко. нещата бяха толкова яки когато направихме тоя чат и ако знаех, че след 1-2 години ше се случат такива мизерии.. просто си личи дори по хронологията.. в началото чата - лигавим се, говорим си, забавляваме се.. ся за кво е чата? пламена да изнудва митко да се ожени за нея и да й направи бебе. или да се караме на Дидо, че е педофил и ходи с 14 годишни, с които има 10 години разлика. Не, грешка, той е на 25, значи 11 години.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyЧет 18 Фев 2010, 11:04

На 25 ли е о.о
на колкото и да е, изглежда по-дърт от възрастта си и да, много ми е тъжно за времето, когато започна чата, чак ми се реве. всичко беше лесно.
защо нещата винаги се прецакват?
той чатът в момента изобщо не функционира.
бтв, не знам от коя дата го имаш, ама той е от още по-рано...точно от датата, когато Росенчоо ми написа стихотворение.
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyЧет 18 Фев 2010, 21:21

да бе оттогава го имам. ;D
още като гло беше в чата мисля.
и още някой. не помня кой.
ми или на 24 или на 25, смисъл тая година ше става на 25.
майко и митко ше става на толкоз.. остават му 5 години до 30. бахти лапето.. кога ли ше порасне? ;D
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyЧет 18 Фев 2010, 21:55

Митко и Ру няма да пораснат. и не им трябва, ще бъде скучно. какво ще прави моя милост- Питър Панчето- сред пораснали чичковци?
а като направихме чата тебе те нямаше...и Гло я нямаше. бяхме мноого ВИП. :Д
Патето също беше там. добре, че със Гло лефтнаха, че чатът стана ревлив.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyПон 22 Фев 2010, 08:45

РОФЛ
само на мене ми се получава.
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyПон 22 Фев 2010, 22:16

ем на нас ни беше ТВЪРДЕ смешно.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyВто 23 Фев 2010, 09:16

щот` не сте трю Импулс старс
каквато съм аз! хддд
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyВто 23 Фев 2010, 20:14

Leen написа:

и да слушаш shine on you crazy diamond седнал на прозореца, на загасени лампи.
ооо *inlove*
правила съм нещо подобно- Пинк Флойд плюс седене на терасата. обаче песента май беше Hey, you
искам пак да съм сама, за да мога да го правя *cry*
Върнете се в началото Go down
echoes

echoes


Брой мнения : 375
Age : 31
Registration date : 06.04.2009

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyЧет 25 Фев 2010, 19:25

Цитат :
оф аз ше си гледам дат 70's show. обичам гооооо. бахти якото сериалче, I CANT EVEN.
спирам да приказвам.
или не
може да говоря за Хайд.

<33
хайд е супер секси
а и винаги съм искала да се напуша с него

there's a car that runs on water maan
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyЧет 25 Фев 2010, 20:05

xRainbowx написа:
[size=18]Ади, е тва е "Изумруденият град" дет ти говорех.


woo, meh like it
само не ми каза как попадна там. :Д
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyЧет 25 Фев 2010, 22:14

echoes написа:


<33
хайд е супер секси
а и винаги съм искала да се напуша с него

there's a car that runs on water maan
налии и аз така мисля, а той е единствения дето все си няа мацка.
хич не бих му отказала.
даа и аз много искам да се напуша с него, maaan. : (

@Ади, дълга история. Даже не е история ми направо притча. ;D
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyПет 26 Фев 2010, 19:01

Ще имаме време и за дълги истории. ;p

Leen написа:
.. напоследък слушам много Creedence Clearwater Revival и много Led Zeppelin и много Pink Floyd..
the same. без Лед Цепелин.
и плюс Пласибо. :дд
Creedence са ми голяма носталгия, напомнят ми за Габрово, но не знам защо.
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyСъб 27 Фев 2010, 21:04

echoes, новата серия на скинс е ужасна и объркваща.
нищо не разбрах.
е, почти нищо.
и е тъжна.
Върнете се в началото Go down
echoes

echoes


Брой мнения : 375
Age : 31
Registration date : 06.04.2009

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyСъб 27 Фев 2010, 21:30

да, ужасна беше
тоя сезон е някъв много депресарски..
и ми е по-гадно за фреди
ефи не я разбирам. смисъл, тва заради развода на техните ли го направи или?
и те истории да спиш с бутилката под възглавницата и да надигаш сяка сутрин са ми малко пресилени
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyСъб 27 Фев 2010, 22:12

да, аз до ся на всеки епизод почти рева.
да и на мен ми е гадно за Фреди, ама и той пък да реши първо вика "не съм готов да я изгубя", после я заеба, после нз си кво.
Аз нея отчасти я разбирам.. даже доста я разбирам.. смисъл по-голямата част от семейството й я е заебало, няма бъдеще, няма нищо освен Фреди, кофти е, ама тия психически проблеми не са от скоро кат гледам. Бахти клиничния случай, да се опрай малко.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyВто 02 Мар 2010, 16:50

Шади написа:

а, и да го таковам в таковата, защо НИКОЙ не иска да го снимам -.-

Сега ако бях от Варна, щеше да ме снимаш колкото си искаш. : D

_________________
Nihil verum est licet omnia.

Коментари по дневниците - Page 11 Unname11
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyВто 02 Мар 2010, 17:02

Аве, Аделино, кво се прайш, аз ти давам да ме снимаш колкото си искаш. И кво става с оня разказ?
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyВто 02 Мар 2010, 17:14

Sid Vicious написа:
Шади написа:

а, и да го таковам в таковата, защо НИКОЙ не иска да го снимам -.-

Сега ако бях от Варна, щеше да ме снимаш колкото си искаш. : D
всички хора от други градове така казват. :ДД

Клем, не е като да не правиш фейспалм от време на време и да мрънкаш
и беше ме отрязала във Вълка.
(макар че после направихме сделка със сок)

А пък разказа (?дали е разказ) днес го почвам. честно.
Върнете се в началото Go down
lisavegan.
ab igne ignem.
lisavegan.


Брой мнения : 1580
Age : 31
Localisation : Nowheresville.
Registration date : 06.06.2007

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyСря 03 Мар 2010, 15:33

Майка му стара, и аз бях в дом за такива хора. Вчера.
Всъщност се води Дневен център за възрастни с увреждания. Центърът за деца с увреждания е в другия край на града и не успяхме да отидем до там (не че гд е големият град де Very Happy ).
И там.. разбираш ли как ние трите (аз, никс и викс) едно сме отишли и те вече ни питат кога пак ше отидем. о.О щях да се разплачааа ;D така де..
най-гадното е, че на децата винаги се обръща повече внимание (въпреки че е само покрай празниците). Тва за децата, онва за децата, трето за децата, защото са децаааа!
Ами те? Онези, дето се водят 'възрастни'?
Адското беше. Само.. преди да ни запознае с тях, Шефката ни разведе из дома (ужасно малко пространство за доста хора), а през тва време те бяха наредени на еидн диван и само чакаха да ни запознаят. Вълнуваха се като.. като деца! Еба си..
Чувствах се супер яко. =D Очаквах, че ше ми е повече разплакано, кофти, сдухано.. нещо от тоя сорт. А всъщност се чувствах адски добре, че съм там да помогна, да им обръна внимание, да се занимаваме с тях. Пък и още повече, че те се чувстваха прекрасно, че ние сме там... (:
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyСря 03 Мар 2010, 19:18

Боже, аз откога искам да отида в такъв дом...и още не съм го направила.
Щяхме да ходим с класа, ама се прееба. -.-

Клем, БАХТИ чорапогащника. ^.^
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyСря 03 Мар 2010, 21:10

Шочикетцал написа:
Майка му стара, и аз бях в дом за такива хора. Вчера.
Всъщност се води Дневен център за възрастни с увреждания. Центърът за деца с увреждания е в другия край на града и не успяхме да отидем до там (не че гд е големият град де Very Happy ).
И там.. разбираш ли как ние трите (аз, никс и викс) едно сме отишли и те вече ни питат кога пак ше отидем. о.О щях да се разплачааа ;D така де..
най-гадното е, че на децата винаги се обръща повече внимание (въпреки че е само покрай празниците). Тва за децата, онва за децата, трето за децата, защото са децаааа!
Ами те? Онези, дето се водят 'възрастни'?
Адското беше. Само.. преди да ни запознае с тях, Шефката ни разведе из дома (ужасно малко пространство за доста хора), а през тва време те бяха наредени на еидн диван и само чакаха да ни запознаят. Вълнуваха се като.. като деца! Еба си..
Чувствах се супер яко. =D Очаквах, че ше ми е повече разплакано, кофти, сдухано.. нещо от тоя сорт. А всъщност се чувствах адски добре, че съм там да помогна, да им обръна внимание, да се занимаваме с тях. Пък и още повече, че те се чувстваха прекрасно, че ние сме там... (:

Дааа и аз нямам търпение пак да отида. Беше супер яко, ама седяхме там около час само.
Да бтв и аз се дразня, че всички обръщат внимание само на децата. Ние първо при големите отидохме, ама 2 патки се разреваха, а и всички някви седяха като пънове и ги беше не точно страх ами.. не знам. Аз исках още да остана. Смисъл стана ми супер гадно. Те и големите са като децата. Те са си деца отвътре, супер яки са.
Върнете се в началото Go down
lisavegan.
ab igne ignem.
lisavegan.


Брой мнения : 1580
Age : 31
Localisation : Nowheresville.
Registration date : 06.06.2007

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyСря 03 Мар 2010, 22:23

xRainbowx написа:
Шочикетцал написа:
Майка му стара, и аз бях в дом за такива хора. Вчера.
Всъщност се води Дневен център за възрастни с увреждания. Центърът за деца с увреждания е в другия край на града и не успяхме да отидем до там (не че гд е големият град де Very Happy ).
И там.. разбираш ли как ние трите (аз, никс и викс) едно сме отишли и те вече ни питат кога пак ше отидем. о.О щях да се разплачааа ;D така де..
най-гадното е, че на децата винаги се обръща повече внимание (въпреки че е само покрай празниците). Тва за децата, онва за децата, трето за децата, защото са децаааа!
Ами те? Онези, дето се водят 'възрастни'?
Адското беше. Само.. преди да ни запознае с тях, Шефката ни разведе из дома (ужасно малко пространство за доста хора), а през тва време те бяха наредени на еидн диван и само чакаха да ни запознаят. Вълнуваха се като.. като деца! Еба си..
Чувствах се супер яко. =D Очаквах, че ше ми е повече разплакано, кофти, сдухано.. нещо от тоя сорт. А всъщност се чувствах адски добре, че съм там да помогна, да им обръна внимание, да се занимаваме с тях. Пък и още повече, че те се чувстваха прекрасно, че ние сме там... (:

Дааа и аз нямам търпение пак да отида. Беше супер яко, ама седяхме там около час само.
Да бтв и аз се дразня, че всички обръщат внимание само на децата. Ние първо при големите отидохме, ама 2 патки се разреваха, а и всички някви седяха като пънове и ги беше не точно страх ами.. не знам. Аз исках още да остана. Смисъл стана ми супер гадно. Те и големите са като децата. Те са си деца отвътре, супер яки са.

Да.
И то.. по едно време отиде Никс да вземе апарата с Шефката (Шефката всъщност й е леля : D ) и седим аз и Вики ся се чудим кво да правим. И викам й: "аа.. няма да седим като.. пънове, я" и я дръпнах. Седнахме при тях на едни столове и едната жена (не че прилича на жена де) каза: "Аз ше си отида при мойта какичка!" и стана и седна на стола до мен и си облегна главата на мойто рамо, ама й бях малко ниска. Няма значение всъщност де - стана ми супер драго.
А Гери даже не изчака да ни представят и като хвана Никс за ръката и не я пусна през цялото време.
Едно момче пък на инвалидна количка направо тоолкова много се изкефи, че ше го снимаме, че направо.. аауу, а какви очи имаше о.о никога не съм виждала ТОЛКОВА сини очи. ако бяха на снимка, щеше да кажа, че са фотошопнати.
а единият от мъжете имаше такова чувство за хумор, че само за 15 минути ме просълзи от смях. xD сега си спомням:
*звъни телефона*
той: опа!
шефката: иди да вдигнеш.
той: оф..
след малко се връща:
търсят госпожа директор на центъра.
тя отива, а той:
не мога да разбера що винаги мен пращат да вдигам телефона, като никога не търсят мен.
xDD

мааайка му стара, гадно ми е, че са така пренебрегнати.
В петък, ако всичко върви по план, пак съм там.
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyСря 03 Мар 2010, 22:54

Даа, знам страхотни са.. нямам търпение пак да отида.
Определено вижте и малките, супер сладури са. На нас не ни запомниха имената ами само ни викаха 'какичко, какичко' и като си тръгвахме Джан ни изпонагушка всичките и ни разпитваше кога ше дойдем пак. Може да е било само щото им носехме големи количества шоколад, ама не ми пука.
Толкова са добри, искрени и мили, направоо.. карат ме да си мисля, че 80% от човешката раса не заслужава да живее.
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyЧет 04 Мар 2010, 19:43

Адилиничка Скалата, само да ти напомня, че утре някак си тряа да дойдеш до хуманитарната щот сме на кастинг за пиесата.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 EmptyЧет 04 Мар 2010, 20:21

знам, Руса красавице, Хез каза, че ще ми звънне, за да уточни кога трябва да съм там.
имам 7 часа и е желателно преди това да се върна до нас, ама...както стане...
нямам търпение да си покажа прекрасната дикция.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари по дневниците - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по дневниците   Коментари по дневниците - Page 11 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коментари по дневниците
Върнете се в началото 
Страница 11 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Профили [коментари] vol.2
» Профили [коментари] vol.3
» Профили {коментари}
» Коментари [Разкази с продължение]
» Кралицата на есента - коментари

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Архив :: Кошче-
Идете на: