Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Препоръчай филм

Go down 
+23
Vanko
Quietly
Jane Undead
Crunch
Lirael
FragmentVSKC
Арлина
lisavegan.
xRainbowx
Words Mean Nothing
beeblebrox
life. love. regret.
Nitrogenium
Рая
NanaSky
Анджи
Иви.
kykyrqchka
ερsilonε
(r)evolution
Riddle
Усмих
Джо
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Words Mean Nothing




Брой мнения : 115
Registration date : 15.09.2010

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyВто 28 Сеп 2010, 03:11

Into the Wild на мен ми е много любим Very Happy Very Happy

А аз пак зациклих на стар уорс тематика... Петък - ЕП 1-2 Събота - Clone Wars + ЕП3 - Неделя ЕП 4-5-6 Laughing Надявам се никой да не ми развали програмата за гледане на филм Very Happy Very Happy Very Happy Усещам как в продължение на месец ще рисувам само щурмоваци Laughing
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyВто 28 Сеп 2010, 11:44

Lisa`Vegan написа:
не, бе, в сми.. че И АЗ го препоръчвам =D ако вече не съм го направила де.
Остави, аз обърках темата със
"Последния филм, който гледахте"
Very Happy
иначе и аз бих го препоръчала.
Върнете се в началото Go down
life. love. regret.

life. love. regret.


Брой мнения : 473
Registration date : 30.08.2010

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyСря 29 Сеп 2010, 01:03

Един красив аржентински филм за сексуалността

No Mires Para Abajo (английското заглавие е Don't Look Down)
http://www.imdb.com/title/tt1233487/
Върнете се в началото Go down
Words Mean Nothing




Брой мнения : 115
Registration date : 15.09.2010

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyВто 12 Окт 2010, 03:19

Споменах ли колко страхотен е Monsters? What a Face
Също така препоръчвам Street Dreams. Този филм го търся от години да го гледам и на скоро го пуснах да се сваля(показваше, че няма сийдъри)и все пак някак се свали Laughing

Paranoid Park!!!! Най-страхотният за мен филм на Гус.
Върнете се в началото Go down
FragmentVSKC

FragmentVSKC


Брой мнения : 155
Age : 32
Localisation : Sofia
Registration date : 02.07.2010

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyСъб 30 Окт 2010, 01:35

The lovely bones
Върнете се в началото Go down
http://moarein.blogspot.com/
Lirael
Grig's God
Lirael


Брой мнения : 701
Age : 30
Localisation : Моя малък свят
Registration date : 21.12.2009

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyЧет 16 Дек 2010, 20:27

Beautiful mind - великолепен филм! гледайте го. определено няма да съжалявате Wink
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 30
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyСря 23 Фев 2011, 11:21

it's kind of a funny story
на някой може да му се стори странен. И пише, че е драма, но не е :д
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyСря 23 Фев 2011, 15:31

battle in seattle
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyНед 06 Мар 2011, 13:08

Riddle написа:
Филмът C.R.A.Z.Y е издаден през 2005 година [...]

Сид от къде да си дръпна филма?
Върнете се в началото Go down
Crunch
Cutie Mark Crusader
Crunch


Брой мнения : 384
Registration date : 28.02.2011

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyВто 31 Май 2011, 15:43

MirrorMask. Щото е красив^^ Персонажите са бати симпатичните.
Върнете се в началото Go down
Jane Undead
A Strange Kind of Woman
Jane Undead


Брой мнения : 366
Registration date : 07.05.2011

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyВто 31 Май 2011, 17:18

Funeral Party (оригинално Death at a Funeral)
http://www.imdb.com/title/tt0795368/

На главния герой баща му тъкмо е хвърлил топа и е време за погребението. Да, обаче точно по време на гореспоменатото погребение започват да излизат скелетите от гардероба (в преносен смисъл, разбира се). Има един-двама дрогирани по погрешка, вдовицата изпада в истерия. Главния герой и брат му имат труп за криене...

Типичен английски хумор. Аз го гледах с италиански дублаж и субтитри на български и много ми хареса. Ако ми оставите имейл, мога да ви пратя моята версия.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyВто 31 Май 2011, 19:08

Crunch написа:
MirrorMask. Щото е красив^^ Персонажите са бати симпатичните.
баси, гледах го точно преди ден-два. и се присъединявам, де ^^беше освежаващо
Върнете се в началото Go down
life. love. regret.

life. love. regret.


Брой мнения : 473
Registration date : 30.08.2010

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyПет 05 Авг 2011, 22:36

ВСИЧКИ ДА ГЛЕДАТ БОЛД НЕЙТИВ!!!

http://zamunda.net/details.php?id=274185

Препоръчай филм - Page 2 Bncoversm
Върнете се в началото Go down
Quietly
El Brujeador
Quietly


Брой мнения : 119
Age : 31
Localisation : Just under the rainbow
Registration date : 09.03.2011

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyПон 19 Сеп 2011, 21:32

The Prestige


От Zamunda:

Резюме : В тази заплетена, изпълнена с обрати и загатки история, двама магьосника от Викторианската епоха разпалват една надпревара, която прераства в една битка на надхитряване и неутолима жажда за разкриване на чуждите тайни.

Докато тези двама забележителни мъже са разкъсани между дързост и желание, шоубизнеса и науката, амбицията и приятелството, резултатите от създалите се конфликти, се оказват опасни, измамни и дори смъртоносни.

Oт мен:
Един от най-готините филми, които някога са правени. От много години насам съм голям фен на киното и гледам всякакви неща, но до ден днешен няма филм, който толкова mnogo да ми е харесал от първото гледане. Препоръчвам и [Insert random Gary Oldman movie], то просто Гари е велик навсякъде. Дори в Red Riding Hood. И не пропускайте излизащия скоро Tinker, Tailor, Soldier, Spy.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyПон 19 Сеп 2011, 21:44

хел йе, Престиж е велик .
и се изкушавам да се съглася и за Гари, макар че не смятам да гледам Red riding hood :?
ама пък като гледах Basquiat,- обективно погледнато, нищо особено като филм, гледах го само заради Бауи и Гари.


иначе: All that jazz, който смятам да гледам отново утре.
I love you
Върнете се в началото Go down
Quietly
El Brujeador
Quietly


Брой мнения : 119
Age : 31
Localisation : Just under the rainbow
Registration date : 09.03.2011

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyПон 19 Сеп 2011, 21:51

Аз също не гледах Шапчицата, но ми подшушнаха, че и там е запазил нивото си, въпреки масовия фейл (:

Anti-SPAM Protection:
2001: A Space Odyssey (1968)

Красив филм. Направо невероятен, но запознатите с Кюбрик (Кубрик?) си знаят, че той е велик.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyПон 09 Фев 2015, 12:09

защо никой не пише тук.
няма филми ли?
аз да кажа, че за мен WILD е бижуто на 2014.
А аз принципно не съм фен на Рийз Уидърспуун. Или поне не бях. Излъчването й на сладкарски продукт все ме спираше да я погледна непредубедено.
Но във WILD ме накара да рева. И не мога да повярвам, че EL CONDOR PASA им е главната тема в саундтрака. Тази песен се завърна в живота ми (и в този на Бил) седмица преди да гледам филма, кой ползва стари перуански песни в саундтрака си!!!11
Все пак, да ви предупредя. Ако не сте вървели по прашно шосе или още по-прашен планински склон с дебели обувки (в жегата), раница, която тежи повече от бъдещото ви дете и нулева подготовка, ако въпросната раница не ви е събаряла , докато се опитвате да си обуете обувките, ако газовият котлон, на който сте разчитали толкова много, не ви е предавал, ако дъждът не е пикал върху огъня ви, ако не сте заставали на ръба на стръмна скала с тежест в краката, болки в дробовете и лекота в очите...
тогава може да не оцените филма пълноценно. Не знам. С мен случаят не е такъв. Може би го приех невероятно лично - той е личен. По-личен от всеки друг филм, който съм гледала.
както и да е, все пак го препоръчвам, а вие рискувайте.

в същия диапазон попада The way от 2010.
най-хубавият филм за ел Камино де Сантяго, който съм гледала. тъй като се надявам да измина пътя ако не тази, то другата година, може би отново го приемам лично.
И все пак е страхотен филм.
Саундтракът малко прекалява на места, но аз и в това намерих чар.


Boyhood няма да ви го препоръчвам, защото не знам какво харесах в него. Просто едно усещане за топлота. Някаква непрестореност. Не го сравнявам изобщо с горните два. Само че Итън Хоук е ебаси пича.

P.S. Stranger than fiction.
ако не сте го гледали.
Ема. Томпсън. жената-поезия. жената-прекрасност.
Върнете се в началото Go down
life. love. regret.

life. love. regret.


Брой мнения : 473
Registration date : 30.08.2010

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyПон 25 Май 2015, 23:32

Утреландия (Tomorrowland)
http://www.imdb.com/title/tt1964418/

Най-добрият филм от тази година. Smile
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyСъб 12 Дек 2015, 18:08

Трилогията за Батман.Също така и Pawn Sacrifice, The Walk Smile
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyПон 14 Дек 2015, 10:47

аз ще цапна три биографични:

Iris (2001) - става въпрос, разбира се, за Айрис Мърдок, която от три-четири години насам е в ранглистата ми на любими писатели и жени. Вероятно е добре да сте чели нещо нейно, преди да гледате филма. Добре е да сте се почувствали на място в английския й, абсурден, полу-фантастичен, полу-твърде реален свят.
Каквото и да решите - във филма са гигантските Джуди Денч и Кейт Уинслет.

La vie en rose (La mome) - за Едит Пиаф и играе Марион Котийяр. Достатъчно казах. Всички знаят коя песен би спуснала финалната завеса над такъв филм, и аз знаех, но ревах, сякаш я чувам за пръв път.

I`m not there - биографичният филм за Боб Дилън. Може вече да съм го препоръчвала. Няма значение, не е грехота да го направя още седем-осем пъти. Биографичен филм , в който шест души влизат в обувките на един човек, и тъй като той е Боб Дилън, обувките са ексцентрични и неудобни, но според мен всички ги носят с голяма грация. Особено Кейт Бланшет.


Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyСъб 19 Дек 2015, 10:15

Тази сутрин отделих час и половина да гледам как Том Харди кара някакво BMW и да провежда телефонни разговори...скучно?НЕ!Това определено беше един от най-хубавите филми, които съм гледал. Невероятната игра на Том Харди просто заслужава оскар. Филма се казва Locke и определено си струва гледането. Всичко, което той преживява в този час и половина докато си кара по магистралата ще ви обърка, изуми, ядоса, натъжи...Доколкото разбрах филма е сниман за не повече от 5 дни, а бюджета му е джобни пари сравнение с другите холивудски бози. Просто е невероятен. Трябва да го гледате. Почти час след като го изгледах все още разни въпроси изникваха в главата ми. Този филм ме накара да се замисля и затова сега ви го препоръчвам...
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyПон 04 Апр 2016, 12:41

Filth по роман на ървин уелш, който и да искате, не можете да си купите, щото хеликон е голямо добреизглеждащо и лъскаво лайно, което е кухо. ама филмът е мн як. играе джеймс макавой. тва е някаква полицейска поредица ама са екранизирали само тази книга, а тя де факто е втората от поредицата, в първата главният герой тук е само второстепенен.
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyВто 10 Май 2016, 13:00

^аз на Filth отдавна съм се наточила. но аз като цяло съм готова да изгледам всичко с Джеймс Макавой. готова съм да изгледам Туайлайт и Бързи и яростни и нов филм на Дисни с Джеймс Макавой.

иначе аз казвам Walk the line, биографичния за Джони Кеш, не знам как съм го изтървала, но влиза в топ 5 биопици. Хуакин Феникс е нечовек. Всеки път ми е трудно да го свържа с образите му от други филми. Сякаш е различен актьор всеки път и това не го казвам често.

ии казвам Proof, като въпросното доказателство е теорема и може би трудно би се харесал на кой да е. Мен успя да ме разстрои доста.

EDIT: Proof е, а мен хич ме няма


Последната промяна е направена от Арлина на Пон 16 Май 2016, 23:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyПет 13 Май 2016, 19:14

да не би да е proof?

the remains of the day - единият от двата филма в секция romance, които наистина са ми харесвали. обикновено не гледам такива, но преди мноооого време, когато да гледаш телевизия не беше такова престъпление като днес го хванах случайно по някой канал. много е странен. ако ви разкажат идеята на филма ще кажете - баси тъпто чоек как ши го глеам тва, ама все пак антъни хопкинс и ема топмсън.

walk the line ми е в watchlist-a от много време, ама си го пазя по някаква причина. може да му се наканя скоро.

trance - също филм с джеймс макавой, но не по-добър от filth със сигурност. ама и той си има някакъв чар.
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 EmptyПет 26 Авг 2016, 18:47

Малкият принц от 2015. I love you

Цитат :
Оставиш ли се да те опитомят, има опасност да поплачеш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Препоръчай филм - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай филм   Препоръчай филм - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Препоръчай филм
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Любими реплики от филм
» Цитат - филм
» филм, който сте гледали, но не помните името му?
» Любим герой от филм?
» Любимият ми филм - това съм аз.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Филми и телевизия-
Идете на: