Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Kaкво знаете за предишния?

Go down 
+4
xRainbowx
Арлина
Riddle
ερsilonε
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyЧет 08 Юли 2010, 20:52

Мисля, че е ясно. Тряя да кажете кво знаете за предния потребител, който е писал в темата.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyЧет 08 Юли 2010, 21:14

Поздравления за яката тема :Д

Ти си наркобос, ЕСТ. Имаш вила на Карибите, където е и гнездото на наркотрафикантската мрежа. : Д
А сега сериозно.
За теб знам, че имаш влечение към пътуванията и искаш да обиколиш света. Поне такива са ми впечатленията. И ми се струва, че много харесваш къдрави коси, като тази например:
Kaкво знаете за предишния? Olga_by_lunariya
И искаш да отидеш на някое вълнуващо и интересно място, като например на сафари в Африка иии искаш да докоснеш секвоя ( и да се качиш на върха й ).
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyЧет 08 Юли 2010, 21:24

За теб впечатленията ми са, че искаш света да е по-различно място(по-добро), имаш брат също, прекрасна къдрава коса, обичаш хипита,
и едно от най-важните неща слушаш качествена музика(като повечето хора от форума). Абе...мноо готин човек ми се виждаш. И не само виждаш. То си личи, че си такъв.


П.С. Почти познааа! Браво. Ооо за наркобоса...може да се пробвам в бизнеса. Ма ше имам некви угризения после. Виж са...за секвоята не знам ама тва е много добра идея. Принципно се обичам да се катеря по дърветата. Хах.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyПет 09 Юли 2010, 12:26

Симпатично такова, обича Виктор Юго и има страхоотни очи. ^^
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyПет 09 Юли 2010, 14:29

хохохо, как ше изпусна възможността.
за шаделина знам сичко
влюбена е.....
в мен ест, лол
иска да пътува на стоп, без rapists
ценител на hot guys
не обича да й затваряме вратата на гаража под носа и би се сбила за парче пица
ех, като астрални близначки сме понякога
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 30
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyПет 09 Юли 2010, 15:28

xRainbowx
Супер красива е, естествено няма как да не го спомена /мания/.
Претенциозна, принципна, обича си живота, има оранжева коса god bless it. О, да.. не си пада по романтичните, дълги, размекнати сапунени приказки. Мисля, че е извънземно. Съвсем сериозно. Обича да се забавлява. И, доколкото прецених, не обича плоски хора. И така. Малко е злобна, малко мила. Странна. В добрия смисъл на думата. Изглежда ми като пълен, непоправим реалист. И непукист. Но пък често я обхваща еуфорията.. до колкото виждам. Слуша пънк. Много неща я дразнят. Имам чувството, че ако й кажа две думи, ще ме линчува, изгори, изяде, накълца, etc.. убие, без да й мигне окото. Хм.
Извратена? И май не харесва особено много България.
anyway. Весел човек. С високи стандарти.
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyПет 09 Юли 2010, 16:24

xRainbowx написа:
хохохо, как ше изпусна възможността.
за шаделина знам сичко
влюбена е.....
в мен ест, лол
Познаваш ме, любов. ;p

Какво знаем за Нана? И тя е мн хубава^^, шарена една, със супер оптимистични възгледи относно живота. Нещо като " Живей за мига"- принципа. Доволна е, когато има мир и любов.
Постовете и във дневника винаги са свързани с хубави преживявания. завиждам и за позитивността, nyah.
Върнете се в началото Go down
El Manana
thoughtless pony



Брой мнения : 276
Age : 43
Localisation : у дома е там където има Пудингг.
Registration date : 18.07.2007

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyПет 09 Юли 2010, 16:54

има хубава дълга коса иии зелени очи.
пада си по дългокосковци. :>
приятен събеседниииик.
ами да, май не знам много..
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyПет 09 Юли 2010, 21:27

Последния път като си говорихме
нещо не беше на "ти" с технологиите-
затова пък аз бях. :ДД
Но пък е сладур и половина, обичам и усмивката
и прави много добри снимки
^^^
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyПет 09 Юли 2010, 21:37

Супер красива. С мнооого дълга коса. Нда. Много си готина.
Пише прекрасни стихове и разкази. И снима. Предпочита Канон.
Още е дете, макар и доста израстнала откъм философска гледна точка.
И мнооого обича Стивън Кинг.
You know... приличаш ми на Слънце.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyВто 11 Яну 2011, 20:39

хаххаа. да я съживим темата малко.

ами мисля, че всичко? или почти всичко.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyВто 11 Яну 2011, 21:03

Знам, че имаш хубави сини очи (ех, КГБ) и си доста открит човек, лесно се изнервяш сякаш, лесно ти и минава и се връщаш към миличкото си състояние.
Върнете се в началото Go down
lisavegan.
ab igne ignem.
lisavegan.


Брой мнения : 1580
Age : 31
Localisation : Nowheresville.
Registration date : 06.06.2007

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyВто 11 Яну 2011, 21:25

Ади, Ади.. свързвам те с коса, с много коса. С красиви очи и плътни устни (обожавм плътни устни^^). С артистичност в същността си и.. от мои наблюдения (а може и да с грешни) имам чувството, че драпаш със зъби и нокти да ззапазиш колкото можеш повече детско у себе си, въпреки шитните за възрастни, които ти се стоварват на главата. Смятам, че ако те познавах повече на живо, отколкото от форума, щеше кажа и 'постоянно ухилена, бъзикаща се и т.н.', обаче няма как да го кажа. ;D
ИМА И ОЩЕ неща, които знам, но, ест, ще си ги запазя за другия път, когато пак ти ми се паднеш под ред.

окей, де, не ги помня. Embarassed


flower
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyВто 11 Яну 2011, 21:33

Неги -
човек, който обича свободата,
страда изключително много от предразсъдъците,
който си пада бунтар по душа,
и който един ден ще спасява света.
Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyВто 11 Яну 2011, 23:56

външен вид маи няма смисъл да се уписва...на снимките се вижда.хубава е,ако беше малко по-голяма
бих я треснал ехехехеее
сега ще и разнищя ценностната система обаче Very Happy
има повече добри отколкото лоши качества !
естествена е (това е най-важно)
добродушна е няква чистосърдечна такава
наблюдателна е
старателна е (понякога си поправя постовете над 3 пъти ахах)
не е импулсивна (даже хич)
сякаш прекалено много ги мисли нещата
наивна е
умничка е
малка е
чувствителна е
леко меланхолична натура си пада
любознателна е
обича книгите
фанатична фенка на Хари Потър е
от по-притеснителните момичета е
такава стеснителна на моменти дори леко тревожна
рационална в мисленето и в действията си,но в противоположност на това незряла
ммммм кво ощеее
предвиждам и кариера на реставратор Very Happy защото обича старото Very Happy ама само аз си знам кво влагам в тоя смисъл ''старото'' ( но пък може би всички се сещат Very Happy )
има способността да се харесва на другите без да се напряга много много
ииии
абе като цяло добро дете е Smile
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyСря 12 Яну 2011, 10:52

В началото ми се струваше, че нищо не знам за човека преди мен.
Обаче сега мисля, че това май не му е първата регистрация във форума, а, дюд?
hold on- вам засега.
ще кажа само, че обича ухилените емотикони.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyСря 12 Яну 2011, 16:14

той е
освен че си личи,
освен че го е намекнал,
се вижда от IP-adressa

готово, баннат е по IP, по двата й-мейл адреса, и по двата ника.
нямам абсолютно никакво намерение да му търпя простотиите
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyСря 12 Яну 2011, 19:18

тоя е ужасен тъпак. и си помислих, че и аз нищо не знам и само ми стигаше да видя картинката дето е сложил за мен и две изречения. стигаше.

а за Сид... Сид е един прекрасен човек, винаги готов да те изслуша и да ти даде съвет. Има брат и гледа 2 пъти ХП7. ;д
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyСря 12 Яну 2011, 23:25

Riddle написа:
той е
освен че си личи,
освен че го е намекнал,
се вижда от IP-adressa

готово, баннат е по IP, по двата й-мейл адреса, и по двата ника.
нямам абсолютно никакво намерение да му търпя простотиите

ахахах здрастиии Very Happy пак съм аз ''ужасният тъпак'' Very Happy ПМС ли долавям ? Very Happy

както вече споменах

Ок Г-ца ''рационална в мисленето и в действията си,но в противоположност на това незряла''

Е са съм се разлигавил и ще те изнервя на макс ахахах заклевам се !
Поне се мислите за много отворени.Малки поцялденпредкомпютъраседящи егоцентрични пикли !
И не всички сте такива,ама повечето в тоя форум.Да кажем едно 60% и за такива като вас не ми пука особено,ама искам е така като ми е скучно.Като нямам кво да правя,както в момента
ИСКАМ ДА СИ ПИША КЪДЕТО СИ ИСКАМ И КВОТО СИ ИСКАМ !

амааа...да знам - НЕ МОЖЕ !

защо не може ? - ЗАЩОТО МЕ БАНВАШ !


Обаче не е честно бе ! НЯМАШ ПРАВО БЕ АХАХАХА !!!!!!

Кои простотии да ми търпиш ?!?!?!
Какво лошо съм написал ? напсувах ли някой ? кво ?
Банваш ме защото си малка и вероятно не ти понасят някои думи от речника ми ? или тати следи форума ? хех ?
Теб явно те дразни начина ми на изказ :/
Което е глупаво !
Демокрация сме ! Все пак живеем в свободна държава и всеки има право да се държи и изразява както си иска.
Аз съм човек,който застава зад думите си и мога да си позволя да се държа както намеря за добре Wink
Не можеш да ме махаш понеже имам негативно мнение за Хари Потър.Не можеш да ме махаш понеже те иронизирам
с ''картинки от нета'' и видиш ли ''дори не съм ти забавен''
Още повече е нелепо тийнейджърки като вас да се мислят за по-интелигентни от мен
или каквото там си мислите...повече от мен - не не сте !
Защото като цяло аз съм доста по-напред от вас и меко казано ви превъзхождам във всяко едно отношение.Аз не съм ви враг обаче.Не знам защо ме възприемате като такъв.Съвсем доброжелателен съм.Стремя се към доброто и се смятам за добър човек.Тук влизам от дъжд на вятър,не съм написал нищо злонамерено.Не съм нападнал никой и нищо лошо не съм сторил.Вие сте тия дето ме нападате хехех ще се разплачааа много сте гадни и ме бамкате.Не ме оценявате.Вие от мен можете само да научите нещо ново.Вместо това ми подскачате като петленца и ми се репчите.Без да си давате сметка колко сте смотани щото първия път като ме банна даже злорадствахте Very Happy
Това не е ''готино'' и не ви прави чест...има ли смисъл да се обяснявам защо хех маи не.Така или иначе пак ще ме нахраните ахах ама сте толкова предвидими и елементарни,че дори знам кво ще кажете Wink
Сега ще кажете комплекси...еми не...не са комплекси.Просто така стоят нещата.Съжалявам,че ще го изтъкна,но явно се налага Very Happy

Аз съм голям...вие сте малки...са ще кажете годините нямат значение.Е как да нямат бееее !?!??!?
Аз съм силен...вие не ахахах и не само физически.Силен съм като цяло.С това което съм постигнал,с приятелите,които имам и с връзките,които съм изградил.Просто трудно ще се появи проблем,които не мога да преодолея.Смея да твърдя,че се справям добре във всяка една ситуация.Независимо колко е критична.Вие можете ли да се похвалите с тези неща ??? Каквото и да кажете,аз знам,че не можете.Сигурен съм.И това е в реда на нещата...не ви обвинявам,че сте малки.Обаче ме дразните,защото повечето от вас живеете на гърба на родителите ви.Ако не са те досега да сте умрели от глад.Все още не сте постигнали нищо в тоя живот.Ученици пръдливи сигурно и никога не сте работили.Иначе сте много отворени.Всичките сте много ИНТЕЛИГЕНТНИТЕ АЛТЪРНАТИВ СТИЛ така ли бе? Като сте толква умни кво сте направили и кво сте постигнали до сега ? Само плямпате ооо колко съм различна колко съм не знам си ква си.Ето там е разликата между мен и вас.Не в думите,а в делата аз превъзхождам.Това което за вас може да бъде кошмарно,за мен ще е просто незначително проблемче.Ядосах ли ви вече ? Истината боли ли ? Сега искам да се нахъсате,ама колкото и да сте нахъсани тия факти трудно се променят Wink Защото аз това вашето вече съм го минал,ама вие ще дойдете на моето хехехе и да знам,че това сега ви дразни.И аз като бях малък ме дразнеше.И аз съм се мислил за по-умен от големите и аз съм се опитвал да ги игнорирам.Аз също съм се вживявал и съм гледал по от високо на някой голям като обяснява нещо,ама разберете просто,че като ме махнете няма да промените нещата муаххахахаха
Аз съм весел,лигав,отворен,самочувствието ми има покритие...вие само се правите на такива като злорадствате.Дръжката го баннаха хо хо хо по-добре го махни ще земе да те засипва с тъпи пожелания(еличка неадекватната)
Аз съм готин бе разберете...вие сте нескопосани все още сте недоизяснени и недоушлайфани.
Аз имам характер...повечето от вас тепърва го изграждат...
Аз съм толкова сериозен,стабилен и здраво стъпил на земята,че повярвайте ми мога да си позволя,понякога да се лигавя.Както сега например хахаха
Аз това аз онова !
Аз съм красив...и вие сте красиви,но аз повече Very Happy
Аз като личност съм се доказал в живота.Извоювал съм си място в обществото,докато вие...вие тепърва навлизате в него.Имате още много да учите кой е простак и кой не.Ще се развивате тепърва.Ще видите,че в реалността не можеш просто да ЗАБРАНИШ на този отсреща да се изразява.Само защото на теб не ти допада или защото използва нецензурни думи.Да наистина можеш да го игнорираш...можеш да му кажеш ти си прост и си тъпанар...не желая да комуникирам с теб или просто да го игнорираш с мълчание.Но едно не можеш...не можеш да му забраниш...не можеш да го заличиш,не можеш да го убиеш...Другото което е аз не съм прост човек хех на мен така ми е забавно да си бърборкам,иначе съм си умно момче...вие просто се изразявате добре в писмена форма и от там идва и това,че се мислите за ПО-УМНИ.За съжаление аз не умея,но бъдете сигурни,че и вие не умеете много неща,които аз мога.

хех

Ае стига съм се обяснявал.Може би малко пресилих нещата.Може би прекалих,но наистина така ги чувствам.Това е моята гледна точка.Добра или лоша това е Very Happy

Не може човек като теб да игнорира човек като мен !

Недопустимо е и не мога да го преглътна Sad

Въпреки,че си давам сметка,че не съм в позиция...

Дай да се разберем като нормални хора.Предлагам следното.Ще смекча тона,щом това е проблема.Дори съм склонен да се извиня.Вече ще пиша само по темите.Ясно и точно.Без вулгаризми и излишни работи ?


Помисли си и ми кажи строга модераторке Very Happy


Последната промяна е направена от OnlyGodCanJudgeMe на Чет 13 Яну 2011, 01:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyСря 12 Яну 2011, 23:36

Хеееееей, любими наш ДиДжейРъш, не прочетох цялата ти помия , но ставаш все по-смешен с течение на времето. Smile

Цитат :
Е са съм се разлигавил и ще те изнервя на макс ахахах заклевам се !
Поне се мислите за много отворени.Малки поцялденпредкомпютъраседящи егоцентрични пикли !
Ауч, май обидихме някого! отнехме му правото да пише!
Искаш ли близалка? Рамо, на което да помрънкаш?


Цитат :
Дай да се разберем като нормални хора.Предлагам следното.Ще смекча тона,щом това е проблема.Дори съм склонен да се извиня.Вече ще пиша само по темите.Ясно и точно.Без вулгаризми и излишни работи ?
Сдържайки подтика да падна на пода, смеейки се, ще те попитам
съвсем учтиво:
защо, по дяволите, държиш да пишеш във форум, пълен със малки егоцентрични пикли, които не те харесват?

Ще се радвам да отговориш на това сложно запитване.
: )

P.S.
Цитат :
Аз съм готин бе разберете...вие сте нескопосани все още сте недоизяснени и недоушлайфани.
НедООшлайфан. Със две О-та...гений ошлайфан.
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyЧет 13 Яну 2011, 00:07

OnlyGodCanJudgeMe написа:

Аз съм толкова сериозен,стабилен и здраво стъпил на земята,че повярвайте ми мога да си позволя,понякога да се лигавя.
Не че нещо, искам само да кажа, за себе си, щото тва обръщение е все пак към целия форум, че последното нещо, което някога бих искала да бъда е "земна", "стабилна" и "здраво стъпила на земята".
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyЧет 13 Яну 2011, 00:18

Вероника, как може да си толкова недорасла и егоцентрична. Стига се правила на много отворена. Пикла с пикла.

Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyЧет 13 Яну 2011, 00:48

Вероника еммм да,то е малко двусмислено хех ама щеш не щеш все някога ще ти се наложи.Аз съм такъв защото ми се налага...иначе не знам някой,който целенасочено да се стреми към това Smile

@Шади не знам дали има смисъл да ти отговарям.Ти си предубедена ахах виж,че даже не си прочела цялата помия и вече ми поправяш правописните грешки Very Happy

и миналия път ми сипа по подобен начин ахаха с големия черпак ахах
ама айде ще ти кажа и аз съвсем учтиво ахахах

''съвсем учтиво:
защо, по дяволите, държиш да пишеш във форум, пълен със малки егоцентрични пикли, които не те харесват?

Ще се радвам да отговориш на това сложно запитване.''

Защото понякога ми е скучно и си нямам друга работа.Пък едно 15 годишно момиченце,което ми се набира като магаре на баир...няма как да го възприема,освен като пикла Wink
Пък и съм конкретизирал,дори процентово,че не става въпрос за всички Razz





















































































ако искате ми отговорете на имейла stigaadeee@abv.bg Very Happy


Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyЧет 13 Яну 2011, 11:21

Конкретизирал си се процетново, ама не и поименно. И нямаше нужда да оставяш СТО РЕДА празно място между последното си изречение и мейла си. Наистина. Нямаше.
Сега, реших да си поправя огромната грешка и прочетох цялата ти помия. В резултат на което :



Цитат :
Банваш ме защото си малка и вероятно не ти понасят някои думи от речника ми ? или тати следи форума ? хех ?
Теб явно те дразни начина ми на изказ :/
Което е глупаво !
Демокрация сме !
Very Happy
Имам удоволствието да съобщя, че не дразниш само Сид със начина си на изказ. Дразниш мене. Дразниш вероятно 99 или 100 процента от активните потребители. И тъй като сме мнозинство, мисля, че можем да покажем един голям среден пръст на демокрацията.
Нека ти кажа нещо: била съм достатъчно толерантна по други форуми. И съм гледала как други са били толерантни, не защото им е кеф, а защото си мислеха, че така е справедливо. От друга страна, съм благодарна на един човек, който ми показа, че всеки Администратор е бог във форума си и потребителите малко или много са задължени да му играят по свирката : на когото не му изнася- има много други форуми. МНОГО.

Така че нека ти кажа още нещо: ако зависи от мен (а Сид вероятно ще е на моето мнение) ще те банваме колкото пъти е нужно. Докато ти омръзне.



Цитат :
Вие сте тия дето ме нападате хехех ще се разплачааа много сте гадни и ме бамкате.Не ме оценявате.Вие от мен можете само да научите нещо ново.
Сега аз ще се разплача.
for fuck`s sake.




Цитат :
Това което за вас може да бъде кошмарно,за мен ще е просто незначително проблемче.Ядосах ли ви вече ? Истината боли ли ?
Не знаеш колко физически трудно ми беше да прочета тия сто хиляди реда клишета. Неща, които сме чували не сто, не хиляда, ами поне милион пъти. ДА, БОЛИ, РАЗКЪСВАМ СЕ ОТ БОЛКА, СЪРЦЕТО МИ, НЕ МОГА, НЕ МОГА ДА ГО ПОНЕСА.
Човек, във сапунка ли живееш? сериозно те питам.



Цитат :
Така или иначе пак ще ме нахраните ахах ама сте толкова предвидими и елементарни,че дори знам кво ще кажете
Знаеш приказката за Хърбела и Щърбела, нали? Smile

о, и :



Цитат :
Аз като личност съм се доказал в живота.Извоювал съм си място в обществото,докато вие...вие тепърва навлизате в него.
Наистина не разбирам какво една доказана и оформена личност търси тук и защо си губи времето с такива глупости. Върви да спасяваш света или да си биеш една и си остани там.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? EmptyЧет 13 Яну 2011, 21:18

Цитат :
Не знаеш колко физически трудно ми беше да прочета тия сто хиляди реда клишета. Неща, които сме чували не сто, не хиляда, ами поне милион пъти. ДА, БОЛИ, РАЗКЪСВАМ СЕ ОТ БОЛКА, СЪРЦЕТО МИ, НЕ МОГА, НЕ МОГА ДА ГО ПОНЕСА.
Човек, във сапунка ли живееш? сериозно те питам.

Шади, казвала ли съм, че се впечатлявам от теб? ;д

търарам.
ди джей ръш, можеш да ме обидиш, но не ми пука защото зная коя съм.
а пък ти си се лигави. не знам просто какво правиш още тук при положение, че не те искаме.
да докажеш си готин? да те харесаме? dude, осра работата.
не можеш да спечелиш уважението на останалите с вулгаризъм, несериозно отношение и тъпизми.
не и моето. съжалявам ако съм те обидили мили с нещо, да ме прощаваш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kaкво знаете за предишния? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Kaкво знаете за предишния?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kaкво знаете за предишния? VOL 2
» Знаете ли интерактивни сайтове?
» Профилът на предишния
» Направете характеристика на предишния
» Оцени клипчето на предишния

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Архив :: Кошче-
Идете на: