Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Kaкво знаете за предишния?

Go down 
+4
xRainbowx
Арлина
Riddle
ερsilonε
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyЧет 13 Яну 2011, 21:33

Smile
после ще си трием флууда, ай сега parteh малко.
къде изчезна Сид, питам аз.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyЧет 13 Яну 2011, 21:42

Шади написа:
Smile
после ще си трием флууда, ай сега parteh малко.
къде изчезна Сид, питам аз.

бе знам ли. преди малко и писах на лични. ааа може да се упражнява.
и аз си мислех че флуудим ма то се налага. пък и кво мислите за предишния, нали?
;д ;д тук изразяваме общо мнение срещу един човек. иам чувството, че той си мисли, че много хард го съдим.

Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyЧет 13 Яну 2011, 22:22

Имам чувството, че няма да има близалка за него. Що? Щото Егоцентричните Пикли не дават.
Very Happy
някой друг иска ли да прекръстим форума на Егоцентрични Пикли? м?
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyЧет 13 Яну 2011, 22:25

Шади написа:
Имам чувството, че няма да има близалка за него. Що? Щото Егоцентричните Пикли не дават.
what the hell?
някой друг иска ли да прекръстим форума на Егоцентрични Пикли? м?

страхотно име, но повече ме радва mean girls илиии the hard bitches.
шото нали... мног сме лоши и не апришиетваме това което е заложено в него.
бтв Шади погледни си личните. иам чувството, че не си ги видяла.
Върнете се в началото Go down
Ange_Macabre
Fresh from the Grave
Ange_Macabre


Брой мнения : 288
Age : 29
Localisation : Висящата градина
Registration date : 28.08.2010

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyЧет 13 Яну 2011, 23:07

Можеш да ни оплюваш както си искаш, да ни наричаш каквито си искаш, да мислиш, че знаеш какви сме.. ама айде на бас, че всяка една егоцентрична пикла в тоя форум знае как се пише недоОшлайфан Laughing

Освен това... Ако наистина беше толкова по-... (всякакъв) от нас, щеше да си много над тези неща и нямаше толкова да се отплесваш в самохвалбите. Такива като теб- "големи, силни, знаещи" богове само в техните собствени очи, съм виждала твърде много.
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyЧет 13 Яну 2011, 23:16

Тва се превръща в най-абсурдно-тъпата-смешна тема в целия форум. Шсе тръшна.
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyЧет 13 Яну 2011, 23:17

Parteh
parteh
parteh
rlx малко.
Cool

P.S. О, ЧАКАЙ, сега ще пиша по ТЕМАТА.
Значи, Вероника
тъпа, грозна и саката.
Не, само последното. тича смешно. SmileПо-яка е с дълга коса, отколкото с къса. Бие се за пица. Бие се за всичко. И за пица. обича толкова много неща, че ако ги изброя ще остана без пръсти, така че обича мен
и двете обичаме Кърт.
Тя е БЕЙБ и котка и когато се смее, размахва ръце и мрънка по много як начин. Иначе е ужасна.

Smile

P.S. забравих да кажа нещо : ако четеш това, момче си, рус си, хот си, не си китаец, носиш кецове, говориш глупости и ходиш на инди фестове, пробвай се. :ДД
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyЧет 13 Яну 2011, 23:31

Шади написа:
Parteh
parteh
parteh
rlx малко.
Cool

P.S. О, ЧАКАЙ, сега ще пиша по ТЕМАТА.
Значи, Вероника
тъпа, грозна и саката.
Не, само последното. тича смешно. SmileПо-яка е с дълга коса, отколкото с къса. Бие се за пица. Бие се за всичко. И за пица. обича толкова много неща, че ако ги изброя ще остана без пръсти, така че обича мен
и двете обичаме Кърт.
Тя е БЕЙБ и котка и когато се смее, размахва ръце и мрънка по много як начин. Иначе е ужасна.

Smile

P.S. забравих да кажа нещо : ако четеш това, момче си, рус си, хот си, не си китаец, носиш кецове, говориш глупости и ходиш на инди фестове, пробвай се. :ДД


@Floooooooooooooooood

АХАХААХАХАХАХАХАХ, ПОСЛЕДНИЯ РЕД Е ТОЛКОВА ЯК.
искам да те нося в джоба си, за да можеш да ми правиш реклама така пред guys.
авввв и е толкова мило че си сложила да не е китаец, очудващо тва е супер важно за мен и малко хора биха се сетили I love you
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyЧет 13 Яну 2011, 23:33

НАРОЧНО ЛИ НЕ ПИСА ЗА МЕНЕ ЖЕНО.
а тва за китайците ми дойде първо наум, кажи сега, че не те обичам, само дето не съм джобен размер. Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyЧет 13 Яну 2011, 23:41

ахахах

а защо да не е китаец ? Very Happy




Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyЧет 13 Яну 2011, 23:46

Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyПет 14 Яну 2011, 00:08

Цитат :
ИСКАМ ДА СИ ПИША КЪДЕТО СИ ИСКАМ И КВОТО СИ ИСКАМ !

амааа...да знам - НЕ МОЖЕ !

защо не може ? - ЗАЩОТО МЕ БАНВАШ !


Обаче не е честно бе ! НЯМАШ ПРАВО БЕ АХАХАХА !!!!!!

Да, точно така - не можеш да пишеш където си искаш, каквото си искаш, защото има правила. И щом не ги спазваш, си получаваш наказанието. Аз съм администратор и не можеш да ми кажеш дали да те банна и още повече - да ми държиш сметка, че го правя. Щом съм решила така, значи имам съображения да го направя, и ти не си в позицията, в която можеш да ми казваш какво мога и какво не мога. Знаеш ли по други форуми за какво дават предупреждение? За цветен, наклонен и удебелен шрифт - в правилата е казано, че само Модератори и Администратори могат да ги използват. Съответно човекът не знае и прилага командите. Слагат му предупреждение, без въобще да ги интересува, че човекът не е знаел за правилото. Той се извинява, те му казват: "Да си чел". При второ подобно провинение - бан.
Този форум е много либерален. Всеки ще прояви разбиране. Дори в този форум думата "правила" е много абстрактно понятие, защото стига човекът да е свястен и интелигентен - винаги е добре дошъл сред нас.
Но вулгаризми и първобитни начини на изразяване - не ги желая. Ти не си Бог, светът не се върти около теб, форумът не е твоя собственост - и щом ти се казва, че не може, това ознавачава, че не може.

Цитат :
Кои простотии да ми търпиш ?!?!?!
Какво лошо съм написал ? напсувах ли някой ? кво ?

Колко жалко, че всички подобни постове вече са изтрити. Би ми се искало да копирам всяко едно нещо, което си казал, или направил, но за жалост ги няма в наличност. Писал си и лоши неща, и си обиждал хора, че и много по - зле. Стигало се е до върховни простотии. Или може би забравяш случката с момчето, което ти нарече Охлюв? Всички педофилски - мечета, цици, прасета, които се плезят на гола жена, Путьовци, дебели мазни хуйове, обиди към Потребители (както обиди Live.Love.Regret., който никога не ти беше сторил нищо, но ти се почувства длъжен да му лепнеш хубавия епитет "Червената шапчица" за хубавата и забавна снимка, която беше пуснал) и т.н. и т.н. Всяко второ твое мнение беше отвратително. Не ставай толкова нагъл, че да ме питаш какво си направил, защото е много, адски много, повече, отколкото биха допуснали по други форуми; повече, отколкото трябваше да допусна да се изпише по този форун. Колко пъти ти давах шансове? И след като ти мина временния бан, с най - голямата ти наглост ми пусна провокираща картинка в темата?
Честно?
Питаш ме какво лошо си написал?

Цитат :
Банваш ме защото си малка и вероятно не ти понасят някои думи от речника ми ? или тати следи форума ? хех ?
Теб явно те дразни начина ми на изказ :/
Което е глупаво !
Демокрация сме ! Все пак живеем в свободна държава и всеки има право да се държи и изразява както си иска.


Свободата е хубаво нещо; но свободията не е.
Трябва да се съобразяваш с личното пространство на другите.
И да - вулгарността не се толерира тук. Свиквай. Дразни и мен, и останалите. На това място просто е забранено. Не разбираш ли? Опитваме се да изграим място на интелигентни хора, които се стремят да се откъснат точно от това - от първобитността, с която се сблъскваме по улиците. Затова и няма да се изразяваш така. Направи си собствен форум и там пиши колкото си искаш, както си поискаш.


Цитат :
Не можеш да ме махаш понеже имам негативно мнение за Хари Потър.Не можеш да ме махаш понеже те иронизирам
с ''картинки от нета'' и видиш ли ''дори не съм ти забавен''

Мислиш, че съм те баннала заради Хари Потър?
Давам ти пример - beeblebrox.
Е, тя не харесва Хари Потър, но не съм я баннала.
Защо?
Отговори си сам.
И междудругото, мислиш си, че просто си ме издразнил, ей така!, хоп!, и съм решила да те банна. Нямаш идея колко време съм го обмисляла и съм се съветвала с другите. И знаеш ли, не трябваше да те оставям толкова време да правиш, каквото си поискаш. Трябваше много по - рано да те банна и сега съжалявам за това.

Цитат :
Защото като цяло аз съм доста по-напред от вас и меко казано ви превъзхождам във всяко едно отношение.Аз не съм ви враг обаче.Не знам защо ме възприемате като такъв.Съвсем доброжелателен съм.Стремя се към доброто и се смятам за добър човек.Тук влизам от дъжд на вятър,не съм написал нищо злонамерено.Не съм нападнал никой и нищо лошо не съм сторил.Вие сте тия дето ме нападате хехех ще се разплачааа много сте гадни и ме бамкате.Не ме оценявате.Вие от мен можете само да научите нещо ново.Вместо това ми подскачате като петленца и ми се репчите.Без да си давате сметка колко сте смотани щото първия път като ме банна даже злорадствахте

И на какво можеш да ме научиш?
На израза Хари Путьо, или че доброто ти качество е дебелия ти мазен хуй?
Благодаря, това ми даде светлината в живота. Вече нищо не е същото. От днес съм нов човек и разбрах Смисъла на Живота.
И си нападал много хора, не се прави на ударен. Заяждаше се, дразнеше ни. Опитах се да ти обясня като хората, но ти продължи. Мисля си, че няма смисъл да ти обяснявам и сега и само си пилея ценното време на вятъра, защото ще си продължиш по старому.



Цитат :

Аз съм голям...вие сте малки...са ще кажете годините нямат значение.Е как да нямат бееее !?!??!?
Аз съм силен...вие не ахахах и не само физически.Силен съм като цяло.С това което съм постигнал,с приятелите,които имам и с връзките,които съм изградил.Просто трудно ще се появи проблем,които не мога да преодолея.Смея да твърдя,че се справям добре във всяка една ситуация.Независимо колко е критична.Вие можете ли да се похвалите с тези неща ??? Каквото и да кажете,аз знам,че не можете.Сигурен съм.И това е в реда на нещата...не ви обвинявам,че сте малки.Обаче ме дразните,защото повечето от вас живеете на гърба на родителите ви.Ако не са те досега да сте умрели от глад.Все още не сте постигнали нищо в тоя живот.Ученици пръдливи сигурно и никога не сте работили.Иначе сте много отворени.Всичките сте много ИНТЕЛИГЕНТНИТЕ АЛТЪРНАТИВ СТИЛ така ли бе? Като сте толква умни кво сте направили и кво сте постигнали до сега ? Само плямпате ооо колко съм различна колко съм не знам си ква си.Ето там е разликата между мен и вас.Не в думите,а в делата аз превъзхождам.Това което за вас може да бъде кошмарно,за мен ще е просто незначително проблемче.Ядосах ли ви вече ? Истината боли ли ? Сега искам да се нахъсате,ама колкото и да сте нахъсани тия факти трудно се променят Защото аз това вашето вече съм го минал,ама вие ще дойдете на моето хехехе и да знам,че това сега ви дразни.И аз като бях малък ме дразнеше.И аз съм се мислил за по-умен от големите и аз съм се опитвал да ги игнорирам.Аз също съм се вживявал и съм гледал по от високо на някой голям като обяснява нещо,ама разберете просто,че като ме махнете няма да промените нещата муаххахахаха
Аз съм весел,лигав,отворен,самочувствието ми има покритие...вие само се правите на такива като злорадствате.Дръжката го баннаха хо хо хо по-добре го махни ще земе да те засипва с тъпи пожелания(еличка неадекватната)
Аз съм готин бе разберете...вие сте нескопосани все още сте недоизяснени и недоушлайфани.
Аз имам характер...повечето от вас тепърва го изграждат...
Аз съм толкова сериозен,стабилен и здраво стъпил на земята,че повярвайте ми мога да си позволя,понякога да се лигавя.Както сега например хахаха
Аз това аз онова !
Аз съм красив...и вие сте красиви,но аз повече
Аз като личност съм се доказал в живота.Извоювал съм си място в обществото,докато вие...вие тепърва навлизате в него.Имате още много да учите кой е простак и кой не.Ще се развивате тепърва.Ще видите,че в реалността не можеш просто да ЗАБРАНИШ на този отсреща да се изразява.Само защото на теб не ти допада или защото използва нецензурни думи.Да наистина можеш да го игнорираш...можеш да му кажеш ти си прост и си тъпанар...не желая да комуникирам с теб или просто да го игнорираш с мълчание.Но едно не можеш...не можеш да му забраниш...не можеш да го заличиш,не можеш да го убиеш...Другото което е аз не съм прост човек хех на мен така ми е забавно да си бърборкам,иначе съм си умно момче...вие просто се изразявате добре в писмена форма и от там идва и това,че се мислите за ПО-УМНИ.За съжаление аз не умея,но бъдете сигурни,че и вие не умеете много неща,които аз мога.

Щом си зрял, се дръж като такъв. По какво да го разбера? По педо - беъра ли?
Смятам да цитирам и Деси:
"Освен това... Ако наистина беше толкова по-... (всякакъв) от нас, щеше да си много над тези неща и нямаше толкова да се отплесваш в самохвалбите. Такива като теб- "големи, силни, знаещи" богове само в техните собствени очи, съм виждала твърде много. "
И междудругото – изобщо не си изстрадал от живота. Ако беше, нямаше да ти е изобщо да се разправяш с нас; нямаше да пишеш такива отвращаващи неща по форумите; знаеш ли чий живот е труден? На хората по селата, които се изхранват с тютюн и се чудят дали ще го докретат и как по – точно. На гладните деца в Африка, които приличат повече на скелети, отколкото на хора.
Покажи ми, че си зрял. Покажи ми, че се интересуваш от нещо друго, освен от първосигналните неща.
Ако беше такъв жив мъченик, нямаше въобще да имаш време да се занимаваш с такива като нас.
И ако искаш да знаеш, никой нито е казал, че се смята за "алтърнатив", "куул" или "велик". Единственият, който се самовъзхвалява, си ти. Така че мисля, че в случая не ние, а точно ти се правиш на много важен. Освен това, нямаш представа за нито един от нас, нито с какво се е сблъсквал в живота, затова не си прави изводи какви "пръдливи" тийнейджъри сме и с какво сме видяли. Не говоря за себе си, всъщност имам предвид някой друг, но няма да ти кажа кой е той.
Върнете се в началото Go down
Online
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyПет 14 Яну 2011, 11:14

Нека добавя само едно нещо, за да изясня ситуацията:
ние (всички активни потребители, освен теб) не те искаме тук. А щом не те искаме, няма да те бъде тук. По един или друг начин. Аз предлагам просто да си обираш крушите към друг форум, където ще те търпят, но ако не искаш, ще се гаврим с постовете ти и тебе колкото е нужно, да.
cute rabbit
ти си решаваш. 8 )
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyПет 14 Яну 2011, 21:06

а аз ще кажа:
обирай си партакешите оттук.
Сид и Шади си казаха всичко.
не те мразя. просто ужасно много не те харесвам.
hate is a strong word, but i really, really don't like you.
sayonara. goodbye. au revoir. auf wiedersehen. adiós. addio. СБОГОМ.
може би искаш на още няколко езика?
Върнете се в началото Go down
Ange_Macabre
Fresh from the Grave
Ange_Macabre


Брой мнения : 288
Age : 29
Localisation : Висящата градина
Registration date : 28.08.2010

Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 EmptyСъб 15 Яну 2011, 22:30

Тъй и тъй в тая тема всичко се оспами, само да добавя - и на мен Хари Потър не ми понася :Д Но е лесно да се хванеш за първото нещо, което ти дойде на ума.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaкво знаете за предишния?   Kaкво знаете за предишния? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Kaкво знаете за предишния?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kaкво знаете за предишния? VOL 2
» Знаете ли интерактивни сайтове?
» Профилът на предишния
» Направете характеристика на предишния
» Оцени клипчето на предишния

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Архив :: Кошче-
Идете на: