Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 душевни терзания

Go down 
+23
life. love. regret.
NanaSky
SatanicSlayer
(r)evolution
Chocolate
odd soul
ερsilonε
beeblebrox
Leen
Walking in my shoes
Шизофреничка
FrozenGirl
джинджър
echoes
Анджи
Арлина
Riddle
shoe!
Purple.
El Manana
xRainbowx
lisavegan.
Джо
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyВто 27 Яну 2015, 22:59

Защо, какво те навежда на такива мисли?
П.С. Просто порастваш, на всички ни е мъчно, но се свиква. Най-малкото с времето става по-трудно другите да те цакат и лъжат. Понякога ми липсва наивността ми, но определено ми е по-добре без нея...
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyВто 27 Яну 2015, 23:17

то е ясно, че всичко е порасване. Very Happy

не знам, попринцип аз съм много чувствителна на тема среда и атмосфера Very Happy примернооо, предпочитам да си пусна бтв пред нова, защото нещо в изгледа на рекламите на нова ме дразни Very Happy (нали се сещате, където си представят предаванията и изписват кога ще ги дават Very Happy) (тва е най-тъпият пример, който можех да дам сигурно ;д) малоумно/трудно е за обяснение, просто си имам някаква такава интуиция спрямо всичко и напоследък интуицията ми за света е към лошо. Very Happy

окей, примерно социалните мрежи ми развалиха доста от чара на човечеството. тъпо е, когато където и да отидеш, виждаш само смартфони. ама мисля, че тва пречи само на мен и хората от 55+ нататък Very Happy а и, ей това вече ще прозвучи много странно и откровено малоумно, обаче нали помните как едно време си нямахме никаква идея от западните марки за дрехи, обувки, вериги заведения и етц и етц и етц? (сериозно, давам най-смотаните примери на света) и като видя някой да тагва някви марки в инстаграм (да живее превъзнасянето по брандове 2k15) и си мисля колко по-хубаво ми беше като не ги знаех тия неща ;д. като че ли има нещо общо с това, че когато не знаеш нещо, можеш повече да си развиваш въображението и някак светът ти се струва по-широк. има някакъв огромен в чар в безизвестността, в невежеството дори.

има го и елементът с порасването, да. бях чела статия преди време, че когато си малък дните и годините ти се струват мнооого по-дълги, защото всеки ден научаваш нещо ново, а когато вече ставаш тийнейджър/възрастен все по-малко неща могат да те впечатлят, вече не откриваш света по предишния начин, животът ти става рутинен и затова и толкова бързо ти минават дните. и после си мислиш 'кога се изтъркули тоя месец?', а то просто не си правил нищо вълнуващо и интересно.

пс: баси хаотичният пост, ама то и мисълта ми не мога да си я структурирам на тая тема. евала, ако някой разбере нещо и не ме сметне за тъпа Very Happy
пс2: препрочетох си поста и реших, че първото ми изречение е обяснението.
пс3: един ден ще мога всичките тия мисли да ги превърна в един хубав и ясно структуриран логичен анализ. за съжаление, този ден не е днес. ;д
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyСря 28 Яну 2015, 11:51

odd soul,

душевни терзания - Page 7 Tumblr_n1ydpiajqO1qcn9hro1_500

Very Happy
и все пак невежеството убива.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyСъб 31 Яну 2015, 19:50

Няма проблем. Някой ден ще сънувам 6цата от тотото, ще си купя остров, водя няколко приятели и чул аут оллл деййййеййей

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 7 Unname11
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyВто 03 Фев 2015, 18:06

Хора, ето една малка статийка с брутално много затапки за sexist guys:D и за който не знае че virginity doesn't exist:
http://everydayfeminism.com/2014/09/lies-to-stop-teaching-girls
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyСря 16 Дек 2015, 22:39

направили са аск.фм тоооолкова грозен
защо всеки сайт трябва бавно да загуби и малкото си останал чар >.>
как може промените в дизайна винаги сякаш НАРОЧНО да са грозни

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 7 Unname11
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyЧет 17 Дек 2015, 18:14

ВЕЧЕ Е НЕВЪЗМОЖНО ДА НАМЕРЯ УИЛ И ГРЕЙС ОНЛАЙН ; <
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyЧет 17 Дек 2015, 18:50

а аз вече не мога да намеря душата на интернет ;х

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 7 Unname11
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyЧет 17 Дек 2015, 19:00

"Is any of it real? I mean, look at this, look at it! A world built on fantasy! Synthetic emotions in the form of pills! Psychological warfare in the form of advertising! Mind altering chemicals in the form of food! Brainwashing seminars in the form of media! Controlled isolated bubbles in the form of social networks. Real? You want to talk about reality? We haven't lived in anything remotely close to it since the turn of the century! We turned it off, took out the batteries, snacked on a bag of GMOs, while we tossed the remnants into the ever expanding dumpster of the human condition. We live in branded houses, trademarked by corporations, built on bipolar numbers, jumping up and down on digital displays, hypnotizing us into the biggest slumber mankind has ever seen. You'd have to dig pretty deep, kiddo, before you can find anything real. We live in a kingdom of bullshit, that even you have lived in for far too long....
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyПон 21 Дек 2015, 19:46

съученичка от стария ми клас (и хубавите ми години Very Happy) ми писа изненадващо във фейсбук и отбеляза как има нуждая от моя оптимизъм и позитивна енергия, защото съм ги пръскала навсякъде. и малко останах в шок, защото това бях аз допреди няколко години, а вече дори не си спомням какво бях. исках просто да го отбележа някъде, idk.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyПон 21 Дек 2015, 20:20

баси якото.
впрочем аз се сетих така за Ади, щото тя си пътува и прави някви неща, до които аз така и не стигам.
ама да, и аз бях нещо подобно 1 курс.
всичко беше мир...
да...
всеки ден беше хубав без причина
и проблемите не ме събаряха, щото ме болеше фара
е, те не са били особено големи... но сега от дреболии ;/

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 7 Unname11
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyСря 13 Яну 2016, 00:40

трябватрябватрябва да вярвам. трябва.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyСря 13 Яну 2016, 19:04

Сесия. Трябва да уча. ДеБЪ.
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyСря 13 Апр 2016, 18:25

да ви еба в тъпия ви глобализъм и в тъпите ви клишета, и в тъпите ви социални мрежи, и в тъпото ви его, и в тъпата ви ограниченост, и в тъпата ви показност, и в тъпите ви селфита, и в тъпото ви лицемерие, и във фалшивите ви идеали, и в болното ви време и още по-болните ви умове.

ако някой ми беше казал преди пет години, че ще се разсъждавам като моралистка, щях да му се изсмея в лицето. пази боже сляпо да прогледа, дето се вика.
Върнете се в началото Go down
PostMortem

PostMortem


Брой мнения : 298
Age : 30
Localisation : The Valley of Death
Registration date : 12.10.2010

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyСря 13 Апр 2016, 21:39

The colour scheme is fuckin' brown Everywhere in chicken town, The fuckin' pubs are fuckin' dull The fuckin' clubs are fuckin' full of fuckin' girls and fuckin' guys with fuckin' murder in their eyes, A fuckin' bloke gets fuckin' stabbed waitin' for a fuckin' cab, You fuckin' stay at fuckin' home, The fuckin' neighbours fuckin' moan, Keep the fuckin' racket down This is fuckin' chicken town The fuckin' pies are fuckin' old, The fuckin' chips are fuckin' cold, The fuckin' beer is fuckin' flat, The fuckin' flats have fuckin' rats, The fuckin' clocks are fuckin' wrong The fuckin' days are fuckin' long, It fuckin' gets you fuckin' down Evidently chicken town.
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyСря 27 Апр 2016, 22:56

душевни терзания - Page 7 BqMmZugCMAAX5qu
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyВто 10 Май 2016, 04:11

всичките ми фантазии изведнъж се отпушват едновременно.
това е прекрасно, но ме отнасят и разкъсват.
аз искам да се отдам на всяка една от тях докрай и вярно.
а по начина, по който ме спохождат, ме наранява, самонаранявам се и връзката ни.

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 7 Unname11
Върнете се в началото Go down
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyВто 10 Май 2016, 12:52

душевното ми терзание за пореден път се състои в образа на тази кал сред която живеем, която дишаме, която абсорбираме, тази кал, сред която не можеш да се опазиш чист, колкото и да си си мечтал, че е възможно
или пък е възможно, а аз съм обезверена
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyСря 18 Май 2016, 13:15

Нещо липсва, липсва, липсва..................
има една празнина......
една самота............. безсмислие, безперспективност...
но аз се отклоних толкова много, как ще намеря допирни точки наистина...

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 7 Unname11
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyСря 18 Май 2016, 17:02

и аз имам проблема с празнотата. опитвал съм да я запълня с ядене, пиене вече и други неща ама общо взето най-много помага това да си винаги зает с нещо и по възможност да те уморява дотолкова, че като си легнеш да си прекалено изтощен, за да мислиш за това и да не прекарваш 5-6 часа в задълбочен анализ на екзистенциалната си криза.

също параноя и прекалено голямо обмисляне на това какво е имал предвид някой като е казал нещо и дали всъщност не е имал предвид нещо невероятно гадно, което се свързва с 10 други неща и оп 6 часа сутринта е, време е за работа.

затова деца, яжте много месо, то е богато на протеини, които изграждат мозъка ви. за да пораснете със здрав разум трябва да ядете какво? риба и месооо
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8679
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyСря 18 Май 2016, 20:10

да, ама мен така ме удря, че като има празнота, нищо не ми се прави
и буквално блокирам и не мога да се насиля да изтегля един филм даже, ужасно е, буквално просто запецвам в пространството...
а най-много го мразя тва, толкова е хубаво просто да си щастлив, всяко нещо е интересно...
а сега има ТОЛКОВА неща, които искам да направя, но просто сега не мога да се насиля да ми доставят удоволствие.
първи курс... бях толкова свободна отвътре....

_________________
Nihil verum est licet omnia.

душевни терзания - Page 7 Unname11
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyПон 23 Май 2016, 12:42

тоя век е тоооолкова сбъркан, че когато намериш нещо, което винаги в ума си имал за нормално се чувстваш прекалено несигурен. и сякаш е нормално всичко да е наобратно, а нормалното в единствено в главата ти.
и когато се случи ...
оф, нищо се не разбра, ма се тая. :Д
Върнете се в началото Go down
James Raynor

James Raynor


Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyПон 23 Май 2016, 12:46

душевни терзания - Page 7 EDASwHL
Върнете се в началото Go down
http://kingpeshko.byethost7.com/
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyПон 23 Май 2016, 12:55

exactly.
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 EmptyВто 19 Юли 2016, 23:59

всички около мен се карат, аз се карам също Very Happy енергията на ким кардашиян е силна
дано ми останат приятели до другата седмица, че както съм почнала да им търся сметката на всички... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





душевни терзания - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: душевни терзания   душевни терзания - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
душевни терзания
Върнете се в началото 
Страница 7 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Форумни игри-
Идете на: