Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 С какво мислите, че сте се променили от преди?

Go down 
+21
Saalik
odd soul
Vanko
BadKitty
life. love. regret.
SatanicSlayer
Жана д`Арк
wabbit
Annabelle
Атрофия
Chocolate
Ange_Macabre
ερsilonε
Lirael
NanaSky
(r)evolution
Джо
xRainbowx
echoes
Арлина
Riddle
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyСъб 25 Сеп 2010, 15:39

Е, и мен не ме бива в успокояването, но според мен е по - важно, че ги изслушваш.... реално, когато човек споделя проблемите си, му олеква. Затова и самото изслушване за мен си е важно.
Върнете се в началото Go down
Ange_Macabre
Fresh from the Grave
Ange_Macabre


Брой мнения : 288
Age : 29
Localisation : Висящата градина
Registration date : 28.08.2010

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyНед 26 Сеп 2010, 14:49

Chocolate написа:
една скайп приятелка, понякога като почне "Оф, ми аз съм много тъпа, и никой не ме харесва, и съм еди-ква си", напоследък взема много да се повтаря.
На такива хора толкова много се дразня....... Най-тъпото е когато го казва човек, който наистина има потенциал.. Завършвала съм не едно познанство така.

Имам чувството, че някои нарочно го правят, за да им кажат ОО НЕЕЕ, ТОЛКОВА СИ КРАСИВ/А, ТОЛКОВА СИ УМЕН/А И ИНТЕЛИГЕНТЕН/А.... Няма такива работи. Много рядко ми се случва да го кажа. Няма да храня ничие самочувствие. А и обикновено, когато човек не вярва в себе си и не се чувства красив, поне малко, във всяко едно отношение, той наистина не е.
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 30
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyВто 28 Сеп 2010, 18:16

И тая тема сте офлуудили.
И няма да трия.

По темата: цитирам "Нано, станала си дебилна."
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
wabbit
bionic



Брой мнения : 162
Registration date : 26.08.2007

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyЧет 30 Сеп 2010, 01:58

поумнях, пораснах с няколко сантиметра, лееко се разхубавих и придобих по-ясна представа какво мога и какво искам..
о, и все по-рядко ме свърта вкъщи, но само още една година остана до радикалните промени bounce
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyЧет 30 Сеп 2010, 15:22

-


Последната промяна е направена от faye на Сря 16 Дек 2015, 21:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyСря 01 Авг 2012, 13:23

През последната година се промених доста.
Най-важното е, че станах много по-щастлива и смела от преди.
Днес си четох едни неща във форума, които съм писала в осми клас, и чак ме побиват тръпки. Добре че излязох от онзи период, защото беше ужасно. Сега като видя каква съм била и ми се иска да се изпаря. : D
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyЧет 02 Авг 2012, 12:17

боже и аз мн. съм се променила.

осъзнах, че в живота нещата не винаги се нареждат както винаги ставаше преди.
примирих се с неправдите дето ми се случват понякога.
прекратих дългата си връзка, която ме научи на много неща и ме промени по АДСКИ ГАДЕН начин...
като цяло мисля много по-трезво от преди и имам чувството, че малко по малко онова весело неспиращодасехили дете се изпари нанякъде, след онази ужасна 2011 година...
изобщо понякога не мога да се позная.
до толкова съм свикнала с това да ме боли, че вече дори не ми праи впечатление...

П.С. Сид, аз вярвам, че всеки, който е имал лоши периоди, после има много добри, просто защото си ги е заслужил със страданието си.
ти беше някак си... де да знам, малко в друг свят повече от необходимото и страдаше доста често и сега МНОГО се радвам, че се промени към по-добро.
мисля, че знаем на кого е заслугата и се надявам занапред винаги да си толкова смела и усмихната.
и ЩАСТЛИВА, разбира се.
обичам те <33
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyЧет 02 Авг 2012, 14:09

Много повече от необходимото.. Направо си живях извън реалността. :Д :Д Хихихи, а иначе съвсем позна на кого е заслугата, макар че още отпреди това имах голям напредък.. ! И аз те обичам и се надявам скоро да ти се случи нещо хубаво, което пак да те усмихне Smile
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyЧет 02 Авг 2012, 15:34

аз си се усмихвам, просто нищо не ме докосва истински.
сякаш живея на някаква граница м/у действителността и реалността където не можеш да определиш къде точно си.
ту си там ту си тук. нищо не ме трогва истински, нищо не ме натъжава или развеселява истински.
сякаш физически съм тук, но очите ми не виждат, не оценяват това което съзират.
сякаш ушите ми чуват думите, но те не достигат го мозъка ми, не се запаметяват...
нищо не ме кара да се чувствам жива, нищо не стига истински до същината ми.
и дотолкова съм свикнала с това, че вече не му обръщам внимание.
превърнала съм се от онези хора по улицата, които не виждат нищо и никой.
всичко което успявам да съзра са хиляди еднакви лица и нито едно не може да предизвика интерес в мен.
но всеки период отминава, и този ще отмине. (:
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyЧет 02 Авг 2012, 16:33

опитай се да намериш някакво занимание, което да ти носи уводолствие.
нещо като някаква нова страст.
може да помогне.. : ?
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyПет 03 Авг 2012, 11:24

надали :Д :Д
в момента поглъщам книги за 1 ден. вчера и оня ден прочетох 2 книги за по ден едната.
просто няква луда мания човече... това става кат съм депресирана. сякаш едва ли нееее...
ддз... листата и буквите са КЛЮЧА, ОТГОВОРА :Д :Д :Д
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyПет 03 Авг 2012, 13:51

Какви книги четеш?
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyВто 14 Авг 2012, 20:16

бъроуз- дрога и сбъркан
стайнбек-зимата на нашето недоволство

милър-тропик на рака
кен киси-полет над кукувиче гнездо
блага димитрова-лице

готова съм с подчертаните вече (:
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyЧет 16 Авг 2012, 16:23

ЛЕле, толкова много наведнъж. Как смогваш?
Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyЧет 16 Авг 2012, 18:42

има един отговор-депресия. ся малко изоставам, щото не ми е скука.
и очевидно не съм споменала, че тряя да чета под игото и да довърша властелина...
Върнете се в началото Go down
Жана д`Арк

Жана д`Арк


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 25.08.2012

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyСъб 25 Авг 2012, 22:21

Загубих част от наивността си. Пораснах.
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyНед 26 Авг 2012, 23:43

открих че хората всъщност не са genuinely good, ами просто много им се чука
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 30
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyПет 15 Фев 2013, 19:46

Станах по-отговорна, по-принципна, по-разсъдлива, малко по-сериозна, по-амбицирана, малко по-уравновесена, по-здраво стъпила на земята.
Вече по-рядко слушам пънк и рок, не слушам хардкор и поустхардкор, вече не рисувам, не превръщам всичко в big deal, косата ми порасна и вече не си сменям прическата всяка седмица, мечтите ми са много по-различни, вече не съм толкова импулсивна.
Наивната и лекомислена Нана я смени твърдата и скептична Екатерина.

И доооооста други неща се промениха в мен и около мен. Особено около мен. Като цяло май.. пораснах..
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
SatanicSlayer

SatanicSlayer


Брой мнения : 602
Age : 42
Localisation : Grind Line - Arabasta
Registration date : 26.01.2013

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyПет 15 Фев 2013, 20:22

Никога не пораствайте. Не е никак хубаво.
Върнете се в началото Go down
http://satanicslayer.blogspot.com/
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyВто 19 Фев 2013, 08:53

аз съм на обратнопропорционалния принцип. правя все по-големи простотии Very Happy така де, почнах да пътувам редовно на стоп, няма да кандидатствам никъде, даскало ми е последната грижа, започнах да практикувам вандализъм с боя по стените, класика, ходя на партита през 3 дена дори когато съм болна, пия много кафе и обмислям следващата си татуировка по дизайн на салвадор дали Very Happy а и си разширих ушите +имам расти. но пък чета ноам чомски и майкъл мур и планирам да стана брутален еко-терорист. (sun)
Върнете се в началото Go down
life. love. regret.

life. love. regret.


Брой мнения : 473
Registration date : 30.08.2010

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyСъб 23 Фев 2013, 03:19

Vegas написа:
аз съм на обратнопропорционалния принцип. правя все по-големи простотии Very Happy така де, почнах да пътувам редовно на стоп, няма да кандидатствам никъде, даскало ми е последната грижа, започнах да практикувам вандализъм с боя по стените, класика, ходя на партита през 3 дена дори когато съм болна, пия много кафе и обмислям следващата си татуировка по дизайн на салвадор дали Very Happy а и си разширих ушите +имам расти. но пък чета ноам чомски и майкъл мур и планирам да стана брутален еко-терорист. (sun)

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Marry-me
Върнете се в началото Go down
BadKitty
I ♥ Captain Charisma
BadKitty


Брой мнения : 193
Age : 32
Localisation : Велико Търново
Registration date : 17.11.2010

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyНед 24 Фев 2013, 04:24

Станах по-отговорна и уж забелязвам напоследък една промяна - повечко контролирам емоциите си и не избухвам пред всеки и за всичко. Де да знам - трябва да се счита за добро, нали ?
Върнете се в началото Go down
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo
xRainbowx


Брой мнения : 2496
Age : 30
Localisation : In a cereal box, The Supermarket
Registration date : 25.05.2007

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyНед 24 Фев 2013, 20:45

life. love. regret. написа:
Vegas написа:
аз съм на обратнопропорционалния принцип. правя все по-големи простотии Very Happy така де, почнах да пътувам редовно на стоп, няма да кандидатствам никъде, даскало ми е последната грижа, започнах да практикувам вандализъм с боя по стените, класика, ходя на партита през 3 дена дори когато съм болна, пия много кафе и обмислям следващата си татуировка по дизайн на салвадор дали Very Happy а и си разширих ушите +имам расти. но пък чета ноам чомски и майкъл мур и планирам да стана брутален еко-терорист. (sun)

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Marry-me

Very Happy Very Happy Very Happy сгодена съм за най-добрата си приятелка, мислим сега ако се преместим в някоя държава където е легален same sex marriage да се оженим там. вече дори си избрахме песента за сватбата. I love you смисъл, наистина ше го направим, не го казвам на тшк
и im glad you approve
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 30
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyСря 20 Мар 2013, 21:10

Значииииииииии цялата тая промяна, за която ви казах, явно е била нещо временно, породено от влиянието на псевдо-извратенячката, която смятах за жената на живота ми. :Д Онова лошото странно НЕЩО без чувство за хумор, естетика и изобщо без ЧУВСТВА си отиде в деня, в който я изритах :Д
Може би само характерът ми стана доста по-силен и езикът по-хаплив. Whatever, животът е прекрасен!
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
Арлина
après moi le déluge
Арлина


Брой мнения : 2720
Age : 31
Localisation : /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Registration date : 10.02.2009

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 EmptyСря 20 Мар 2013, 22:26

Наблюдавам промените в себе си- както и тези в близките ми- с жив интерес.
Припомням си цели епизоди, случки, фрази, мечти от не-толкова-далечната-ми 16-годишна младост и...моята младост? по-скоро нейната? Не мога да свържа тези спомени със себе си. Приличат ми на чужди сънища, на забравени филми, на снимки на чужд човек.

Предполагам, че най-хубавото нещо, което изградих в себе си е, че разбрах, че трябва да търся, за да намеря. И че, съвсем неориентирана, все пак поех.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
С какво мислите, че сте се променили от преди?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
»  Какво искаш да е, както преди?
» Какво мислите за Бойко Борисов?
» Какво мислите за военните
» Какво мислите за Грета Тунберг?
» Какво мислите за профила на предишния?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Общи приказки-
Идете на: