Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...
 
ИндексPortalТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 С какво мислите, че сте се променили от преди?

Go down 
+21
Saalik
odd soul
Vanko
BadKitty
life. love. regret.
SatanicSlayer
Жана д`Арк
wabbit
Annabelle
Атрофия
Chocolate
Ange_Macabre
ερsilonε
Lirael
NanaSky
(r)evolution
Джо
xRainbowx
echoes
Арлина
Riddle
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyСъб 19 Сеп 2015, 12:15

вчера се видях с много близък за мен човек, с когото не си бях говорила от много време и ...
разбрах колко много съм се променила.
най-прекрасното беше, че и той го видя и се зарадва страшно много, че най-накрая съм надраснала себе си, егоизма си, високомерието си и още куп други детински качества...
Върнете се в началото Go down
Chocolate
forever whatever



Брой мнения : 550
Age : 26
Registration date : 26.06.2010

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyСъб 12 Дек 2015, 16:18

гледам си предния пост в тази тема и.... младо аз, познаваме ли се? Very Happy

имам си още общи неща с тогавашното си аз. с разликата, че вече гледам на нещата и мисля по доста по-различен начин. далеч не съм такъв непукист, какъвто бях тогава. това е най-голямата разлика - все едно съм съвсем друг човек. много навътре започнах да взимам нещата и да съм чувствителна към случващото се.

чета много по-малко, заради което ми е много кофти. вече не блогвам. вече не ми се споделя някак, не ми се говори, предполагам.

вече мога да спя с чорапи Very Happy

преди се ужасявах от мисълта за бъдещето. догодина съм студентка и с времето този факт ме плаши все по-малко. което само по себе си ме плаши. не искам да пораствам толкова бързо, ffs. особено с това мазало, което ми бяха 2013 и 2014, имам чувството, че съм изтървала две години от тийнейджърството си и вече няма за кога да ги наваксам.

като човек, покъртително зле в отборните спортове и нормативите по фвс, май ще получа маратонки за бягане и постелка за фитнес тази коледа. още съм малко далеч от бягането и тепърва трябва да си намеря наново мотивацията, но самата мисъл, че доброволно си взимам workout gear би хвърлила старото ми аз в пълно объркване. :Д
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyСъб 12 Дек 2015, 16:29

аз пък се връщам към старото си аз
параноясващо се
докачливо, преекспониращо всеки детайл
без много живот
Върнете се в началото Go down
Online
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyНед 27 Мар 2016, 19:56

всичко, което можех да го объркам, го обърках
Върнете се в началото Go down
Online
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyНед 27 Мар 2016, 20:14

ℛiddℓℯ написа:
аз пък се връщам към старото си аз

same.
дано не заболи.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyВто 05 Апр 2016, 23:54

и как понасяш старото си аз в нова кожа до този момент? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Online
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyПон 09 Май 2016, 01:48

пак понапълнях, дейба!
е, може би не трябваше да изяждам три начоса вчера. Very Happy
хубаво, че тате е купил много марули.

пс. ели, виж предния отговор
Върнете се в началото Go down
Online
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyПон 09 Май 2016, 11:13

ℛiddℓℯ написа:
и как понасяш старото си аз в нова кожа до този момент? Very Happy

миии... прекалено хубаво е, за да е истина. толкова много ми липсваше...
някак разбрах, че не е трябвало така да бягам, а да приема нещата.
но по-добре късно отколкото никога. i'm just happy with myself. <3
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyПон 09 Май 2016, 13:52

Радвам се, че отговори толкова уверено.
Аз .. може би след време ще се чувствам по-добре в кожата си, сега съм хаос. И съм уморена... изоставам със задачите си. Никога досега не съм имала толкова малко сили, че да пропускам някои важни неща в университета.
Върнете се в началото Go down
Online
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyПон 09 Май 2016, 22:42

не си мисли, че и аз не пропускам и че не ми е хаос в живота...
но в животът ми и главата ми винаги е царувал страшен хаос.
никак не мога да се оправям с чувствата си Very Happy
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyВто 10 Май 2016, 00:55

залива ме прекалено много информация и разнопосочни чувства едновременно.
това ме разкъсва, буквално.
Върнете се в началото Go down
Online
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyНед 21 Авг 2016, 23:03

Преди бях весело и щастливо момченце, което тичаше по улиците с приятелите си. Сега съм бръдясал тийнейджър, който си стои по цял ден вкъщи и се занимава с това, което обича. Повечето биха казали, че това е тъжна картинка, но пък на мен ми харесва Very Happy Very Happy Разбира се, че живота ми е хаос, както и на вас, иначе нямаше да е интересно Very Happy
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyПон 12 Сеп 2016, 07:14

ℛiddℓℯ написа:
всичко, което можех да го объркам, го обърках
+1

ъм, като цяло ще отчета неща, които считам за по-дълготрайни, а не моментни състояния;
научих се гд да разсъждавам критично и мисля много по-логично, отколкото преди. запалвам се по идеи и каузи, като предполагам, че това е единственото нещо относно сегашното ми аз, с което осемгодишната ми версия би се гордяла Very Happy чета доста нехудожествена литература. приемам любовта и секса доста по-сериозно, отколкото преди, преди имах доста освободено мислене относно тези неща, сега като че ли ги възприемам по по-свенлив и чист начин. склонна съм да правя по-малко компромиси в отношенията ми с другите. избухвам на песни като 'комбайна-вършачка' Very Happy

засега вкусът за музика е мазало, откъм литература мисля, че вече надраснах тийн романчетата, откъм филми нямам интерес в комерси. ще ги видим как ще се развият тези неща.
Върнете се в началото Go down
Saalik

Saalik


Брой мнения : 191
Age : 29
Localisation : In the land of the crimson moon.
Registration date : 10.11.2011

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyЧет 15 Сеп 2016, 16:52

Носи ме същото меланхолично вдъхновение, като че ли няма чак такава промяна в мен.
Върнете се в началото Go down
PianoGirl
mélancolie
PianoGirl


Брой мнения : 62
Registration date : 27.05.2015

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyСря 12 Окт 2016, 01:22

не ми пука толкова за другите.
Върнете се в началото Go down
Riddle
Nessuno
Riddle


Брой мнения : 8678
Age : 29
Localisation : Plovdiv
Registration date : 04.01.2008

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyВто 15 Ное 2016, 21:35

и да се бях променила, сега е усилено на макс най-лошото и слабото в мен от детството ми.
Върнете се в началото Go down
Online
Monevwww

Monevwww


Брой мнения : 47
Age : 38
Localisation : София
Registration date : 06.10.2016

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyНед 20 Ное 2016, 01:51

ℛiddℓℯ написа:
всичко, което можех да го объркам, го обърках
Опит - така наричаме грешките си!
Аз съм един опитен човек Smile
Иначе по темата...вътре в мен дреме старото ми аз, но осъзнавам, че то не би ме довело до нищо добро и затова не го подхранвам -
Един вид се опитвам да бъда сериозен и отговорен човек...не знам, дали ми се получава.
Върнете се в началото Go down
SatanicSlayer

SatanicSlayer


Брой мнения : 602
Age : 42
Localisation : Grind Line - Arabasta
Registration date : 26.01.2013

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyНед 11 Дек 2016, 00:35

Доста повече се промених от преди.

Има доста неща, които не смеех да върша, но сега ги правя без да се притеснявам. Заедно с това, мързелът ми става все по-голям и по-голям, а паметта ми отслабва - пенсионер ли ставам Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://satanicslayer.blogspot.com/
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 30
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyВто 07 Фев 2017, 01:43

Оле, от къде да започна..
Много се промених и изобщо не се промених. Не знам как, но е така.
Ще разкажа утре
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
Autumn Tears
Moonlight
Autumn Tears


Брой мнения : 23
Registration date : 09.02.2017

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyЧет 09 Фев 2017, 23:14

не изпитвам толкова съжаление колкото преди, не ми става гузно толкова често, по-спокойна съм.
Върнете се в началото Go down
odd soul
like she's nothing and water is all



Брой мнения : 821
Registration date : 01.01.2013

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyЧет 19 Юли 2018, 22:20

odd soul написа:
ℛiddℓℯ написа:
всичко, което можех да го объркам, го обърках
+1

ъм, като цяло ще отчета неща, които считам за по-дълготрайни, а не моментни състояния;
научих се гд да разсъждавам критично и мисля много по-логично, отколкото преди. запалвам се по идеи и каузи, като предполагам, че това е единственото нещо относно сегашното ми аз, с което осемгодишната ми версия би се гордяла Very Happy чета доста нехудожествена литература. приемам любовта и секса доста по-сериозно, отколкото преди, преди имах доста освободено мислене относно тези неща, сега като че ли ги възприемам по по-свенлив и чист начин. склонна съм да правя по-малко компромиси в отношенията ми с другите. избухвам на песни като 'комбайна-вършачка' Very Happy

засега вкусът за музика е мазало, откъм литература мисля, че вече надраснах тийн романчетата, откъм филми нямам интерес в комерси. ще ги видим как ще се развият тези неща.

здравей, мое аз отпреди две години Very Happy
не очаквах, но почти всичко, което съм споменала си стои. вкусът ми за изкуство никога не е бил по-добър, благодаря, че попита Very Happy

най-странното и впечатляващо ново нещо в мен, е, че въпреки (или пък поради?) всичките лайна, през които минах, открих вътре в себе си някаква непозната и плашеща сила. мисля, че ако не се бях лутала толкова, никога нямаше да я открия. представете си чисто концепцуално сега ;D, че да речем бродите из възможно най-големите долнотии, които може да си представите, в пълна тъма, в някакъв невъзможен и безнадежден лабиринт... и точно когато сте на път да се откажете и просто да легнете в някоя купчинка кал и да спрете да се борите да излезнете, изведнъж намирате случаен и мистериозен източник на енергия (ще прощавате, че звуча като не особено идейна видео игра, но само с метафори мога да го споделя), за първи път виждате какво има около вас и къде е изходът. тръпка е Very Happy

в крайна сметка май се връщам там, откъдето съм тръгнала, но нали томас елиът казва, че точно това е идеята на пътуването, само че си променен при завръщането... смея ли да споря с него?
Върнете се в началото Go down
Vanko




Брой мнения : 751
Age : 25
Registration date : 08.12.2015

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyСъб 29 Сеп 2018, 22:04

Изстрадал още малко и вероятно помъдрял
Върнете се в началото Go down
NanaSky
positive spirit
NanaSky


Брой мнения : 1452
Age : 30
Localisation : on top of the world
Registration date : 07.04.2010

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyПон 18 Мар 2019, 17:51

Не пуша цигари, кво по-хубаво 😀
Върнете се в началото Go down
http://winter.ucoz.com/
PostMortem

PostMortem


Брой мнения : 298
Age : 30
Localisation : The Valley of Death
Registration date : 12.10.2010

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyПет 28 Юни 2019, 23:06

Брадата ми порасна, но съм същият идиот.

Върнете се в началото Go down
ερsilonε

ερsilonε


Брой мнения : 3203
Age : 28
Registration date : 12.10.2009

С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 EmptyСря 22 Яну 2020, 13:06

всъщност никак не съм се променила...
само съм си сложила каишка.

казваме, че сме се променили, но просто носим оковите на ежедневието си и им казваме промяна.
а четиринадесет годишните ни "аз" се обаждат все по-често, докато колената ни припукват nerd

ето, че дори след десет години, пак в най-тежките си моменти идвам във форума.
всичко си е същото.
обстоятелствата са различни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво мислите, че сте се променили от преди?   С какво мислите, че сте се променили от преди? - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
С какво мислите, че сте се променили от преди?
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
»  Какво искаш да е, както преди?
» Какво мислите за Бойко Борисов?
» Какво мислите за военните
» Какво мислите за Грета Тунберг?
» Какво мислите за профила на предишния?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Лично Творчество :: Свободна зона :: Общи приказки-
Идете на: